Şimdi Ara

AKP Çok Fena Düşüyor.. (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.562
Cevap
66
Favori
517.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1406 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: red01

quote:

Orijinalden alıntı: kanoxoz

CHP nin vaadleriyle dalga geçen arkadaşlara.

At gözlüklerini çıkarıp 1 kere olsun CHP genel merkezine gitmeyi deneyin ve yapacaklarınız için hazırladığınız şu yıllık bilançoyu bir önümüze koyun bakalım diyin. Merak etmeyin ampül genel merkezindeki gibi sen kim oluyorsun diye itilip kakılmazsınız. Bu ülkenin bir vatandaşı olarak bunun hakkınız olduğunu söyleyen bir yetkili sizi alır ve bilgileri açıklar. Zaten o zaman anlarsınız aslında ne kadar çok sömürüldüğümüzü bize gelecek paraların ne kadarının ceplere pay edildiğini ve mutlu olursunuz benim ülkem ne kadar güçlü ki bu kadar cebe rağmen hala bize de pay düşüyor diye.

Ben her iki partininde genel merkezine gittim hatta diğer 2 partiye de gittim. Gerçi ampülün kapısındaki sekreteryadan ileri gidemedik o ayrı ama olsun sizde bir deneyin objektif olmayı belki gözünüz açılır.

Bilader Kilicdaroglu halen kaynagi aciklamamisken Boyle gidin ogrenin demek komik olmus.

Borclarin faizinin %80 i silinecek ne demek komik komik vaadler.

36 Beden ulkeye 42 beden Pantolon giydirmeye calisiyor.

36 Dotumuzde zor dururken Mazallah 42 dusuverir sonra bi tarafimiza yerlestiren mi dersin ne ararsan bulursun.

Alıştınız tabi sıcak paraya herkesten kaynak bekler olmuşsunuz. Ama bu sizin düşündüğünüz gibi arap yada ABD sermayesi değil tamamen özkaynaktan yaratılan bir güç. Ben ne dedim gidin öğrenin sorun soruşturun inanın yada inanmayın demiyorum bak sadece az biraz araştırın. Kafanıza yatmaz hadi len dersiniz yada vay be iyiymiş hakikaten adamların planı var dersiniz tercih sizin.

Belkide adamlar kemeri bulmuştur bilader!!!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: red01

quote:

CHP nin vaadleriyle dalga geçen arkadaşlara.

At gözlüklerini çıkarıp 1 kere olsun CHP genel merkezine gitmeyi deneyin ve yapacaklarınız için hazırladığınız şu yıllık bilançoyu bir önümüze koyun bakalım diyin. Merak etmeyin ampül genel merkezindeki gibi sen kim oluyorsun diye itilip kakılmazsınız. Bu ülkenin bir vatandaşı olarak bunun hakkınız olduğunu söyleyen bir yetkili sizi alır ve bilgileri açıklar. Zaten o zaman anlarsınız aslında ne kadar çok sömürüldüğümüzü bize gelecek paraların ne kadarının ceplere pay edildiğini ve mutlu olursunuz benim ülkem ne kadar güçlü ki bu kadar cebe rağmen hala bize de pay düşüyor diye.

Ben her iki partininde genel merkezine gittim hatta diğer 2 partiye de gittim. Gerçi ampülün kapısındaki sekreteryadan ileri gidemedik o ayrı ama olsun sizde bir deneyin objektif olmayı belki gözünüz açılır.

Bilader Kilicdaroglu halen kaynagi aciklamamisken Boyle gidin ogrenin demek komik olmus.

Borclarin faizinin %80 i silinecek ne demek komik komik vaadler.

36 Beden ulkeye 42 beden Pantolon giydirmeye calisiyor.

36 Dotumuzde zor dururken Mazallah 42 dusuverir sonra bi tarafimiza yerlestiren mi dersin ne ararsan bulursun.

Alıştınız tabi sıcak paraya herkesten kaynak bekler olmuşsunuz. Ama bu sizin düşündüğünüz gibi arap yada ABD sermayesi değil tamamen özkaynaktan yaratılan bir güç. Ben ne dedim gidin öğrenin sorun soruşturun inanın yada inanmayın demiyorum bak sadece az biraz araştırın. Kafanıza yatmaz hadi len dersiniz yada vay be iyiymiş hakikaten adamların planı var dersiniz tercih sizin.

