Şimdi Ara

NOTE 4 ALMALI MIYIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR HERKESE SELAM.BEN LİSE ÖĞRENCİSİYİM NOTE 4 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM M8 ALACAKTIM AMA NOTLARIMIN RESİMLERİNİ ÇEKİYORUM VE M8 ZOOM YAPINCA BOZULMALAR OLUYORMUŞ SİZCE NOTE 4 ALMALI MIYIM?BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.

• Bence almalısın. Çünkü şarj konusu cidden çok hoş geliyor insana aynı zamanda performans bakımından da üst düzeyde tasarımı hoşuna gidiyorsa alınacak bir telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: BYTEKNONECO

Bence almalısın. Çünkü şarj konusu cidden çok hoş geliyor insana aynı zamanda performans bakımından da üst düzeyde tasarımı hoşuna gidiyorsa alınacak bir telefon

kardeş sen kullanıyor musun kullanıyorsan bilgi verirmesin telefon hakkında
  • Yok kardeş kullanmıyorum ama hakkında bilgi vereyimde sen biliyorsundur zaten benim en çok hoşuma giden özelliği %10 şarjda ultra güç tasarruf moduna alınca yaklaşık 10 saat dayanıyor. Bence telefonun en ilgi çekici özelliklerinden
    İncelemeye burdan bakabilirsin
    http://m.teknolojioku.com/haber/samsung-galaxy-note-4-incelemesi-24772.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yok kardeş kullanmıyorum ama hakkında bilgi vereyimde sen biliyorsundur zaten benim en çok hoşuma giden özelliği %10 şarjda ultra güç tasarruf moduna alınca yaklaşık 10 saat dayanıyor. Bence telefonun en ilgi çekici özelliklerinden
    İncelemeye burdan bakabilirsin
    http://m.teknolojioku.com/haber/samsung-galaxy-note-4-incelemesi-24772.html

saol kardeş peki z4 ü beklemeli miyim

• Acelen yoksa bekle derim onunda özelliklerini görmeni incelemelerine bakmanı tavsiye ederim sony ciddi manada sağlam ve kaliteli telefon üretiyor lakin tasarımı benim pek hoşuma giymiyor ama acelen yoksa bekle bence sonuçta az para verilmiyecek ikisinede acele etmemen yararına olur ama çokta takma yani sonuçta ikiside üst düzey cihazlar sana sorun çıkaracaklarını sanmıyorum

• quote:

Acelen yoksa bekle derim onunda özelliklerini görmeni incelemelerine bakmanı tavsiye ederim sony ciddi manada sağlam ve kaliteli telefon üretiyor lakin tasarımı benim pek hoşuma giymiyor ama acelen yoksa bekle bence sonuçta az para verilmiyecek ikisinede acele etmemen yararına olur ama çokta takma yani sonuçta ikiside üst düzey cihazlar sana sorun çıkaracaklarını sanmıyorum

Aynen kardes inşallah Sony yine berbat mi ön kamera koymaz
  • Note 4 almanı tavsiye ederim.
  • sırf fotoğraf için note4den vazgeçmene gerek yok
  • birader 400 tl lık telefon bıle ders notlarını zom yaparak cekmende iş görür neyin kafası bu
  • Kim yahu bozulma oluyor diyen?
    Iki makinada piyasanin en ileri gelen cihazlari.

Note 4 de zaten sony nin en son lensi olan Imx240 var. Gayette saglam fotograf kalitesi var.

Htc ise ultrapixsel olayi ile cok topa tutuldu ama m8 cihazin cektigi fotograflarda note 4 kadar saglam.
    Derinlik algilama vb. Ozellikleri olan ikinci kamera ile gayette guzel is cikariyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Kim yahu bozulma oluyor diyen?

Note 4 de zaten sony nin en son lensi olan Imx240 var. Gayette saglam fotograf kalitesi var.

Htc ise ultrapixsel olayi ile cok topa tutuldu ama m8 cihazin cektigi fotograflarda note 4 kadar saglam.
    Derinlik algilama vb. Ozellikleri olan ikinci kamera ile gayette guzel is cikariyor.

sağolasın kardeş en iyisi bi teknsoaya gidip denemek ikisinide
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat415

quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Kim yahu bozulma oluyor diyen?

sağolasın kardeş en iyisi bi teknsoaya gidip denemek ikisinide

Aynen oyle git gor bak cek icine sineni alirsin kafan rahat eder.

