Şimdi Ara

G2A Kullanılmış Kod

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

G2A dan hep oyun alıyordum hiçbir sorun çıkmıyordu dün bir oyun aldım ve gelen kodu kabul etmiyor kullanılmış kod yazıyor destek sistemleride türkçe değil ne yapmam gerekiyor böyle birşeyle karşılaşıp sorunu çözen oldumu yardım edebilir misiniz acaba ?

• yok mu bilen birileri ?
  • Eğer G2A koruması aldıysanız support'a başvurun, ingilizce bilmenize gerek yok, aynen şunu yazarsın "hi, i bought xxx game key, but this key already activated, my bought number is yyy, i activated g2a guard, please help me, thanks" (xxx yerine aldığın oyunu yyy yerine satın aldıklarım sayfasındaki işlem kodunu gir)

Eğer G2A koruması yoksa geçmiş olsun
  • G2a koruması yoksa dolandırılmışsın dostum. Ama koruman varsa yukarıdaki arkadaş demiş ne yazman gerektiğini. Ama az bi ingilizcede faydalı olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2A Shield yoktu malesef :( yanıtlarınız için teşekkürler fakat aldığım satıcının satışları 150 binin üzerinde satış yapmış ve hiç olumsuz birşey yoktu nasıl oluyor anlamadım
  • G2A shield çalışan key garantisi veriyor, zaten keyi beraber aktive ediyorsun. Ama bir keyi aktive etmen sende kalacağı anlamına gelmez. Dolandırıcılık yöntemiyle ele geçen keylerin iptali zaten biraz zaman alıyor, sattıkları kadar satıyorlar. Bu durumda aylarca para iadesiyle falan uğraşabilirsin, tabi vermek isterlerse.
    G2A ile uğraşılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_lenker -- 30 Mart 2015; 0:54:27 >
  • Her zaman oyun alırken g2a shield aktif halde iken alıyordum sorun yoktu geçen günler gta 5 i aldım g2a aktif etmeden aldım yine sorun çıkmadı fakat son aldığım oyunda böyle birşeyle karşılaştım işte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.