Şimdi Ara

Galaxy s3 mini-galaxy core prime mi çok acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dedem telefon almış gelmiş bunu sen al bana kendininkini ver diye :D ben s3 mini kullanıyorum getridiği telefon core prime hangisi daha iyi pek anlamam bu işlerden yardımcı olabilecek varmı:D

• S3 mini artık eskide kaldı ama hala daha geniş bir kullanıcı kitlesine sahip özellikler bakımından core prime daha iyi ve 2014 model bir telefon
    S3 miniden daha iyi olan özellikleri:
    -batarya 2000
    -ekran 4.5
    -ram 1gb
    -dahili 8gb
    -1.2 ghz işlemci
    -güncel andoid sürümü 4.4
    -antutu puanı
    Dez avantaj olarak pek fazla yaygın olmadığı için aksesuar sıkıntı olabilir ama samsungun ürünlerini çoğu yerden bulursun ellerinde yoksabile 1 hafta içinde getiriyorlar .
    Sonuç olarak core prime

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BYTEKNONECO

S3 mini artık eskide kaldı ama hala daha geniş bir kullanıcı kitlesine sahip özellikler bakımından core prime daha iyi ve 2014 model bir telefon
    S3 miniden daha iyi olan özellikleri:
    -batarya 2000
    -ekran 4.5
    -ram 1gb
    -dahili 8gb
    -1.2 ghz işlemci
    -güncel andoid sürümü 4.4
    -antutu puanı
    Dez avantaj olarak pek fazla yaygın olmadığı için aksesuar sıkıntı olabilir ama samsungun ürünlerini çoğu yerden bulursun ellerinde yoksabile 1 hafta içinde getiriyorlar .
    Sonuç olarak core prime

çok sağ ol bi kaç yerde daha araştırmdım içim rahat etti kullanıcam telefonu.Bu arada aksesuar sıkıntı olmaz interenetde bulurum olmadı çinden felanda getiririm

• İşine yaradıysa ne mutlu bana

• s3mini ekran kalitesi daha iyi

• Tabi ki s3 mini.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagac

Tabi ki s3 mini.

Tabiki s3 mininin nedenini alabilir miyim?
    Eleştiri değil yalnızca öğrenmek istedim yanlış bilgim varsa düzelsin diye yanlış anlama sakın

• Evet bazi ozellileri iyi olabilir S3 miniden fakat hic bilinmeyen bir model. Bende Ace plus vardi. Daha ben etrafta benden baska kimsede gormedim o telefonu ve normal acelerden farkli sarj giris cikisi falan. Telefonculara gittim telefon kabi bulmak icin ara Allah ara zor buldum . Ayrica S3 mininin bence ekrani daha guzel. O yeni telefonun ozellikleriyle ilgili pek bilgim yok acikcasi.

• Aslinda core prime da guzelmis baktim da biraz

• Degisiklik iyidir hocam. Az da olsa daha performanslı bir cihaz core prime.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagac

Evet bazi ozellileri iyi olabilir S3 miniden fakat hic bilinmeyen bir model. Bende Ace plus vardi. Daha ben etrafta benden baska kimsede gormedim o telefonu ve normal acelerden farkli sarj giris cikisi falan. Telefonculara gittim telefon kabi bulmak icin ara Allah ara zor buldum . Ayrica S3 mininin bence ekrani daha guzel. O yeni telefonun ozellikleriyle ilgili pek bilgim yok acikcasi.

n11 de bile istemediğin kadar kılıf modeli var her bırının yanında jelatınde gelıyor
  • Bence ikisinide alma core prime ekran cozunurlugu cok kotu cakma telefonlarin ekran goruntusu bu telefondan daha guzel parana yazik edersin

• quote:

Orijinalden alıntı: derrreci

Bence ikisinide alma core prime ekran cozunurlugu cok kotu cakma telefonlarin ekran goruntusu bu telefondan daha guzel parana yazik edersin

Keşke bi yukarıyı okusaydın :D telefon alcak olsam para biriktiri g3 yada iphone 6 felan alırdım da suan gerek yok dedem kenıne dıye almış sordu deistirelim istersen diye 2 secenek var hangısı daha ıyı onu sordum zaten bıraz arastırdım core prime daha çok hosuma gıttı kulanıyorum suan.
  • Degisiklik iyidir al kullan dostum

• Heves edip kendine almissa bence almayin elinden hocam. Hosluk olsun diye sormus olabilir. Olay bu sekildeyse bence siz kendi telefonunuzla devam edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: SoloTURKSS

quote:

Bence ikisinide alma core prime ekran cozunurlugu cok kotu cakma telefonlarin ekran goruntusu bu telefondan daha guzel parana yazik edersin

Keşke bi yukarıyı okusaydın :D telefon alcak olsam para biriktiri g3 yada iphone 6 felan alırdım da suan gerek yok dedem kenıne dıye almış sordu deistirelim istersen diye 2 secenek var hangısı daha ıyı onu sordum zaten bıraz arastırdım core prime daha çok hosuma gıttı kulanıyorum suan.

Gule gule kullanin s3 mini den ekran harici guzeldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

Heves edip kendine almissa bence almayin elinden hocam. Hosluk olsun diye sormus olabilir. Olay bu sekildeyse bence siz kendi telefonunuzla devam edin.

o şekilde değil bana diye almış ama benim alıp almıcamı bılmedığı ıçın sordu.zaten s3mınıde kotu deıl oyle bı durum olsa almazdım zaten
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SoloTURKSS

quote:

Gule gule kullanin s3 mini den ekran harici guzeldir.

Sağ olun zaten tek problem oydu ama çokta onemlı deıl.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.