Belkide adamlar kemeri bulmuştur bilader!!!

Bilader gidin ogrenin diyecegine sozde seninde bildigin seyleri yaz okuyalim :)

Komik siniz komik harbi Bu konu Canli Stand up gosterisi gibi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: skboga

quote:

Orijinalden alıntı: anadolulu1

quote:

Orijinalden alıntı: Révo21

Birileri fena ucmus
    Hirsiz birsey calip onu para altin karsiligi satarmis tamam eyvallah oda bir hirsizlik, ama sen den sunu anliyorum direk para calan parayi parayla satamadigi icin hirsiz olmuyor. Allahdan savci filan degilsin sen ya. Boyle bir bakis acisi ya cok cahilsin yada yasin baya bir kucuk

o zaman neyin karşılığın da yolsuzluk yapmış

örn akkuyu nükleer bedeli olan 20 milyar liranın 1 lirasını cebe atmış veya yapılan onca duble yolların marmarayın avrasyanın hızlı trenlerin hava alanlarının hastanelerin okulların yapılan milyarlar ca yatırımlardan cebine şuradan şu kadar komisyon almış

desene hadiiiii

vayyy babam vayyyy bu ülkede bankasının önüne kamyon çekip bankasını soyup devlete ödetenleri gördük tosunum sen bi yaylan laga luga ya gerek yok

Arkadaşım, inşallah "yolsuzluk yok" gibi bir fikri savunmuyorsun değil mi? Erdoğan döneminde tarihimizin en büyük yolsuzluğunun yapıldığını artık bilmeyen kalmadı o yüzden cümlelerin beni heyecanlandırdı. Hâlâ yolsuzluk yok diyecek biri mi çıkıyor diye dehşetli bir heyecana savurdun beni. Lütfen cevap ver, yolsuzluk yapmadı mı Erdoğan ve tayfası?

ne kadan da cahil insanlarsınız yaaa
    diyorum ki nereden ne çalmış nereye kime kaç a satmış
    veya

şu ihale bedelin den cukkasına şu kadar para aktarmış

biliyorum sizler ALLAH I tanımadığınız için dir ki ALLAH korkusu olmamasından kaynaklanan iftiralar da
    serbessiniz yaşasın cehennem çok yanacak akaryakıtla geliniyor

• quote:

Tosun lafini cok sevmissin de bunu yazan tosun okuyana diye bir laf vardir devami malumun bos konusuyorsun bos ben burda cobanlik yapamam saygisiz herif

oooyyy tosunum benim anadoluda yiğit adamlara denir de

tabiii size göre değil senin tabirinle diyeyim barriiiii

ona okuyana sun derler bilirmisin

ergensin galiba cahilliğinden belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladyator]

Akp ye oy vermeyi düşünmeyen biri olarak ve diğer partilerden de zerre kadar haz etmeyen biri olarak şunu söyleyebilirim ki sen
    chp nin kadrolu provakatörüsün ve akp gitsin de bu ülke batsın diyenlerdensin

Türkiye Cumhuriyeti zaten 90 senedir AKP sayesinde ayakta duruyordu. Şakamısınız arkadaş akp gidecekmiş ülke batacakmış.
    Darbelerle bile batmayan ülke yolsuzluğun zirve yaptığı zamanda iktidar partisi gidince batacakmış. Biraz akıl fikir lütfen.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Birileri fena ucmus
    Hirsiz birsey calip onu para altin karsiligi satarmis tamam eyvallah oda bir hirsizlik, ama sen den sunu anliyorum direk para calan parayi parayla satamadigi icin hirsiz olmuyor. Allahdan savci filan degilsin sen ya. Boyle bir bakis acisi ya cok cahilsin yada yasin baya bir kucuk

