Şimdi Ara

fiberden adsl e nakil olurmu? fiberde ttnetmi superonline mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar memurum ve bu yaz doguya atamam olabilir. Suanda izmirdeyim ve yeni internet baglatacagim. Apartmanda her iki fiber de mevcut. Sorularim sunlar herkese tesekkurler.

1- ttnet fiber mi yoksa superonline fibermi?
    2- doguya gittigim illerde fiber olmama olasiligi yulsek simdi fiber alsam 24 ay taahhutle orda adsl e taahhut bozulmadan gecis yapabiliyormuyum?
    3-Nakil islemlerinin uzun surdugunu duydum. Bu islemi hizli yapacak firma hangisi?
    4- Suanda fiberde en iyi kampanya hangisi? 31 mart ta sonlaniyor kampanyalar ve 1 nisanda daha iyi bir kampanya yaparlarmi?

Sıkılmadan okuyan ve cevap yazan herkese tesekkurler.

• 1- Superonline
    2- Hayır, ceza ödersiniz.
    3- Ttnet ve Superonline fiber
    4- Superonline gece kuşu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

1- Superonline
    2- Hayır, ceza ödersiniz.
    3- Ttnet ve Superonline fiber
    4- Superonline gece kuşu.

Cevabiniz tesekkurler. Sartlar kismina baktigimizda bu tarifeden nakille gecis yapabileceginin tarifeler kisminda ultranet sinirsiz yaziyor. Aslinda sorularimda en cok merar ettigim kisimda 2. Soru.
    Baska bilgisi olan varmi?
  • hidrojenperoksit kullanıcısına yanıt
    Taşınma ihtimaliniz varsa kesinlikle fiberden uzak durun. Superonline için konuşuyorum, taahhütlü fiber aboneliğinizi adsl'e nakil ettirdiğinizde mevcut taahhüt sürenize bir 24 ay daha eklenir. Cayma halinde hem fiber, hem de adsl için ücret çıkar.
  • Ayrıca çok upload yapıyorsanız ve online oyun oynuyorsanız superonline dan uzak durum

Malum sol da upload kotası var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiberde kesinlikle Superonline tercih edin. Hızı ve hizmeti oldukça kaliteli. Fiyatı da uygun. Gecekuşu hala devam ediyorsa çok kullanışlı.
  • Superonline fiber baglatip eger fiber alt yapi olmayan bir eve tasinirsam ve nakil adsl olarak yapilirsa 24 ay taahutum devam edermi ?
  • hidrojenperoksit kullanıcısına yanıt
    Mevcut taahhütünüzün üstüne bi 24 ay daha eklerler. Yani diyelim ki fiber taahhütünüz 1 yıl var, adsl'e nakil ederseniz 1+2=3 yıl taahhüt altına girerseniz. Cayma halinde hem fiber, hem de adsl için cayma bedeli çıkar. Bu yüzden taşınma ihtimali olanlara superonline fiber kesinlikle önermiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Mevcut taahhütünüzün üstüne bi 24 ay daha eklerler. Yani diyelim ki fiber taahhütünüz 1 yıl var, adsl'e nakil ederseniz 1+2=3 yıl taahhüt altına girerseniz. Cayma halinde hem fiber, hem de adsl için cayma bedeli çıkar. Bu yüzden taşınma ihtimali olanlara superonline fiber kesinlikle önermiyoruz.

Tesekkurler. Peki ttnettede durum aynimidir. 3 ay sonra olmazsa 15 ay sonra kesin tayin cikacaktir. Tayin durumu olanlar icin ne onerirsiniz.
  • Ttnette fiber bağlanttınız diyelim.

Taşındığınız yerde fiber yoksa hiper veya adsl paketlerinden birinden devam edebilirsiniz.

Bu şekilde aynı fiyattan taahhüt bozmadan kullanan yakınım var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TekniKerim kullanıcısına yanıt
    Ttnet'te olabilir ama superonline taahhüt yeniliyor. Yok yere taahhüt surenızı uzatmış oluyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Ttnet'te olabilir ama superonline taahhüt yeniliyor. Yok yere taahhüt surenızı uzatmış oluyorsunuz.

Ben zaten ttnet için bilgi verdim.
  • Cevaplar icin tesekkurler. Anladigim kadariyla fiberden adsl ye nakil var ama super online taahhutu uzatiyor 2 yil daha ama ttnet kaldigimiz yerden devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

Cevaplar icin tesekkurler. Anladigim kadariyla fiberden adsl ye nakil var ama super online taahhutu uzatiyor 2 yil daha ama ttnet kaldigimiz yerden devam ediyor.

Arkadaslar yukarida yazdigim gibimi durum. Bilen varmi?
  • quote:

quote:

Cevaplar icin tesekkurler. Anladigim kadariyla fiberden adsl ye nakil var ama super online taahhutu uzatiyor 2 yil daha ama ttnet kaldigimiz yerden devam ediyor.

Arkadaslar yukarida yazdigim gibimi durum. Bilen varmi?

Aynen doğru hocam tayin durumu olmasa superonline ama şu anki gidişata göre ttnet almanız daha mantıklı

• Ozaman ttnet fiber baglatalim. Peki son basvuru 31 mart diyor fiberin krali tarifesi icin. 4 gun sonra yeni bir kampanya olcaktir bekleaemmi? Fiyat artarmi?
  • quote:

Ozaman ttnet fiber baglatalim. Peki son basvuru 31 mart diyor fiberin krali tarifesi icin. 4 gun sonra yeni bir kampanya olcaktir bekleaemmi? Fiyat artarmi?

Btk tarafından biseyler açıklanacak diye.duydum ama.aslı var midir bilemiyorum

• Nakil olur mu bilmiyorum.Süperonline fiber kullandım öneririm.Vaat ettiği hızı veriyor tabi bu biraz da alt yapı ile alakalı.
  • Nakil işlemini araştırmak lazım. Ama Superonline fiber konusunda en iyisi, bilgin olsun.
  • merhaba bende yeni türktelekom fiber nete geçtim fakat bağlantı mesafesi kısa geldi kullanımda sürekli takılmalar oluyor beğnemedim.yeniden adsl geçmem mümkün müdür acaba?birrde wifi bağlantı adı GIBIRNET diye bişey çıkıyor bilgisi olan var mıdır acaba?türk telekom un haberi yokmuş da

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.