Şimdi Ara

Belkin G2H2000cwBLK Kulaküstü Kulaklık 30 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.897
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Delitilki de 28 TL idi 2 ay önce. Şu an Delitilkide 49 TL Mediamarkt da 30 TL

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_BELKIN-G2H2000CWBLK-Kulak%C3%BCst%C3%BC-Kulakl%C4%B1k-Siyah,103452,503472,1788021.html?langId=-14
    http://www.delitilki.com/belkin-g2h2000cwblk-kulakustu-kulaklik-siyah.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnum44 -- 7 Mayıs 2015; 20:46:23 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Ben aldim bu kulakliktan bi onceki kampanyada, muzik dinlemek icin alinabilir. Malzeme kalitesi iyi duzeyde, vasat degil. Cok anlamam kulakliktan ama tek dezavantaji bana biraz dar geldi kulaklik bi sure sonra kafami sıkıyor. Tabi bu benim kocakafaliligimdan olabilir (:
    Son olarak o fiyata aldigina pisman olmayacagin bi kulaklik bana kalirsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frendlyy

Ben aldim bu kulakliktan bi onceki kampanyada, muzik dinlemek icin alinabilir. Malzeme kalitesi iyi duzeyde, vasat degil. Cok anlamam kulakliktan ama tek dezavantaji bana biraz dar geldi kulaklik bi sure sonra kafami sıkıyor. Tabi bu benim kocakafaliligimdan olabilir (:

Ses kalitesi nasıl hocam ? Son ses dinlerken cızırtı oluyor mu ? Linkteki kulaklığı mı alsam bunu mu alsam diye düşünüyorum ? Arada 20 TL fark var .

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-mdr-zx300w-kulakustu-beyaz-kulaklik/productDetails.aspx?productId=bd800862&categoryId=60004548

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnum44

quote:

Ben aldim bu kulakliktan bi onceki kampanyada, muzik dinlemek icin alinabilir. Malzeme kalitesi iyi duzeyde, vasat degil. Cok anlamam kulakliktan ama tek dezavantaji bana biraz dar geldi kulaklik bi sure sonra kafami sıkıyor. Tabi bu benim kocakafaliligimdan olabilir (:

Ses kalitesi nasıl hocam ? Son ses dinlerken cızırtı oluyor mu ? Linkteki kulaklığı mı alsam bunu mu alsam diye düşünüyorum ? Arada 20 TL fark var .

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-mdr-zx300w-kulakustu-beyaz-kulaklik/productDetails.aspx?productId=bd800862&categoryId=60004548

Kesinlikle belkin i al. Ben 3 gun once sony i de aldim. D&r da hediye cekim vardi onu kullandim. Kesinlikle belkin daha kaliteli. Daha saglam duruyor. Sony ne bileyim hic kalitesine yakistiramadim..
    Ses kalitesi konusunda ben uzman degikim, hic bi zaman eksoer olacak bilgiye sahip olmadim o konuda ama cizirdama falan yok son seste.
    Ben ikisi ayni fiyata olsa bile belkin i alirdim. Bakinca sony daha iyi durabilir ama benim fikrim boyle. Hayirli olsun hangisini alırsan (:

• quote:

quote:

quote:

Kesinlikle belkin i al. Ben 3 gun once sony i de aldim. D&r da hediye cekim vardi onu kullandim. Kesinlikle belkin daha kaliteli. Daha saglam duruyor. Sony ne bileyim hic kalitesine yakistiramadim..
    Ses kalitesi konusunda ben uzman degikim, hic bi zaman eksoer olacak bilgiye sahip olmadim o konuda ama cizirdama falan yok son seste.
    Ben ikisi ayni fiyata olsa bile belkin i alirdim. Bakinca sony daha iyi durabilir ama benim fikrim boyle. Hayirli olsun hangisini alırsan (:

Belkin i alıcam galiba hocam :) Teşekkürler yardım için .

• quote:

quote:

quote:

quote:

Belkin i alıcam galiba hocam :) Teşekkürler yardım için .

