Şimdi Ara

Fast & Furious: Legacy, tüm bölgelerdeki mobil oyuncuların beğenisine sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Fast & Furious: Legacy, tüm bölgelerdeki mobil oyuncuların beğenisine sunuldu

Kabam'ın Android ve iOS platformları için geliştirdiği Fast & Furious: Legacy, tüm bölgelerdeki mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

Arcade tarzdaki oynanışıyla dikkatleri üzerine çeken Fast & Furious Legacy'de sokak yarışlarına katılıyoruz. Rio, Miami, Tokyo ve Los Angeles gibi Fast & Furious filmlerinde görmeye alışık olduğumuz mekanların resmedildiği oyun, 50'den fazla lisanslı aracıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Fast & Furious 6: The Game'in devam oyunu niteliğindeki Legacy'e aşağıdaki market bağlantıları üzerinden erişebilirsiniz. Bu arada oyunun Türkçe dil desteği olduğunu da belirtelim. 

• Yuklememle silmem bir oldu, cok basit olmus. Sesler cok uyumsuz. Nitro hizlanma sesi kotu. Yaris bitsede arabanin hiz sesi kesilmiyor

• 3 yaris yaptim bende sildim begenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asphalt 8 varken macera aramaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulak Misafiri -- 27 Mart 2015; 18:21:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

Yuklememle silmem bir oldu, cok basit olmus. Sesler cok uyumsuz. Nitro hizlanma sesi kotu. Yaris bitsede arabanin hiz sesi kesilmiyor

Hiç yakışmadı bu firmaya. Saldım çayıra mevlam kayıra kafasında yapmışlar. Birkaç güncellemeyle süper yaparlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar da kötü değil yahu. Güncellemerle daha iyi olur. Arkadaş türkler olarak her gün mükemmel oyunlar yapıyormuşuz gibi bir şeyi beğenmiyoruz kolay kolay. Elin adamı uğraşıyor en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 27 Mart 2015; 19:27:45 >
  • kontrollerde klavye secenegi varmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7. filme 1 hafta kaldı
  • Geliştirebilir ancak yerden yere vurulacak kadar da kötü değil yani
  • Abarttığınız kadar kötü değil. Yeni oyun geliştirilecektir zamanla. Sadece seslerde biraz sıkıntı var.
  • Gecen gun arkadas real racing gosterdi.iki dk oynadim sıkıldım.telefonda oyun neden oynanir anlamadim.el kadar ekran ve yarisini parmaklar kapatirken oyun tam işkence.oyun konsolda ya en olmadi tablette olmalı. Zaten ufacik ekranda goz icin de sakincali.

• bari asphalt 8 kalitesinde gelseydi iş yapardı
  • LG G2 uyumsuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.