Şimdi Ara

Yağ yakımı - Kas artırmak hakkında soru..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben 34 yaşındayım 1.74-78 kiloyum. kasım başından beri ftness yapıyorum. ilk başlarda klasik spor salonu ve yoğun kardio ile 84 den 78 e düştüm. şuan 78-78,9 arasında gidip geliyorum.
    1,5 aydır haftada 4 gün (pazartesi-salı-çarşamba-perşembe) akşam 8-9 arası spor vg yapıyorum.

pazartesi göğüs-önkol
    salı omuz-arkakol
    çarşamba sırt-bacak
    perşembe karın-kardiyo.

her antrenman günü sonrası 15 dk hitt kardio yapiyorum.

3x12 yada 3x10 şeklinde max ağırlık ve düzgün yapabilmeye özen göstererek seçiyorum ağırlıklarımı. antrenman sonrasında iso 100 whey içiyorum. sabahları da yulaf, az yağlı süt, çiğ badem(4-5adet), iso 100, 4 ince dilim muz şeklinde kahvaltı yapıyorum. öğlen karışık olabiliyor dikkat edemiyorum bazen ama akşam protein ağrılıklı yiyorum.

şuan kilo vermem durdu gibi. acaba kendimi çok fazla yorduğum için mi bu şekilde yoksa kas kütlesi artmaya başladığı için mi kilo bu şekilde. baktığımda giydiklerim bol gelmeye başladı fakat yine de çok yağ fazlam var. özellikle göğüs, yan ve göbekte..

kilo vermek adına daha doğrusu yağ yakmak adına yanlış mı ilerliyorum yoksa bu şekilde sabrederek ve yemeklere dikkat ederek biraz daha bu şekilde mi ilerlemeliyim?

• neden bilmiyorum ama idmanlara devam ettiğin sürece vücudun seni hiçbir zaman tatmin etmiyor. 1 hafta idman yapmayınca vücut beklenmedik şekilde çok iyi duruyor tabi bunun için idmanı kesmeyin şimdilik bu şekilde ilerlemek daha iyi. seneye mart nisan aylarında definasyona başlarsınız
  • idmanları kesmiyorum gitmediğimde kendimi kötü hissediyorum hatta fakat istediğim gibi bir gelişme olmadı. özellikle yağ konusunda. kollarım ve omuz başlarım sanki eski haline göre biraz iyi gibi ama bod****larında örneklerini gördüğüm 6aylık değişim, 4 aylık değişim gibi bir değişimim olmadı..
  • body**** olsun olmasın sitelerdeki "değişim" adı altındaki fotografları güvenme
    kişisel diyet programlarını uyma.
    Cünkü herkesin metobolizması farklı.Öncelikle kendi vucudunu tanıman lazım
    Spor yapan bir şahıs ister istemez yag yakımı gercekleştirip kilo kaybına uğrar.

önemli olan yaglar giderken hacim almak bunun icinde
    normal antremanını yapıp saglam ve temiz bir şekilde beslenmektir.

tartıya fazla takılmamak gerek
    ayna tatmin ediyorsa gerisi terefurattır
  • quote:

Orijinalden alıntı: chinaski

idmanları kesmiyorum gitmediğimde kendimi kötü hissediyorum hatta fakat istediğim gibi bir gelişme olmadı. özellikle yağ konusunda. kollarım ve omuz başlarım sanki eski haline göre biraz iyi gibi ama bod****larında örneklerini gördüğüm 6aylık değişim, 4 aylık değişim gibi bir değişimim olmadı..

https://www.youtube.com/watch?v=uqspky36xa0

Bak 4 saatlik değişim.

Fotolara aldanmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.