Şimdi Ara

Ücretli Google Play Gazetelik ülkemizde yayına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ücretli Google Play Gazetelik ülkemizde yayına başladı

Google'ın diğer ülkelerde gazete ve dergi satın almaya imkan tanıyan ücretli Play Gazetelik uygulaması Türkiye ile birlikte 3 yeni ülkede daha faaliyete başladı. Bu ülkeler Avusturya, Belçika ve İrlanda. 

Play Gazetelik daha önce kullanıcıların çeşitli haber kaynaklarından derlediği içerikleri okumasını sağlıyordu. Ayrıca bazı yayınlar da hizmet içerisinde herkese ücretsiz olarak sunuluyordu. 

Yeni düzenleme ile ülkemizdeki yayın kuruluşları ürünlerini hizmet üzerinden satabilecek ve kullanıcılar da satın alabilecek. Yayınlar tek tek alınabileceği gibi daha uygun fiyatlar üzerinden yıllık abonelikler de yapılabiliyor. Hizmette sadece Türkiye değil tüm ülkelerin ücretli yayınlarını da satın alabiliyorsunuz. Yine hizmette okuma alışkanlıklarınıza göre haberlerin sıralanışı ve çevrimdışı haber okuma şeklindeki önemli özellikler de devam ediyor. 

• Geç oldu ama oldu bakalım. DH, SDN gibi dergiler de bu platformdan istifade edebilirler bu sayede.

• Dün fark ettim bende. gece yatmadan önce 1-2 gazete dergiye göz attım güzel olmuş çeşitlilik her zaman için iyidir.

• Ben de kendileri gazetecilik habercilik filan yapacaklar zannettim. :D Bizim ülkedeki fotokopi medyanın yayınları varmış.

• Bayrağımız yanlış olmuş. Ay yıldız tam ortalı değil. Sağ tarafı biraz fazla uzatılmış.

• Güzel olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanım Haber'in gazetelerini bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Bayrağımız yanlış olmuş. Ay yıldız tam ortalı değil. Sağ tarafı biraz fazla uzatılmış.

En 65px
    Boy 108px

Süper tespit.

Kanunda, Boy=1,5xEn verilir.

Yaklaşık 10px bir boy fazlalğı mevcut
  • Gayet güzel olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesudum

quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Bayrağımız yanlış olmuş. Ay yıldız tam ortalı değil. Sağ tarafı biraz fazla uzatılmış.

En 65px
    Boy 108px

Süper tespit.

Kanunda, Boy=1,5xEn verilir.

Yaklaşık 10px bir boy fazlalğı mevcut

Gözlerim keskindir, yanlış olmasın.
  • Bende bi kaç gün önce indirdim, gerçekten çok güzel ve işlevsel olmuş, örneğin hemen milliyet vs uygulamalarını sildim artık buradan takip edeceğim. Şu dergi olayı da çok güzel olmuş ancak çeşitlilik artması lazım tabi
  • Bu uygulama da,Türkçe yayınları nasıl buluyoruz. Ben bakıyorum hepsi yabancı dilde.

• Sitenize ait dergiyi ve sitenizin haberlerini Google Play Gazetelik'te görmek güzel.

Haber kısmını yapması çok kolay. Sitenizin zaten bir RSS akışı var, onunla çok rahat oluşturulabilirsiniz.

• Bununla dergil nasil aliyoruz böyle birsey göremedim sadece gazeteleri buluyorum, gazetel sayfalarini kioskta tam ekran ve daha guzel okunuyor ama satin alma göremedim.
  • Ücretli olan dergiler belli sayfaları ücretsiz sunabilir aslında.

Uygulama iyi bence.
  • İstediğim hiç bir gazete yok acaba artarmı bu sayı ?
  • Hiçbiri bir Genie Widget kadar başarılı olamadı. Anlık gelişmeleri olayları ana ekranda gösterecek, başarılı widgetli bi program geliştirilse daha yararlı olurdu. Dergiyi alacak adam bizzat gider satın alır. Malum olası android cihazlarda çoğu kullanıcı cihazlarına 2 günde 1 format atıyor. Zaten gazetecilik dediği program ise, marketteki gazete uygulamalarını tek bir başlıkta toplamakla yükümlü. Böyle bi uygulamaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Zaten marketten indirilip tek klasörde toplanabilirdi. Ekstra bir yenilik değil..

• 2 günde 1 format atanlar telefonu çöpe atsınlar bir zahmet çevremde bir ton insan var hiç biri format atmıyor siz nerede yaşıyorsunuz 2. el telefon borsasında mı sabahlıyorsunuz? =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.