Şimdi Ara

500-800 arası cep telefonu yardımm !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleyküm arkadaslar bütcem 500-800 arası bi telefon almak istiyorum tabi sizin görüşleriniz daha önemli sizce ne almalıyım .

• konu güncelll!!
  • Quatro firmasının f1453 e bakabilirsin birde M1453 modeli çıkacak kaçırma derim kişisel tavsiyem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 5

• asus zenfone 5
  • Huwei ascend g7 bence. 900 küsüre satılıyordu. Kuponla vs daha ucuza gelir. Zenfone çöpüne bulaşma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 27 Mart 2015; 11:27:40 >
  • arkadaşlar zenfone 6 kullanıcı varmı aranızda bilgi verebilirmi acanba bana bu konu hakkıda .
  • Victor p1 üstüne telefon tanımam.
  • asus zenfone 6 kullanıyorum ve şunu söylemek isterim araştırarak aldım ve gayet memnunum. telefon 799 tl şunu söylemek isterim günlük olarak ne zaman baksam play storede uygulamalara devamlı güncelleme geliyor ben şahsen telefonu alırken şuna dikkat etmienizi istiyorum telefonu aldın iyi güzel satan firma malına sahip çıkıyor mu mesela asus kasım ayında lollipop 5.0 alacağını söyledi samsung bile bir çok modeline verecek mi vermeyecek mi tartışılırken bunu göz önünde tutarım Asus Zenfone 6 diyorum
  • Firma konusunda Quatro yetkilileri firmasının sonuna kadar arkasında bildiğim ne varsa unutturdular

• quote:

Orijinalden alıntı: GA-H55M-S2V

asus zenfone 6 kullanıyorum ve şunu söylemek isterim araştırarak aldım ve gayet memnunum. telefon 799 tl şunu söylemek isterim günlük olarak ne zaman baksam play storede uygulamalara devamlı güncelleme geliyor ben şahsen telefonu alırken şuna dikkat etmienizi istiyorum telefonu aldın iyi güzel satan firma malına sahip çıkıyor mu mesela asus kasım ayında lollipop 5.0 alacağını söyledi samsung bile bir çok modeline verecek mi vermeyecek mi tartışılırken bunu göz önünde tutarım Asus Zenfone 6 diyorum

nasipse ayım 6 sında zenfone 6 elimde olacak bakalım o güne kadar kararım degişmezse eger
  • quote:

Orijinalden alıntı: GA-H55M-S2V

asus zenfone 6 kullanıyorum ve şunu söylemek isterim araştırarak aldım ve gayet memnunum. telefon 799 tl şunu söylemek isterim günlük olarak ne zaman baksam play storede uygulamalara devamlı güncelleme geliyor ben şahsen telefonu alırken şuna dikkat etmienizi istiyorum telefonu aldın iyi güzel satan firma malına sahip çıkıyor mu mesela asus kasım ayında lollipop 5.0 alacağını söyledi samsung bile bir çok modeline verecek mi vermeyecek mi tartışılırken bunu göz önünde tutarım Asus Zenfone 6 diyorum

Google play deki güncellemelerle zf6 nın ne alakası var?

• ASUS kendi arayüzü ZENUI için geliştirmeler yayınlıyor ASUS Keyboard'tan tut kendi tarayıcısına kadar ASUS Support Yani destek için bile eklemeler yaparak daha çabuk feedback cevaplamak için programların geri bildirimlerini bile parçalara bölerek daha etkin bir iletişim kuruyor en basitinden örnek buda demek oluyor ki saldım çayıra mevlam kayıra diemiyor kendi telefonlarına sahip çıkıyor ki şuan lollipop 5.0 beta versiyonunu bile yayınladı
  • ulefone be one veriyim dilersen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.