örn akkuyu nükleer bedeli olan 20 milyar liranın 1 lirasını cebe atmış veya yapılan onca duble yolların marmarayın avrasyanın hızlı trenlerin hava alanlarının hastanelerin okulların yapılan milyarlar ca yatırımlardan cebine şuradan şu kadar komisyon almış

desene hadiiiii

vayyy babam vayyyy bu ülkede bankasının önüne kamyon çekip bankasını soyup devlete ödetenleri gördük tosunum sen bi yaylan laga luga ya gerek yok

Arkadaşım, inşallah "yolsuzluk yok" gibi bir fikri savunmuyorsun değil mi? Erdoğan döneminde tarihimizin en büyük yolsuzluğunun yapıldığını artık bilmeyen kalmadı o yüzden cümlelerin beni heyecanlandırdı. Hâlâ yolsuzluk yok diyecek biri mi çıkıyor diye dehşetli bir heyecana savurdun beni. Lütfen cevap ver, yolsuzluk yapmadı mı Erdoğan ve tayfası?

veya

biliyorum sizler ALLAH I tanımadığınız için dir ki ALLAH korkusu olmamasından kaynaklanan iftiralar da

Daha hala "nereden ne çalmış kaça satmış" diyorsun papağan gibi.
    Neyse ki HIYAR yazmamışsın bu sefer. Sana cevabını verdim keşke benden alıntı yapsaydın ama cevap veremeyince başkalarına sarmışın.

Tekrar soruyorum, madem Tayip çok masum neden çıkıp senin gibi "ne almışım ne satmışım" demedi de yolsuzluk dosyalarının savcılarını apar topar değiştirip, kend isavcılarına dosyaları kapattırıp delilleri sıfırladı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high speed dirt -- 20 Nisan 2015; 11:10:11 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Birileri fena ucmus

desene hadiiiii

veya

Allah aşkına adama cahil diyorsun, önce kendi yazdıklarını bir oku bakalım birşey anlayabilecek misin?
    Daha düzgün 2 cümle kurmaktan acizsin ne yazıkki.
    Merak ettiğin şeyler için youtube üzerinde araştırma yapabilirsin. Mahkeme kararıyla yasaklananlar varsa hani biz görmeyelim tüm dünya görsün vidyoları var.
    Onlar içinde TOR tarayıcı falan yükle. Doya doya izle tüm sorularının cevabını bulacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

quote:

Orijinalden alıntı: Gladyator]

Akp ye oy vermeyi düşünmeyen biri olarak ve diğer partilerden de zerre kadar haz etmeyen biri olarak şunu söyleyebilirim ki sen
    chp nin kadrolu provakatörüsün ve akp gitsin de bu ülke batsın diyenlerdensin

Türkiye Cumhuriyeti zaten 90 senedir AKP sayesinde ayakta duruyordu. Şakamısınız arkadaş akp gidecekmiş ülke batacakmış.
    Darbelerle bile batmayan ülke yolsuzluğun zirve yaptığı zamanda iktidar partisi gidince batacakmış. Biraz akıl fikir lütfen.

Ulkenin batacagi yok ne olur biliyormusun :)

Her sene aldigin Televizyon telefonu sanki araba parasi biriktiriyormus gibi alirsin.
    Bu disaridan gelen hersey icin gecerli.

Oyle sunu sunu vericem demekle ulke yonetilmez gecmiste olanlar gelecekte yapacaklarinin teminati desek yeridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red01 -- 20 Nisan 2015; 11:11:30 >

• Hazımsız AKEPE liler devrede. Hazmedemiyorsunuz değilmi.

• arkadaşlar gemicik alıcam hangi banka uygun kredi veriyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Birileri fena ucmus

desene hadiiiii

veya

Evet bu son yazdığından sonra cehaletini kanıtladığın için cevap vermeme gerek kalmadı arkadaş. Adamlar yolsuzluğu kabul etti, cami hutbelerinde hırsızlığa kılıf giydirme "gayreti içerisindeler". İş bu aşamaya gelmişken kraldan çok kralcı cahil vatandaşım yolsuzluğu inkar ediyor alenen, yazık. Dini kendi tekelinde sanan bu tarz "dini dar" kafalar, dindar insanları bile "Allahsız" görebilecek kadar küfre ve sapkınlığa düşebiliyorlar ne yazıktır ki.

