Şimdi Ara

Nasus Sorunsalı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
2.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeathlyVisage

quote:

Orijinalden alıntı: Cheddar Bob

Nasus profesörleri gelmiş yine.. Adam açılın ben platım diye giriyor konuşmaya ne diyeceksin ki buna..

Kardeş the cane is real şimdi onu söylemek gerek. Nasus oyundaki en iyi scale olan champlerdendir. Diğerleri de shyvana garen jinx falandır. Bak nasusun q su yüzünden değil genel olarak skillsetlerinin base damageları arttığından dolayı yada ofansif olarak maksimum güce ulaştıkları için scale olmuş olurlar. Nasusun late game statları ve temel değerleri iyidir. Bu yüzden late game champidir nasus.

Nasusun classı fighterdır. Tank değil fighter. Nasus dövüştükçe armor kırar, q ile hasar verir, exh gibi slow atar ve çevresine yüzdeden vurur. Maokai yada sion gibi tankladıkça kullanışı artan bir şampiyon değildir. Ne zaman ki maokainin hasar azaltması sionun op kalkanı nasusa gelir o gün şampiyon tank olur. Fighter bi champe karşı dövüşmek yapacağın en kötü şey, mesela jax la nasıl düello atamıyorsan nasusla da atmaman lazım. İlk 7 levela kadar nasusdan güçlü diye nasusun karşısına riven alınmaz, hemen keserim ben diye yasuo zed alınmaz. Yoksa 12-13. dakikadan sonra nasus o lanei farm alanına çevirir junglerına yalvarırsın gank diye. Nasusu lane counterlayabileceğin herolar kılıçlı modda savaşmayacağın herolardır. Rumble, lissandra en iyi counterlarıdır nasusun. Rumble iken lane de adamı kesemeyebilirsin ama nasus range e girene kadar senin ultin tüm takımın yarı canını alacaksın zaten. Lissandra ile de team fightda ki etkin nasusdan çok olacak. Sionla da nasusa free farm verebilirsin ama team fightlarda sen karşı takımın carrylerine ölmezsin, nasus ölür fark burdan oluşur. Yok ben illa lanede dövücem dersen alırsın vayne quinn falan vurursun köpeğin ağzına. Ama seni tekleyen başka birileri olur onu bilemem.

Ee ne yapacak nasus bunlara karşı? rumblelar lissandralar xerathlar daha nasus koşarken uzaktan takımını öldürüyor. Range girer gibi olduğunda kafasına stun slow silence snare entangle yiyor. Yani 25. Dakika 470 stack nasus vuramadan çıkmak zorunda kalıyor. Geriye tek çözüm kalıyor: D GATES. Split push yapacaksın kardeş. İlk 4 dragon useless diyeceksin. Onlar midi kuşatırken sen kule alacaksın. Kötü bi dive mı atıyolar hemen tp olup pozisyon kaybettikleri için cezalandıracaksın. Fighta girip çıkmayı bileceksin, unutma tank değilsin hasar vuramadığın an yediğin hasar eksi sayılıyor. Lulu q-w lissandra q-w xerath e gibi skillerin rangeinin dışında kalman lazım giremediğin zaman. Çok uzun süre giremediysen hemen base atıp başka lane i ittirmen lazım, unutma q vuramayan köpek havlamaz.

birde vladimir alıp hem lanede hem fightta dövmek var

Vlad oynayabilene yapacak bişey yok zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

quote:

Orijinalden alıntı: ChrissyCostanza

nasus cöp su oyundaki top lanenin en op champleriı Malp ve maokai

Sion

dogru sion suan ortalıgın .... koyuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonza yi

quote:

quote:

nasus çöp diyorum ona verceğin emeğin yarısını başka bir heroya vererek çok rahat taşırsın

Kaç mesajdır çöp hero olmaz demeye çalışıyorum

bende çöp olma sebeblerini söylüyorum

1) takımı 4v5 bırakıyor

2) lanede kasması zor

3) earlyde kill verirse lanede duramıyor birdaha

4)adcye ulaşması çok zor aşırı cc manyağı oluyor.morgana q ulti en basitinden

5)split yapması için çok feed olması lazım

saçmalığa bak adam öyle varsayımlar yapmış ki imkansız

1- ilk 20 dk 4-5 olur 30 dan sonra nasus iki kişilik olur
    2-Lanede kasması hiçde zor değil
    3-isterse 0-10 gitsin 400 stack kastımı gg
    4-illa adc gitmesi mi lazım ? apc support veya kırılgan sololar fiora-yasuo vs vs
    5- bunu anlamadım

sen diyorsum ki şimdi 5v5 tf de morgana q nasusa atıcak adc apc dururken
    riven nasusa focus atıcak adc apc duruken
    nasus kesinlikle op bir şampiyon sadece ctsi teemodur geri bütün şamplara karşı öle böyle oynar.

nasusun w zaten ultidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Majare

quote:

quote:

quote:

nasus çöp diyorum ona verceğin emeğin yarısını başka bir heroya vererek çok rahat taşırsın

1) takımı 4v5 bırakıyor

2) lanede kasması zor

4-illa adc gitmesi mi lazım ? apc support veya kırılgan sololar fiora-yasuo vs vs
    5- bunu anlamadım

nasus kesinlikle op bir şampiyon sadece ctsi teemodur geri bütün şamplara karşı öle böyle oynar.

nasusun w zaten ultidir.

profilini atarmısın?

