Şimdi Ara

Hdd Hediyeli Toshiba Laptoplar(Kliksa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.246
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea 200 e 25 TL Kod Kampanyası + 75 TL worldpuan + %2,2 avantajix ile 2 tb hediyeli olanların fiyatı iyi gibi arkadaşlar.

C50-A-11F + 1TB 2,5" USB 3.0 HDD 1099 TL

C50-A-1JV + 1TB 2,5" USB 3.0 HDD 1139 TL

C55-A-1TG + 1TB 2,5" USB 3.0 HDD 1299 TL - 5 yıl garantili

L50-B-1NF + 2TB 2,5" USB 3.0 HDD 2449 TL - 5 yıl garantili

S70-B-10X + 2TB 2,5" USB 3.0 HDD 3099 TL - 5 yıl garantili

Hediye 1tb hdd

Hediye 2tb hdd

• iyi bir notebook alacağım bende araştırma içindeyim. bana çok sıcak gelmedi

http://www.hepsiburada.com/liste/toshiba-satellite-s70-b-10x-intel-core-i7-4710hq-25ghz-35ghz-8gb-1tb-173-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd802014&categoryId=98

3000 fiyat bandında alınabilecek en iyi notebook ne olabilir
  • SAMET/ kullanıcısına yanıt
    Monster Abra A5 V1.1 15.6

ACER VN7-791G-78M4 17,3

Lenovo Y5070

Seçim size kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxF@t@l1TYxx

Monster Abra A5 V1.1 15.6

ACER VN7-791G-78M4 17,3

Lenovo Y5070

Seçim size kalmış.

Öneriler için teşekkürler, aynı fiyatta kasa ve pil yönünden iyi denebilecek ne önerirsiniz. Oyun odaklı kullanım olmayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Avea 200 e 25 TL Kod Kampanyası + 75 TL worldpuan + %2,2 avantajix ile 2 tb hediyeli olanların fiyatı iyi gibi arkadaşlar.

Hediye 1tb hdd

Hediye 2tb hdd

Fiyatlar artmış hocam güncelle istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Avea 200 e 25 TL Kod Kampanyası + 75 TL worldpuan + %2,2 avantajix ile 2 tb hediyeli olanların fiyatı iyi gibi arkadaşlar.

Hediye 1tb hdd

Hediye 2tb hdd

Fiyatlar artmış hocam güncelle istersen

fiyatlar aynı altta kazı kazanı kazıyınca çıkıyor fiyat

• Toshiba pismanliktir

• quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

Toshiba pismanliktir

+1
  • quote:

Toshiba pismanliktir

neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

quote:

Toshiba pismanliktir

neden?

üst serileri bence güzel ama alt serileri biraz sorunluydu ısı sorunu ve kasa kalitesi iyi değildi
  • Y5070 aşırı ince bir bilgisayar tasarımı güzel öbürleri takoz gibi kalıyo yanında

• quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

quote:

Toshiba pismanliktir

neden?

üst serileri bence güzel ama alt serileri biraz sorunluydu ısı sorunu ve kasa kalitesi iyi değildi

kasa konusunda haklısınız,ama donanım iyi görünüyorhttp://www.teknosa.com/urunler/125032834/toshiba-satellite-l50-b-1ne-kirmizi-notebook
    bu model den aldık 2.100e aslında asus alacaktık ama isteyen kişi bunu tercih etti bu da güzel tabiki asus ile kıyaslanamaz asus daha önde ama alan kişiye anlatamadım,güzel laptop alınmaz gibi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

quote:

Toshiba pismanliktir

neden?

Bende p50t 4. Nesil i7 var kac defa servise gitti yapilmadi tekrar bana gonderildi... ben hayatimda boye igrenc rezil bir servis gormedim...

• serseri006 kullanıcısına yanıt
    asus dahamı önde. gerçekten sizin gibi kaliteyi ayrıştıramayan insanlarla aynı dünyayı paylaşmak çok sıkıcı. asus nedir ya ben asusun henüz bir bilgisayarına rastlamadım. bilgisayar görünümlü oyuncak üretiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

asus dahamı önde. gerçekten sizin gibi kaliteyi ayrıştıramayan insanlarla aynı dünyayı paylaşmak çok sıkıcı. asus nedir ya ben asusun henüz bir bilgisayarına rastlamadım. bilgisayar görünümlü oyuncak üretiyorlar.

dostum dalgamı geçiyorsun eline alıp inceledin mi cihazı?,kasa kalitesine baktınmı,şahsi fikrim toshiba yerine asus olurdu
  • resulalan kullanıcısına yanıt
    Servis yönünde durumlar nasıl net bilgim yok, genel bakıldığında ve kullanırken yaşananlar için söylemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

Teknoloji cahili biri varsa burada o da sensin. Asus notebook konusunda Toshibanin çok önünde. Hele kasa kalitesi ve soğutma konusunda Toshibayi beşe ona katlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok fazla inceleme şansım oldu. 1 tanesini aldığım gün iade ettim x lb modeli aynısını tekrar aldım 3 ay sonra açılmaz oldu servise gönderdim garanti kağıdı firma tarafından kaşelenmemiş bahanesi ile anakart değiştirip gönderdiler doa kapsamına almadılar. çokmu zor koca firmaya bir evrağı gönderip imzalatmak ve kasanın arka taraflarının anası ağlamış şekilde geri geldi. ALlah dan adam gibi bir firmadan aldıkda 1 lafımıza onuda iade alıp paramı geri yatırdılar. servise bakılıp bilgisayar kalitesi yorumu yapılmaz. burda hp ye gidip ne mağdur olan adamlar var her firmada inanılmaz sorun yaşayan adamlar var. elektronik şanstır ama bişeyin kaliteli olduğunu anlamak da bu kadar zor değil. s50 toshiba var şuan elimde daha iyisine rastlamadım. toshiba toshibadır. çok az firma ile kıyaslanır. asus nedir ya bütçeye uygun özellik rakamları yüksek bilgisayar üretir.
  • QRX kullanıcısına yanıt
    dostum benim kurduğum cümleler ile cahillik arasında çok fark var. toshiba büyük firma aynı fiyat oranlarında daha düşük sekment ürün eline geçer. asus 1500 sekmenti inanılmaz kalitesizdir. plastik kasaları berbat asus kalite yoksunu piyasada en çok arızalanan cihaz olarak tarihe geçmiş bir markadır. cahil olan da asus kaliteli diyen adamdır.
  • BANA ÖNDE DİYE ÖVDÜĞÜNÜZ MARKA ARKA KAPAĞINI 5 KERE ÇIKARIP TAKINCA KULAKLIK YUVASI KIRILAN TELEFONU 800 LİRAYA SATMAZ.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.