Şimdi Ara

LYS Edebiyat için hergün bomba sorular ... 50+ için (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
115
Favori
15.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesajımız bulunsun hocam guzel sorular.
  • Tekrar girdiğimde konuyu aradım bulamadım konu kapandı mı noldu bilmiyorum hocada yazmıyor hiç.

Her neyse rezerv.
  • Hocam ellerinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sorulara devam lütfen
  • Herkesin içinde çok büyük bir edebiyat aşkı var gözlerim yaşarıyor. En son Harezm Türkçesi eserlerine baktığımdan buraya pek uğramadım. Milli Edebiyat'tan devam edelim o halde.

Bugüne kadar bu beyefendiyi sorup sormadıkları hakkında firim yok ama sormadılarsa eli kulağındadır.
     LYS Edebiyat için hergün bomba sorular ... 50+ için

• Ahmet Hikmet Müftüoğlu?

• Judgement13 J kullanıcısına yanıt
    Evet. A. Hikmet Müftüoğlu. Gönül Hanım Anadolu dışında yaşayan Türkleri konu alan ilk roman olması özelliğiyle önem taşıyor. Orhon Abideleri , Tatar bir hanım ile Osmanlı askeri aşkı, esir bir Macar... ne ararsanız var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baudelaire.x -- 6 Nisan 2015; 19:40:34 >
  • Yeni bir soru
  • quote:

Orijinalden alıntı: baudelaire.x

Yeni bir soru

Milli Hatip Hamdullah Suphi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tebriker. Soruda verilmemiş ama öncül olarak Mehmet Akif'i İstiklal Marşı'nı yazmaya ikna eden kişi olarak da gelebilir.
  • Yusuf Akçura'yı soracaklarsa Üç-Tarz-ı Siyaset'i verirler. Bu makale Türkçülük , İslamcılık ve Osmanlıcılık akımlarını karılatırıp Türkçülüğün üstün yönlerinden bahseder. Bir bakıma Türkçülüğün manifestosu sayılır.

Musahipzade'yi de soracaklarsa illa Tiyatro derler. Bir sürü tiyatro eseri var başka bir şey de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baudelaire.x -- 6 Nisan 2015; 19:59:25 >
  • Af buyurun konu açmaya çalıştım ama sürekli anlık hata diye uyarı veriyor. O yüzden buraya yazıyorum lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.Arkadaşlar lys mat-geo ve edebiyat-coğrafya için kolay-orta-zor şeklinde 3 adet soru bankasına ihtiyacım var. Kaynak tavsiyelerinizi alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: f4t4lstoke

Af buyurun konu açmaya çalıştım ama sürekli anlık hata diye uyarı veriyor. O yüzden buraya yazıyorum lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.Arkadaşlar lys mat-geo ve edebiyat-coğrafya için kolay-orta-zor şeklinde 3 adet soru bankasına ihtiyacım var. Kaynak tavsiyelerinizi alabilir miyim?

İlk adım serisine bakmanı öneririm, mat için körfezin bir kitabı varmış öğrete öğrete gidiyormuş, adını bilmiyorum ona da bak istersen, körfez mat lys soru bankası

• Hocam teşekkürler. Devam edebildiğimize sevindim.
  • Hocam çok teşekkürler önemli bir konu

• Hocam birkaç gündür soru atmıyorsunuz, bekliyoruz sorularınızı.
  • Yukarı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam devam edebilirsek cok iyi olur cok guzel sorularınız
  • yukarı.. gerçekten yararlı..
  • Kaliteli bilgiler icin tesekkurler devamini bekliyoruz :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.