Allah gafletinizi sonlandırsın, cehaletinizi yıksın. Sizi derin uykunuzdan en az hasarla uyandırsın inşallah. Sadece acıyorum...

• AKP düşüyor değilmi daha dün hisarüstü levent metrosu açıldı kaynarca pendik tarafına metro inşa ediliyor çekmeköy ümraniye aynı şekilde inşaatı devam ediyor 3. köprü hemen hemen bitmek üzere körfez geçiş köprüsüyle bursaya izmire 1.5 saat erken gideceksiniz istanbul tarafından 3. havalimanı aynı şekilde inşaata devam ediyor düşen biri oda sizsiniz chp sizi fena tongaya düşürmüş
  • O kadar çok yolsuzluk dosyası var ki hangi birini koyalım buraya. Google'dan aratsanız yüzlercesini hemen görürsünüz. Özelleştirmedeki yolsuzluklar bile başlı başına vatan hainliği sebebi.
  • red01 R kullanıcısına yanıt
    İşte AKP seçmenin en büyük problemi aman ha yormayın kendinizi kulaktan dolanlarla idare edin. Ben sana anlatırım anlatırım da belki seni kandırmak için fazlasını yada unuttuğum için azını anlatırım. Bence stand up zaten dönüyor 12 senedir bu ülkede. Tv lere ve internete boş boş bakan oradan ne verirlerse alan ve inanan bir nesil. Taraftarlaştırılmış seçmen profili.

Bilgi ve zekanızın zayıf kaldığı yerse ise hadi anlat, yazda görelim vb. çeşitli klişeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.Samed.Y

AKP düşüyor değilmi daha dün hisarüstü levent metrosu açıldı kaynarca pendik tarafına metro inşa ediliyor çekmeköy ümraniye aynı şekilde inşaatı devam ediyor 3. köprü hemen hemen bitmek üzere körfez geçiş köprüsüyle bursaya izmire 1.5 saat erken gideceksiniz istanbul tarafından 3. havalimanı aynı şekilde inşaata devam ediyor düşen biri oda sizsiniz chp sizi fena tongaya düşürmüş

Hava alanina karsi cikip sonrada beraber yapalim diyen birinden ne beklersinki.

Gezide agac diye bagiranlar Hava limani yapilmasin diye bagirmaya baslayinca Yedikleri beles pizzanin birazda olsa hakkini verdiler .

Pizzaya kendilerini satanlar bir pizza kac para ulan :))))))

Simdi makarnacilar gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

arkadaşlar gemicik alıcam hangi banka uygun kredi veriyor

Hocam TÜRGEV denen bir Akp'ye Rüşvet Vakfı var,
    önce buraya rüşvet yatırmak zorundasın. Bu vakfın yönetim kurulu üyeleri kim diye merak edersen;

necmeddin bilal erdoğan (başbakan erdoğan’ın oğlu)
    esra albayrak (başbakan erdoğan’ın kızı)
    serhat albayrak (başbakan erdoğan’ın damadının ağabeyi)
    reyhan uzuner (başbakan erdoğan’ın oğlu bilal erdoğan’ın kayınvalidesi)
    ziya ilgen (başbakan erdoğan’ın eniştesi)
    şule albayrak (başbakan erdoğan’ın kızı esra albayrak’ın eltisi)
    ahmet ergün (başbakan erdoğan’ın en yakın arkadaşlarından)
    bülent turan (akp istanbul milletvekili)
    hasan can (akp’li ümraniye belediye başkanı)
    mevlüt uysal (akp’li başakşehir belediye başkanı)
    mustafa demir (akp’li fatih belediye başkanı)
    mehmet doğan kubat (akp istanbul milletvekili)
    mustafa ataş (akp istanbul milletvekili)
    yasemin solmaz (erdoğan’a yakınlığıyla bilinen işadamı remzi gür’ün kızı)
    zeynep feyza eker ayhan (tarım bakanı mehdi eker’in kızı)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: can_38

Buna rağmen emekli ve asgari ücretli hala AKP diyor ise herşeye müstehaktır.......

