Şimdi Ara

Gece 12den sonra hız akkye takılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizdede böylemi? Hızım 8den 3e düştü ama son zamanlarda farkettiğime göre gece 12den sabaha kadar hız tekrar 8e çıkıyor sadece gündür 3te duruyor gece 12de tekrar 8e çıkıyor.

• enteresan.ilk fırsatta ben de deneyeceğim
  • belki bu akk sistemini değiştirmeyi düşünüyorlardır

yoğun kullanılan saatlerde hız düşümü diğer zamanlar normal hız gibi bir şeyler olabilir

eğer öyle bir şey olursa kesin yeni paket yaptık sistemi değiştirdik sizin faydanıza oldu artık ay sonunu beklemiceksiniz diye

direk zammı kitlerler yeni paketlerde affetmezler
  • Hiç boşuna ümitlenmeyin bugdur o bug..
  • Benim de dün Öğle 12'den akşam 7'e kadar 16'da kaldı.Sonra 3'e düştü gene. Geceleri de bazen hız artıyor.İlginç
  • Benim anlamadığım şey internet hızı herkeste mi 3 Mbps'e geriledi? Geçenlerde TTNet'ten mesaj geldi "Kotayı doldurduğunuz için..." diye ama ben kota aşımı yaşadığımı düşünmüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sistem gelsin bari
    Ekleme
    Az önce kotama baktım 77gb olmuş
    Speedtest testte 12 mbiti Geçmiyor(tarifem 24mbite kadar)

Haziranda upload Hızı arttırımı yapılacak ve tarifeler değişecek
    On hazırlık yapıyorlar sanırım

Büyük ihtimal santraldeki yoğunluğa göre Hız otomatik ayaklanacak akk geçildikten sonra
    Zaten Hızlardaki ...mbite kadar kavramı var
    Akk bile kalkabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 26 Mart 2015; 20:46:49 >
  • ya toplu kullanımı engellemek için adamlar yırtınıyor akk yi niye kaldırsınlar aksine bütün paketlere akk koyup sınırsızlarıda kaldırdılar. bi kaç ay sonraki upload fantazilerine fazla inanmayın onada kota koyacaklar zaten.
  • Başka 24 mbitten 12 mbite Düşen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Bendede durum aynı akşamları yaptığım indirme hızları 1.1 mb/sn üzerine çıkmıyor.

Güzel bir iş yapmaz telekom bekleyip görecez.
  • Ben size olcakları söylüyüm saha dolapları yenilendikçe vdsl bağlantılar artık standart olacak yani adsl+ ile bağlananlar altın değerinde olacak ya zorla o tarifelere geçirecekler ya da otomatik olarak atayacaklar şimdiden değerini bilin :D kotaya yakalanmayan kişilerin geneli adsl hızı alanlar izlenimlerime göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Bendede durum aynı akşamları yaptığım indirme hızları 1.1 mb/sn üzerine çıkmıyor.

Güzel bir iş yapmaz telekom bekleyip görecez.

şuan benim hızım 24mbit oldu.
    bakalım akşam saatlerinde 12mbite ye düşecek mi yine
  • Arkadaşlar benimde bir kaç gündür AKK kotası dolduğu için 8mbite olan hız 3 düşmüştü ama bu sabah tekrar 8mbite çıkmış. Kotam 116 görünüyor.
    Gündüz bendede durum aynı hız tam ama akşamları dediğim gibi.
  • quote:

Gündüz bendede durum aynı hız tam ama akşamları dediğim gibi.

şuan 3e düştü bende
    12 den sonra değişecek mi bakalım
    Durum ne hız ne oldu?
  • quote:

Durum ne hız ne oldu?

3mbit
    kotam 77gb iken 12gb ta idi.

yakında bir gelişme olacak bence.
    hızımı 12mbite sabitlemeleri enteresan çünkü
  • Valla Ben 50 gb geçtikten sonra bi daha hızım ne yükseldi ne düştü standart 3.75 çıkıyor geçen aylarda bi 5 gün hız 16mbps kaldı asıldım Download valla :D
  • Zaten geçen hafta 2 gün 2 Mbps internet kullandım, sonra eskiden 14 Mbps olan hız 10 Mbps'e düşürüldü. AKN ise modeme gelen hız 2 Mbps olduğunda hız testinde 0.73 filan çıkıyordu. (Müşteri temsilcisi AKN içindesiniz dedi) Şimdi modeme gelen hız 10 Mbps, hız testinde AKN içinde olduğum için şimde 4.02 Mbps çıktı hız. Bu adamlar AKN kaldırmaz, 2 Mbps'de bile AKN içine alan firma AKN'yi kaldırır mı?
  • Bu olay yüzünden bu ay rekor kırdım

Gece 12den sonra hız akkye takılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 30 Mart 2015; 15:26:29 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.