• En fazla oynadigim sampiyon nasus ve cok net bir gercek varki karsina riven gelince exp bile alamiyorsun lanede o kadar uzak tutuyor seni minionlardan.Karsina gelicek sampiyonu gormedikce kesinlikle alinmamali.Fazla cc varsada almak kesinlikle yanlis.Dogru takima karsi alinirsa gercekten cok islevsel oluyor buda bi gercek.
  • The cycle of life and death continues we will q, they will qq.
    -Nasus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 lvl 20 cdr ıle stacklere baslıyorum dk 20 de 500 oluyor

• quote:

isterse bin stack olsun adcye apcye vurmadan ölüyor

Flash almayan nasustan bahsediyorsun sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richa

En fazla oynadigim sampiyon nasus ve cok net bir gercek varki karsina riven gelince exp bile alamiyorsun lanede o kadar uzak tutuyor seni minionlardan.Karsina gelicek sampiyonu gormedikce kesinlikle alinmamali.Fazla cc varsada almak kesinlikle yanlis.Dogru takima karsi alinirsa gercekten cok islevsel oluyor buda bi gercek.

İyi bilen bir nasus karşısındaki rivendan fb bile alır riven q atıyor diye kaçarsan exp bile alamazsın tabi..
  • Yemin ediyorum forumun ne kadar lowu ne kadar noobu varsa gelmiş burada akıl veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üsttekine katılıyorum. Bilmediklerimizi biliyorcasına anlatmakta ustayız.
    Ben kendi fikrimi söyleyeyim. Topta rengar oynarken karşıma 50 kere falan gelmiştir. Frozenheart bitirene kadar rahatım. Sonra pek lanede durmam. Buda dk 20 civarı oluyor. Yoksa kafama vurur. Roam ile iş yaparım.

• İsterseniz gold noobu diyebilirsiniz ama bu konu sayesinde 1 günde 1 lig atlıyorum buradan takip edebilirsin gelecek günleri.
    http://tr.op.gg/summoner/userName=gyes
  • Dün rakipte nasus vardı karşısına hecarim aldım lane de bir o beni dövdü bir ben onu ikimizde ölmedik. Adam çok rahat stack kastı engel olamadım açıkcası hecarim ile ( bilseydim nasus alacağını picklemezdim gerçi ). Bizim takım sağolsun bana ihtiyaç duymadan bot lane den inhibitöre kadar dayandı. Adamı bir kez bıraktım topta yalnız başına dragon için savaşırken adamı bizim inhib kulesinden zor aldık. Ne ara geldin de 2 kule aldın mübarek Kısacası stack kasmasına engel olamazsanız benim gibi "gates are open" durumu oluyor.

Merak edenlere not ; oyunu kazandık dakika 28 civarı. Takım arkadaşlarım sağolsun
  • Biri şunlara geçen turnuavada zionspartanın tsm karşısında taşıdığı maçı izletsin .Plat üstü oynatmazlarmış tsm malmış

• quote:

isterse bin stack olsun adcye apcye vurmadan ölüyor

Adamı eksilemişler ama doğru söylüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majare

quote:

quote:

quote:

1) takımı 4v5 bırakıyor

2) lanede kasması zor

5- bunu anlamadım

nasusun w zaten ultidir.

Teemo kısmına katılmıyorum sprit visage alınca gıdıklayamıyor bile.

• Pant aliyorsun zırh delme run + bekleme suresi rün ile giriyorsun agliya agliya afk kaliyor nasus
  • Helal kardeşim noob moob da demeyeceğim gold 1 desin en azından karşına biraz bilgisi olan adamlar gelmiştir ama sonuç ? Bütün nasus oyunları win. Katarina ile dia ya çıkandan gözümde daha yükseksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluetazy.

Helal kardeşim noob moob da demeyeceğim gold 1 desin en azından karşına biraz bilgisi olan adamlar gelmiştir ama sonuç ? Bütün nasus oyunları win. Katarina ile dia ya çıkandan gözümde daha yükseksin

Fiora, Rumble, Riven ve Jax maçları baya kötü geçecek gibi oldu ama en kötü ihtimalle 2 skor verip kuleyi kaybettim dk 20 ye gelmeden 2 turret fazla almasınıda bildim. Şimdilik gelmesinden korktuğum tek hero Darius.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakx78

Pant aliyorsun zırh delme run + bekleme suresi rün ile giriyorsun agliya agliya afk kaliyor nasus

oh süpersin o pant birde penta atar mı ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.