Rica ederim hocam (: umarim faydali olabilmisimdir

• Magnum44 kullanıcısına yanıt
    Ben bu Sony'yi kullanıyorum şuan. AKG kulaklığımı garantiye yollayınca idareten aldım. Beklentimin çok üzerinde, gayet güzel, dolgun baslar ve dengeli tizleri var. Tavsiye ederim.
  • Kargo ile 32,90 oluyor acaba kargo ücretsiz yapan bir kod var mı?
  • Kulaklığı kullanan var mı ? Son seviyede ses kalitesi nasıl kulaklığın ?

• Arkadaşlar kulaklığı yeni aldım daha önce Creative Ep-630 kullanıyordum cx 200 da deneme fırsatım oldu ve bu kulaklık bence ikisindende iyi durumlar şuanda alınabilecek fiyatıda göz önüne alındığından en güzel kulaklık son sesi soran arkadaşım son seste bozmuyor Ep-630 bozuyordu bu bozmuyor bas ve tizler zaten çok iyi beatsten geri kalır yanı padleri malzemesi her ne kadar kaliteli olsada beats değil midlerde biraz geri serviside logosoft daha ne olsun.
  • ben 20-25 liraya kargo dahil almıştım. fiyatını hakediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wymy

Arkadaşlar kulaklığı yeni aldım daha önce Creative Ep-630 kullanıyordum cx 200 da deneme fırsatım oldu ve bu kulaklık bence ikisindende iyi durumlar şuanda alınabilecek fiyatıda göz önüne alındığından en güzel kulaklık son sesi soran arkadaşım son seste bozmuyor Ep-630 bozuyordu bu bozmuyor bas ve tizler zaten çok iyi beatsten geri kalır yanı padleri malzemesi her ne kadar kaliteli olsada beats değil midlerde biraz geri serviside logosoft daha ne olsun.

Kablo boyu nedir ?

• Tekrar 28 e bulunur mu?

• bu tarz kulaklıklar için kulaklık askısı yok mu bu ülkede birtek thermaltake var oda 80 tl cik
  • 30 tlye kulaküstü kulaklık istiyorsanız tek seçenek sony zx100 dür bana göre
  • Kulaklığı denemeyen arkadaşlar yorum yapmasını bence çok ilginç bir kulaklık sesini duymanız şart ayrıca mediamarkt 60 TL satılıyor

• Magnum44 kullanıcısına yanıt
    1.2 m kesinlikle ihtiyacın varsa denemelisin MediaMarktta deneyebilirsin büyük ihtimal açık vardır.
  • Ben aldım bu kulaklıktan sesi güzel ama acayip sıkıyor, "kulak koparan" ismini taktım
  • An itibariyle mediamarktyan sipariş geçtim. 50mm sürücülü kulaklık arıyordum. Teşekkürler. Ürün gelince bir inceleme gibi birşey yapmayı düşünüyorum. En kötü fotoğraf paylaşırım.

29.90+2.90 toplamda 32.80 TL

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_BELKIN-G2H2000CWBLK-Kulak%C3%BCst%C3%BC-Kulakl%C4%B1k-Siyah,103452,503472,1788021.html?langId=-14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSpeedy -- 7 Mayıs 2015; 20:49:22 >
  • Arkadaşlar ben de kulaklığı yeni aldım, fiyatına göre gerçekten çok güzel, kablosu ve malzeme kalitesi de gayet iyi. Uygun fiyatlı kulaküstü kulaklık düşünüyorsanız tavsiye ederim.
    Pazartesi günü 39,90'dan sipariş etmiştim, bugün kargodan teslim aldım, şansıma fiyatı daha sonra düşmüş ama mühim değil.
    Ayrıca yorumlardan kafamı (XL) çok sıkmasını bekliyordum ama öyle pek rahatsız etmedi. Sadece yazın sıcak olacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakiza -- 8 Mayıs 2015; 0:40:01 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.