Şimdi Ara

Hangi Diziye Başlamalıyım Diye Soranlara Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2-Vikings (Tarihte Savaş)
    3-Orphan Black (Kurgu isteyenlere)
    4-The 100 (Gizem)
    5-Revolution (Dünyada Elektrik Kesilse Ne Olur)
    6-Spartacus (Sadece izle)

Game of Thores - Arrow - The Walking Dead - The Orginal 'i izlediğinizi Farzediyorum zaten

İzlediklerim= Yukarıdakiler ve The Blacklist - Breaking Bad - The Last Man on Earth - Sherlock - Forever - Fringe - Da Vinci's Demons - Person of Interest - Teen Wolf - Agent of S.H.I.E.L.D - Fargo - Dexter - the Vampire Diaires

PEKİ YA SİZCE ?

• Hangi diziye başlasam diye düşünüyorum. BB ,pb izledim.got ,Vikings,better call saul takip ediyorum. Twd,supernatural yarıda bıraktım.simdi neye başlasam. En büyük sorunum 1.bölümlerden sıkılmak. Konu bütünlüğü olan dizi arıyorum , shameless 1. Bölümünü izledim , pek sarmadi. Çok eski diziler ,(oz,sopranosu,friends) ruhumu sıkıyor. Amerikan sitcomundan nefret ederim. Çizgi romandan uyarlanmış şeyler de çok çocuksu geliyor. Off iyice kafam karıştı , spartacus'e başlamak istiyorum da sonunu bildiğim için Hevesim kalmadı. Sherlock-da vinci başlarım herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pabliato -- 25 Mart 2015; 22:50:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pabliato P kullanıcısına yanıt
    Sherlock bölümleri 1,5 saat olduğu için sıkılırısın. Reklam olsun diye beklersin söyliyim. Da Vinci's de ahım şahım bir dizi değil. Yukarıdada yazdığım gibi

Orphan Black - The 100 Bunlara başla. Kurgularını seviceksin emin olabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtblgn

Sherlock bölümleri 1,5 saat olduğu için sıkılırısın. Reklam olsun diye beklersin söyliyim. Da Vinci's de ahım şahım bir dizi değil. Yukarıdada yazdığım gibi

Abow 1.5 saat nedir YAV. Dediklerine bir bakayım,konuları ne felan. Eyvallah.

Orphan Black : bilgim Kurgu dizisi. Klonlama konusu. Bir kadın 6 farklı karakter oynuyor ama hayyyrreeet edersin. izlemeden saçma deme kurgu var.

The 100: Dünyada yaşamın bittiğini düşünüp uzaya düşen insna ırkı dünyaya 100 tane çocuk yollar sonra olan olur. Peş peşe bölümleri izleyebileceğin diziler .

izlemeden karar verme . (Sen nasıl bişey istiyosun )
  • quote:

Orphan Black : bilgim Kurgu dizisi. Klonlama konusu. Bir kadın 6 farklı karakter oynuyor ama hayyyrreeet edersin. izlemeden saçma deme kurgu var.

The 100: Dünyada yaşamın bittiğini düşünüp uzaya düşen insna ırkı dünyaya 100 tane çocuk yollar sonra olan olur. Peş peşe bölümleri izleyebileceğin diziler .

izlemeden karar verme . (Sen nasıl bişey istiyosun )

Ağa bunların hiçbiri bana hitap etmiyor YAV , ophran 6 bölümden olusuyormuş zaten. Uzun soluklu bir şey arıyorum. Son of anarchy 'e baktım simdi , muhtemelen ona başlarim yanina da bir spartacus eklerin güzel olur. tavsiye için teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

quote:

1.5 saat olduğuna bakma adamlar senede sadece 3 bölüm çekiyorlar her bölüm film tadında, kesinlikle sıkılmazsın herşeyden önce oyunculuk muhteşem
    Yeni bölüm 2016 da iple çekiyorum sen düşün

• quote:

1-Prison Break (Hapishaneden Kaçış)
    2-Vikings (Tarihte Savaş)
    3-Orphan Black (Kurgu isteyenlere)
    4-The 100 (Gizem)
    5-Revolution (Dünyada Elektrik Kesilse Ne Olur)
    6-Spartacus (Sadece izle)

Game of Thores - Arrow - The Walking Dead - The Orginal 'i izlediğinizi Farzediyorum zaten

İzlediklerim= Yukarıdakiler ve The Blacklist - Breaking Bad - The Last Man on Earth - Sherlock - Forever - Fringe - Da Vinci's Demons - Person of Interest - Teen Wolf - Agent of S.H.I.E.L.D - Fargo - Dexter - the Vampire Diaires

PEKİ YA SİZCE ?

Revo nasıl hocam başlamaya değer mi
    Konusu tuhaf geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

quote:

quote:

1.5 saat olduğuna bakma adamlar senede sadece 3 bölüm çekiyorlar her bölüm film tadında, kesinlikle sıkılmazsın herşeyden önce oyunculuk muhteşem

Konuda ki yorumlara bakmistim. Millet de senin dediğini yazmış. Bi arada onu izledim. Uzun soluklu bir dizi arıyorum. Hatta bir arkadaşım , lie to me'yi önermişti sherlock'a benziyor diye.

Sherlock kötü demiyorum ama 1.5 saat fazla bence.zaman zaman bitsin artık dediğim zamanlar oluyor yeri geliyor hayranlıkla izliyroum. Peşpeşe izleyemezsin zaten.En azından benim için. Forever'ın üst modeli işte.

