Şimdi Ara

2si1 'CapCanlı' Teknoloji ve Oyun Programı YAYIN TEKRARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1 uzun bir süre ardından Canlı olarak sizlerle. Hem geçtiğimiz haftanın Teknoloji ve Oyun haberlerini yorumluyoruz hem de sizlerden gelen sorulara cevaplar veriyoruz.

• İlk yorum.
    Gelsin eksiler.

• acaba bizmi kaçırdık yoksa açıklanmadımı 20 yıl ps4 özel sürüm için bir katılım formu doldurduk ama sonuç açıklandımı hiç bir yerde görmedik
  • Haftayada yaparsınız artık :D

• Teknoloji kısmı için izleyeceğim.

• şunu keşke youtube üzerinden yapsanız hem daha stabil hem adsenseden para kazanırsnız hem de twitch hesabı olmayanlarda mesaj atabilir.

bu arada koskoca dh ın adesense parasına ihtiyacımı var laan diye mesaj atmayın onu öylesine yazdın ama youtube üzereinden yapılsa daha iyiydi sanki samsung ve htc bile youtube üzerinden tanıtım yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

şunu keşke youtube üzerinden yapsanız hem daha stabil hem adsenseden para kazanırsnız hem de twitch hesabı olmayanlarda mesaj atabilir.

bu arada koskoca dh ın adesense parasına ihtiyacımı var laan diye mesaj atmayın onu öylesine yazdın ama youtube üzereinden yapılsa daha iyiydi sanki samsung ve htc bile youtube üzerinden tanıtım yapıyor.

Bölüm Sonu Canavarı Twitch üzerinde Partner Programında zaten oradan da reklamlardan para kazanıyorlardır büyük olasılık.
  • pilavımı alıp geleceğim mübarekler ;)

• Teknoloji ve oyun ayri ayri olsa ben oyun kismini dinlemek istemiyorum

• teknoloji alanında dinlenecek bir durum yok aynı model telefonun bir üst donanımından fazlası konuşulmuyor zaten

• abi bu samaritan vardı bi ara square enix in lumnios engine i vardı yaşlı bi adamın sakallarının rüzgarda sallanmasıyla başlıyordu bu grafiklerde oyunları neden yapmıyorlar hal anlamış değilim senin fikrin varmıdır :D

• :) abi program sonu bütün konusmalari duyduk.. Ama süpersiniz iyiki varsiniz ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Varni34

acaba bizmi kaçırdık yoksa açıklanmadımı 20 yıl ps4 özel sürüm için bir katılım formu doldurduk ama sonuç açıklandımı hiç bir yerde görmedik

hocam o çoktannnnn 200-300 bin liradan s.h.biden.coma ilana konup satılmıştır bile..
  • yine kaçırdık, medcezir uğruna :S
  • tekrarı nerde?

• yayın süperdi be uzun süredir böyle yayın olmamıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kenan.z kullanıcısına yanıt
    :)
  • gökhan yardırıyor mahkumlarla
  • en son kısımda fake attığınızı düşünüyordum bilerek sesi açık bıraktınız zannettim ama Talha abiden hüüüüloooooo gelince tamam dedim sesi açık unuttular. Ama Talha abi o kadar güzel ve içten söyledin kiarada söyle
  • Her gün 20 şer dakika izlersek bir hafta götürür bu ikisi bir . :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.