Şimdi Ara

kafayı yedim BULAMADIM.(kulakiçi) 300TL İNCELEME İÇERMEKTEDİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kulakiçi 300 lira bütçeye kadar. ses seviyesi yüksek olan. kendimi konserde gibi hissettirecek kulakluk arıyorum. hani konserde basslar içinize girer göğsünüzü zıplatır ya. o denli kuvvetli basları olsun ama sesi boğuk ve patlak olmasın isityorum. canlı derinden baslar hoşuma gidiyor.

aylardır araştırıyorum ama karar eremiyorum. bir sürü yorum okudum ama aradığım kulakluk hangi marka model bilmiyorum.

sony xba 3- xba 4 te ayrı ayrı sürücüler var her ses mükemmmel ama parası da çok mükemmel. fiyat olarak çok aşıyor.

bana max 300 civarı bir şey lazım. lütfen yardım edin.

belki de böyle bir kulaklık yok :) belki vardır ama ben bilmiyorum. ürünleri denemiş kişilerden yorum bekliyorum.

Philips SHE775

Sony MDR-EX35LP

sony mdr ex90lp

Sennheiser MM 70i

RHA - MA750i denendi uzun süredir bir çok kulaklık denedim. yakın zamnda kullandıklarım bunlar.

geniş bir review sunmayı düşünmüyorum. Soru olursa yorumlarımı kişiyle bizzat paylaşmaktan yanayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chrissrathfield -- 8 Nisan 2015; 23:42:47 >

• Hangi müzik oynatıcısı ile dinleyeceksiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuncay_d T kullanıcısına yanıt
    bir çok kaynakta birden kullanacağım. pc - ipad* iphone- yani ne aklıma gelirse ne bulursam.
  • chrissrathfield kullanıcısına yanıt
    Bass ta en iyi Hi Sound Wodoo 2 ama diğer beklentilerini karşılar mı bilmiyorum bi araştır derim.
  • RaceKıng26 R kullanıcısına yanıt
    ürünü biliyorum. kontrolcüsünün olmayışı ve frekans aralığının dar olması durumundan eledim.

rha 750i aldım beğenmedim.

yakın zamanda pioneer cx8 almayı planlıyorum
    Ürünü kulladığınızda(pioneer cx-8)yorumlarınızı bekliyorum.

• RaceKıng26 R kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: chrissrathfield

ben de bekliyorum hocam şu an yorumlarınızı :D
  • turshusuyu T kullanıcısına yanıt
    bu hafta içinde alırım. önümüzdeki hafta test eder bir dahaki hafta sonuna yorumlarımı yetiştiririm. ;)
  • Sennheiser Momentum in-ear ile pioneer se cx8 arasında kalmış bulunmaktayım. bu hafta sonu ikisinden birini alacağım
  • quote:

Sennheiser Momentum in-ear ile pioneer se cx8 arasında kalmış bulunmaktayım. bu hafta sonu ikisinden birini alacağım

son durum nedir aldinmi hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: r0di

quote:

Sennheiser Momentum in-ear ile pioneer se cx8 arasında kalmış bulunmaktayım. bu hafta sonu ikisinden birini alacağım

cx8 aldım fakat 2 hafta süren tedarik süresinden sonra iptal ettim. bu işten de soğudum gittim mm 70i aldım. ama almasam da olurmuş. alan bir arkadaş var cx 8 i. çok memnun ama büyüklüğü komik duruyormuş. sesler süper ama.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: r0di

quote:

cx8 aldım fakat 2 hafta süren tedarik süresinden sonra iptal ettim. bu işten de soğudum gittim mm 70i aldım. ama almasam da olurmuş. alan bir arkadaş var cx 8 i. çok memnun ama büyüklüğü komik duruyormuş. sesler süper ama.

sennh cx 5.00g aldım hiç memnun kalmadım, istediğim kulaklık pioneer gibi gözüküyor ama aynı hataya düşmek istemiyorum. büyüklügüne gelince benim kulaklar büyük oldugu için sorun olmaz diye düşünüyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=y845Nbx22HQ videoyu izleyince açıkçası alasım geldi.

Arkadaşın ne ile dinliyor telefon, mp3 player vs ?

• http://forum.donanimhaber.com/m_104060805/f_//tm.htm#106929178

bu başlıkta birisi almış memnun gayet. bi sorun isterseniz.
  • pioneer se-cx8 mükemmel bass veriyor.Tiz de biraz zayıf ama yinede 10 üzerinden 8 alır
    Momentum bass ta felaket derecede kötü. fakat klasik Müzik dinleyecekseniz aradığınız ürün bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.