Şimdi Ara

Apple watch Türkiye fiyatı ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar internetten baktım ve apple watch un en ucuz olan modelini yaklaşık 400 dolar olarak gördüm fakat benim sorum bu Türkiye fiyatı direk tr fiyatına çevirme olması halinde 1000 liraya geliyor fakat bunun vergiler ile birlikteTürkiye satış fiyatının ne olucağı hakkında bilgi sahibi arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum ve de ne zaman Satışa çıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A9305D094 -- 25 Mart 2015; 19:25:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir kendimize birde devletimize aldigimizi dusunursek 1800-1900 diyebiliriz bence

• Peki çıkış tarihi ne olur

• 1800 tl biraz iyimser olmuş bence 2000 i gecer bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ekotim

1800 tl biraz iyimser olmuş bence 2000 i gecer bence

2000 veya ustunu yazmayi icim el vermedi acikcasi..

• Bunu alan fanboydur açık net gerçekten fiyatı özelliklerine göre çok yüksek amerika satış fiyatına ipad air 2 almak mümkün.

• Saat çöp ! Yazık günah , mağazaya hergün onlarca insan geliyo saat geldi mi diye soran ?

Hepsi de +30 yaşlarını almış insanlar . Nedir bu saat merak anlamış değilim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Saat çöp ! Yazık günah , mağazaya hergün onlarca insan geliyo saat geldi mi diye soran ?

Hepsi de +30 yaşlarını almış insanlar . Nedir bu saat merak anlamış değilim

Anlayamazsiniz
  • Tahminlerime göre fiyat ya 1000 yada 1300 arasi olur.Cep telefonalrimda kdv imei vs olaylarindan dolayi baya firliyor fakat bu saat sonucta.Örnegin apple leather case ben 129 tl ye aldim suan apple us storede 45 dolar dolar kurunu 2.58 den hesapladim 116 tl ye geliyor 14 tl lik bir rajat oynamis amerikayla.Bununda 400 dolar oldugunu varsayarsak 1032 tl ye gelir saatte turkiyede 1199 tl satilma ihtimali var diye dusunuyorum.Ha daha fazla fiyat olsa kim alir diye dusunuyorum.Adamlar yeni sektorude ellerine almayi planliyolar yani uygunda olabilir ilk satis fiyatlari bilmiyorum. turkiye cumhuriyedi fazla verfi alamaz bence

• evet saat ama vergiler sadece cep telefonlarına yok ki ithal ürünlerin hepsinde var.Ayrıca normal bir saat değil sonuçta elektronik cihaz.bu da %25 ötv ve %18 kdv uygulanacak demektir.

yani;

400 dolar şuanda anlık kur ile 1035.48 tl yapar.
    kdv 186,3864 tl ötv 258 tl dersek

vergi dahil tahmini 1479 tl yapar.

e tabi ıvır zıvır vergiler de var,ayrıca magaza fiyatı da var olur size 2000 tl ve üstü.

kısaca ilk yorumda ki arkadaşın dediğine geliyor.

Bir kendimize birde devletimize aldigimizi dusunursek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekotim -- 25 Mart 2015; 23:05:51 >
  • 1400 - 1500 TL arası olur en fazla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düz hesaplarsak 1099 a gelir ama bizim dever küsürat sevmez o yüzden kdv dahil direk 1999'dan satarlar

Bandrol felan yok diye fiyatının az olacağını sanmayın buraya yazıyorum fiyat yüksek olacak lüx üründen farklı vergi alıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgun Penguen -- 25 Mart 2015; 23:49:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence saat gercekten çöp

• Olması gereken fiyat taş çatlasa 1099₺ bence. Ama malum biz Türkiye'yiz. Her yabancı üründen dehşet vergi alırız.
    1999₺ görsem şaşırmam. Zaten almayacağım için sorun yok

• sim kart telefon özelliği olmayan bir ürün olacağı için vergilerin düşündüğünüz kadar yüksek olacağını sanmıyorum. kafamda ortalama 1000 civarı bir fiyat var tabi ürünün 3 - 5 farklı çeşidi olacak sanırım 1000 ile 2000 arasında fiyatlar çıkacaktır.
  •  Apple watch Türkiye fiyatı ??

şu tip şaheserler varken bir insan neden apple watch takmak ister anlayamıyorum doğrusu. apple kullanıcısı olarak almak aklımın ucundan bile geçmiyor.

saat dediğin saat olacak kardeşim ya. bu derece de dijitalleşmenin manası yok robot gibi olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 26 Mart 2015; 12:49:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

şu tip şaheserler varken bir insan neden apple watch takmak ister anlayamıyorum doğrusu. apple kullanıcısı olarak almak aklımın ucundan bile geçmiyor.

saat dediğin saat olacak kardeşim ya. bu derece de dijitalleşmenin manası yok robot gibi olduk.

Aynen katılıyorum. iMac , Macbook pro, ipad air 2, iphone 5s , airport extreme sahibi biri olarak ben bile almayı aklımdan geçirmiyorum. Kesinliklede gereksiz bir ürün. Hele de bu şişmiş fiyatlara hayatta almam.
  • Yok 10.000. Abartmisiniz biraz. Tahminim 1199 TL

• 700.000 TL olsa yok satar. Bu fiyatlara alıcı bulamazlar.
  • Yurt dışı olayı daha kolay saatte, IMEI kaydı sıkıntısı falan olmadığı için. O sebeple, fiyat farkı çok olursa, yurt dışı saat ilanları bollaşır bir anda.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.