Lie To Me : mimiklerden insanın yalan söyleyip söylemediğini anlıyor. 5.Bölümde bırakmıştım. Farklı bir konusu var. 6 Bölüm izlemişitm artık sıkıldım hep aynı muhabbetin dönmesinden.
  • Revolution 'u keyifle izlemiştim. Dünyada elektrik kesilse ne olur savaşlar başlar yeni imparatoırluklar. Silahlar en önemli şey olur. İsyancılar. Bence izlenir.
  • quote:

quote:

quote:

Sherlock a laf mi etmisler hocam 3 saat cekilsin haftalik olsun sıkılmadan izlerim

• Hocam emek harcamışsın sonuçta eline sağlık . Yeni başlayacaklar için aslında iyi bir ana konu yapılsa daha güzel olacak . Dizi afişleri ile süslersen falan daha çok kişi ilgi gösterebilir hocam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: işteopalyaçobenim

quote:

quote:

quote:

Sherlock a laf mi etmisler hocam 3 saat cekilsin haftalik olsun sıkılmadan izlerim

Aynen her hafta olsa izlenir
    Bu sıkılanlar ya dizi izlemeyi bilmiyorlar yada başka yerleriyle izliyoelar
    Sherlock u beğenmeyen daha iyisini bulsun bakem

• lTUBORGl kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşılmasın Sherlock 'a kötü diyen olmadı zaten.
  • Lost ile başladım bu serüvene sonra fringe, prison break, heroes, sherlock, fringe, flashforward, revolution,battlestar galactica,spartaküs, thewalkingdead izledim. Aslında çokeskilerden en komik bulduğum everybody loves reymond:) muhteşem ötesi...

dizi sıralamam:

1. sherlock (efsanedir)

2. twd zombi (burada zombi dizisi sevgisi değil de freud psikiyatrisini en iyi işleyeb insan ilişkileri dizisi. Bu açıdan izlemeyen sevmeyebilir)

3. revolution (alelacele bitirdiler ama gene de çok güzel diziydi)

4. lost (ilk 3 yazacaktım ama içinde lost geçmeyen dizi muhabbeti olurmu abi yaaa...)(son 4 bölümü güzel bağlasalar yüzyılın yapıtı olurdu)

ÖNEMLİ NOT: Yabancı dizi izlemenin yan kazancı ingilizce öğrenmektir. bunun için türkçe altyazı gömülmüş bölümlere ingilizce alt yazı indirip ekranın üst tarafına konumlandırıyosunuz. tabletten mx player ile izliyosunuz. ilginizi çeken muhabbeti veya sahneyi parmak hareketi ile geri alıp ingilizce altyazıdan okuyarak izliyosunuz. ingilizce konuşmanıza direkt etki eder tavsiye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yabancı dizileri ruhsuz gören ve seyredenler bunda ne zevk alıyor diyen biri olarak ilk defa yabancı bir diziyi beğendim.Ve tavsiyede bulunuyorum: The Black Mirror.
    Kesinlikle izlenmeli bence.Zevkler tartışılmaz ama bütün yabancı diziler bana zaman kaybı ve ergen işi geliyordu taki bu dizinin ikinci bölümünü izleyene kadar.
    Çokmu muhteşem hayır ama gerçekten piyasadaki diğer dizilere göre çok daha derin ve insana bişey anlatmaya çalışıyor.
    Ve anlatmak istediğini beyne mıh gibi kazıyor.Şimdi üçüncü bölme başlıyorum...

• o zaman rome izle. spartacus seven bunu da sever
  • Got 1. Bolumu izledim ilk ciktigi zamanlar isinamadim izlemedim.Sahsen ara sira izliyeyim diyorum sarmiyor.

Arrow ilk bolumden itibaren takip ettim 2. Sezon ortalarinda biraktim.

TWD 3. Sezonda biraktim.

Revolution
    İlk bolumden itibaren takip edip kaldirilana kadar izledim.
    Hikaye guzeldi ama senaryonun kendini tekrar etmesi ve okadar bolluk icinde tek bir konuya yonelmesi sonucu kaldirildi.

The100
    İlk gunden beri izliyorum 2.Sezon bitti tavsiye ederim.(1.Sezon biraz duragan gelebilir.)

Atlantis

İlk sezonu komple izledim tarihi ti ye aldiklari izin izledim.
    2. Sezon 1. Bolumu izleyip devamini getirmedim halej yayindami bilmiyorum.

Flash

İlk 2-3 Bolum izledim hikaye kendini tekrar edecek havasina girince devam etmiyor.

Terra Nova
    Guzel kaliteli bir yapimdi hak ettigi degeri goremedi 2. Sezon yapilmadi diye hatirliyorum

Ergen cocuklarin tirivisina odaklanmayip adam akilli hikaye ile ugrasilsaydi muhtesem bir potansiyele sahip bir yapimdi.
    Malesef seneler once son verildi.

Prison Break

Hic izlemedim ama seneler once Kuzen izliyordu bas roldeki arkadas Kel ise odur.
    İlgimi cekmedi .

Evet arkadaslar kisacasi dusuncelerimi soyledim.

Suan sadece The 100 izliyorum .

• quote:

Sherlock tan sıkılır mı insan be her bölümü ayrı bir efsane i dizinin sen bakma kardeş zaten toplamda 9 bölüm izle ve efsanelerin arasında dursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.