Şimdi Ara

Sistem için uygun kablo tavsiyeleri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam herkese; Yamaha RX-V375 AVR - PureAcoustics AV 799 5.0 Hoparlör Sistemi ve Yamaha YST-SW030 Subwoofer olmak üzere giriş seviyesi bir sisteme sahibim. Bu sistemde kullanabiliceğim fiyatı fazla uçuk olmayan kablo tavsiye ederseniz çok makbule geçer :) Şimdiden Teşekkürler..Ha bu arada belki merak edenler için sistemin fiyatınıda yazayım. Mediamarkt faturalı tamamen orijinal kutulu(teşhir yada outlet değil) 519 TL AVR - 539 TL 5.0 Hoparlörler - 329 TL Subwoofer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.yasoo -- 3 Şubat 2021; 14:56:42 >

• mr.yasoo kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam konu başlığı bence saçma olmuş ayrıyetten ürünlerin fiyatını yazmadınızada gerek yok zaten az çok ederi biliniyor internette satılan 3-5-7-10 liraya metre hesabı kablolardan alıp kullanabilirsiniz
  • yani çokta kaliteli bi kablo almaya gerek yok diyorsun..teşekkürler
  • Supra kablolara bakabilirsiniz fiyatları uygundu diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stakanar S kullanıcısına yanıt
    Supra ne zaman uygun yollu kablo oldu?3.4/S Modelini Metresini 26 liradan almıştım.Kazık mı yedim acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orada Olmayan Adam -- 28 Mart 2015; 18:34:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

Supra ne zaman uygun yollu kablo oldu?3.4/S Modelini Metresini 26 liradan almıştım.Kazık mı yedim acaba

Yok hocam ply için aldığınız fiyat iyi.Benim bahsettiklerim classic serisi 5 avro gibi bir fiyatı var ki daha ucuza da bulunabilir herhalde. Kablolar bayağı bir pahalı jive kablonun metresi 100 lirayı geçiyor mesela.

Black rhodium jive kablonun metresi 35tl gibi birşey. Daha yeni 6mt aldım, oradan biliyorum.

• turuncu55 kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız hocam? Bende hesap hatası yapmışım 2 metre yaptırdım diye hatırlıyorum 4 metreymiş :) Ayrıca ben Black rhodium banana uç ile 4 metreyi 180e yaptırmıştım. Kusuruma bakmayın buaralar biraz fazla çalışıyom galiba

• turuncu55 kullanıcısına yanıt
    aynen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Sigmases Ankara'dan almıştım. Metresi 8 pound+KDV. Altta da liste var.
    http://www.sigmases.com/plist/hificab.html

• Bende sigmadan almıştım. Kablo (4m) ve banana ile 180e gelmişti. Sizin aldığınız fiyatla aynı kısacası.

• Teşekkürler arkadaşlar bahsetiğiniz markalara bi bakıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.