• Merhabalar 4 aydır note 4 kullanıyorum.. Fotoğraf konusunda note 4 ün üstüne bir telefon görmedim..z3 iphone 6 ve 6 plus ile karşılaştırma yaptım diğerlerini bilemem... İstediğin kadar zoom yapabilirsin kalemi ile de çektiğin fotoların üstüne soruları çözebilirsin... Hız konusuna girmiyorum bile telefonu ne kadar zorlarsam zorlamayayım takılma ısınma donma yaşanmıyor 4 aydır gayet stabil ilerde ne olur bilemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trail_blazerr

Merhabalar 4 aydır note 4 kullanıyorum.. Fotoğraf konusunda note 4 ün üstüne bir telefon görmedim..z3 iphone 6 ve 6 plus ile karşılaştırma yaptım diğerlerini bilemem... İstediğin kadar zoom yapabilirsin kalemi ile de çektiğin fotoların üstüne soruları çözebilirsin... Hız konusuna girmiyorum bile telefonu ne kadar zorlarsam zorlamayayım takılma ısınma donma yaşanmıyor 4 aydır gayet stabil ilerde ne olur bilemem.

sağol peki büyük bi telefon elde tutuşu fln zor oluyor mu ve sizde de şebeke problemi oldu mu hiç?
  • Benim evimin konumu nedeniyle s2 s3 iphone 4 ve note 4 doğru düzgün çekmiyor...Note 4 almadan önce de bu böyleydi... Kendi evimden başka hiç bir evde yada dışarda sokakta sorun yaşamadım... Bu aralar tüm amiral gemisi telefonlarda şebeke sıkıntısı olduğu söyleniyor istersen bak iphone 6 plus sony Xperia z3 lg g3 gibi telefonlar içinde forumda şebeke sorunu konusu açılmış i.. Bunun sebebi 4g çalışmaları olabilir... Biraz da şans işi bu ben sorun yaşamadım ama bir başkası yaşamış... Telefonun büyüklüğüne gelirsek evet büyük bir telefon ama ben sıkıntı yaşamıyorum ellerim bayya büyük tek elle kullanabiliyorum ama ellerin normal büyüklükte ise çift elle kullananbilirsin daha rahat kot pantolon da çok da sıkıntı çıkarmıyor.. Ztn artık tüm telefonlar büyük ve bu sadece bir telefon değil phablet... Yani hem tablet hem telefon... Ayrıca tek elle kullanman gerektiği zaman çift parmak hareketiyle ekran küçülüyor ve tek elle kullanım imkanı sunuyor...

• Samsunga boşuna servet dökme Xiaomi Mi Note Pro al keyfine bak bana da dua et sonra

• Online sitelerden Distrübütör garantili almayı düşünüyorum, sizce Samsung Garantili Note 4 ile fiyatından başka bir fark olur mu? Bilginiz var mı? Bir arkadaşım da indirimkartimda.com'dan almış ve sorun çıkmamış almalımıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyin.bozkurt -- 1 Nisan 2015; 12:48:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trail_blazerr

Benim evimin konumu nedeniyle s2 s3 iphone 4 ve note 4 doğru düzgün çekmiyor...Note 4 almadan önce de bu böyleydi... Kendi evimden başka hiç bir evde yada dışarda sokakta sorun yaşamadım... Bu aralar tüm amiral gemisi telefonlarda şebeke sıkıntısı olduğu söyleniyor istersen bak iphone 6 plus sony Xperia z3 lg g3 gibi telefonlar içinde forumda şebeke sorunu konusu açılmış i.. Bunun sebebi 4g çalışmaları olabilir... Biraz da şans işi bu ben sorun yaşamadım ama bir başkası yaşamış... Telefonun büyüklüğüne gelirsek evet büyük bir telefon ama ben sıkıntı yaşamıyorum ellerim bayya büyük tek elle kullanabiliyorum ama ellerin normal büyüklükte ise çift elle kullananbilirsin daha rahat kot pantolon da çok da sıkıntı çıkarmıyor.. Ztn artık tüm telefonlar büyük ve bu sadece bir telefon değil phablet... Yani hem tablet hem telefon... Ayrıca tek elle kullanman gerektiği zaman çift parmak hareketiyle ekran küçülüyor ve tek elle kullanım imkanı sunuyor...

aynen kardeşim şebeke konusunda düşüncelerin benimde kafama yattı

• huseyin.bozkurt H kullanıcısına yanıt
    Alabilirsin tabi ama yinede risk çünkü distribütör garantili cihazların hangi firma tarafından garantilemiş olduğu çok çok garanti değil... Yani herhangi bir sorun yaşadığında samsung firmasının verdiği garanti kadar güvence alamayabilirsin...dediğim gibi risk...Samsung turkiye garantili cihaz ile distribütör garantili cihaz arasında çok çok fazla bir fark yok ise riski almaya değmez ama yinede sana kalmış birşey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.