AKP Çok Fena Düşüyor..

bu adam ne verirse ben 5 fazla veriyorummm

vatan için bir tek proje yok kasa nasıl soyulur ülke nasıl batırılır onların özeti

baban biriktir di değil mi o kasayı yine batırın imf ye borçlanın yunan gibi yalvarın ohaaaaaa

Bak bakalım milletin a... nasıl koyuyorlar. Ulaştırma bakanın topladığı 600 milyon, ve bu rüşvetçi mütehaitler kendisine "milyon Ali" diyorlar. Dikkat edersen biri ağlıyor, çok para diye, öteki ben yüz milyon verdim, sen iyisin boşuna ağlama diyor.

Bu adamlar kim dersen, yeni havalimanı ihalesini kazanan ve devamında nükleer santral ihalesini kazanan adamlar (tesadüfe bak sen ya) Bunlar da REZA ZARRAF'ın dedesinin dediği gibi yapmışlar "oro..pu ile memurun bahşişini önceden vereceksin". 600 milyon'dan fazla parayı milyon Ali'ye yatırmışlar, karşılığında aldıkları ortada. Bizzat sultan oğluna parasını yatıramayan iş adamı için kolaylık yapılmamasını, diğerleri gibi eşşek gibi yatıracağını söylüyor.

YOLSUZLUK, HIRSIZLIK ??? Sana birşey ifade ediyor mu ? Rüşvet sever misin? Okuduğun yada inandığın şeyler bu konuda ne buyurur ?

Bu arada bu 2000'den fazla tapenin hepsinin gerçek olduğunu ADLİ TIP kanıtladı ve meclis'e sunmuştu. BAK; google tape adli tıp yaz.

Edit: zahmet olmasın ADLI TIP TAPE için bir video.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 20 Nisan 2015; 11:18:56 >

• quote:

İşte AKP seçmenin en büyük problemi aman ha yormayın kendinizi kulaktan dolanlarla idare edin. Ben sana anlatırım anlatırım da belki seni kandırmak için fazlasını yada unuttuğum için azını anlatırım. Bence stand up zaten dönüyor 12 senedir bu ülkede. Tv lere ve internete boş boş bakan oradan ne verirlerse alan ve inanan bir nesil. Taraftarlaştırılmış seçmen profili.

Bilgi ve zekanızın zayıf kaldığı yerse ise hadi anlat, yazda görelim vb. çeşitli klişeler.

Heya sen bana diyorsunki Skk genel mudur iken Savas ayin yaptigi bir programi bosver o eskide .

Mudur diye kundakdaki bebegi sigortali yap
    Esi dostu emekli et

Oluleri emekli et
    Olulerin primini ona buna gecir
    Komik diyorumda sonra aliniyorsunuz.

Sizlerin bizlere anlatacagi hersey bir olunun anlatacaklari kadardir.

Cunku kendini zamanindakl kenefe gomenleri bu millet unutmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

O kadar çok yolsuzluk dosyası var ki hangi birini koyalım buraya. Google'dan aratsanız yüzlercesini hemen görürsünüz. Özelleştirmedeki yolsuzluklar bile başlı başına vatan hainliği sebebi.

Öyle deme hocam, "Tayip hangi hıyarı, hangi kabağı, kaça almış kaça satmış" Akplilere hıyarla kabakla geleceksin, yolsuzluk, kamu malını kendi menfaatine kullanma falan, bunlara haram da değil, hatta Tayip yaparsa sevap

• akp azda olsa oy kaybedecek.
    mhp nin oylar artacak. (vatanını seven mhp'ye oy vermelidir.)
    chp yerinde sayacak. yada oy kaybı yaşayabilir o da biraz.
    hdpde de biraz artış olabilir. bu kekolara yalnızca kekolar oy veriyor. aklı başında keko bunlara oy vermez. bunlar pkk yandaşı. pkk destekçisidir. yani kısaca pkk nın siyasi koludur. aman diyeyim.
  • 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.