Şimdi Ara

Samsung HT-H5500 vs Sony BDV-E290 vs LG BH6730S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İyi günler hocam size tavsiyem avr li sistem olur hazırlara hiç girmeyin blu ray da ayrı alırsın hem giriş leri çok size uygun pioneer htp073 yada 071 önerebilirim subwooferları pasif ama aktif subwoofer da takılabilir hoparlörleri değiştirebilir ses ayarıda çok genede size kalmış eğer bütçeniz benim yazdığım sistemlere yetmiyorsa bu sistemlerden samsung yada sony i tavsiye ederim çünkü lg nin altyazı sorunları var diye yazılar okudum genede size kalmış size hangisi daha uygun fiyatsa ve dinleme şansınız varsa sesleri sizin istediğiniz gibi ise onu alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende h450 samsung soundbar aldım ama pek memnun kalmadım. Herkes profesyonel sistemler tavsiye etmekte ama bütçesi düşük olanlar için ne önerirler bilemem. Ben biraz bütçeyi artırdım 800 bandına çıkardım. Araştırım dedim ama eski yeni bi çok model var.Eskisi gibi pek ilgilenen de yok galiba bu sistemler ile. Biraz daha bakıp model sayısını düşürüp denemek gerek.
  • Bütçem 500-600 TL civarı. LG alıcam sanırım yüksek sesde bass'larda bozulma olmuyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEBRON JAMES HETFIELD -- 27 Mart 2015; 19:10:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.