Şimdi Ara

monitör vs led tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ps3 kullanıyorum arkadaşlar ve 42 inç lcd tv var şuan bende ama ghosting bu aralar çok kafama takılmaya başladı ışık sızması da başladı televizyonda eski de zaten ama bütçe olarak fazla elimde olmadığı için üst düzey led tv lere yaklaşamıyorum 4 5binden başlıyorlar o yüzden kendi odamda oyun için 27 28" monitör almayı düşünüyorum kullanan ve tavsiye edecek olan varsa çok memnun olurum
    neden küçük uygun fiyatlı 32" tv almıyoruma gelirsek çoğunda oyun modu diye bir zımbırtı var ve ucuz oldukları için görüntü işlemcileri yok kasıyorlar o yüzden büyük ekran kasmasındansa azıcık küçük olsun ama tepki süresi ve hz olarak iyi olsun istiyorum eğer bunlara sahip bir tv almak istersem dediğim gibi bana 4 5 bine mal olacak hiç gerek yok diye düşünüyorum ayrıyettenb oyun modunda kontrast oynanmıyor ve karanlık oyunlarda oynanmıyor bu nedenle last of us ve gta iv de çok yaşadım bu durumu
    sonuç olarak bana bin tl yi geçmeyen 27 28" lik bir monitör lazım full hd yorumlarınız için şimdidfen teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokaliptus -- 25 Mart 2015; 11:20:38 >

• gokaliptus G kullanıcısına yanıt
    Ucuz 32 inç i unut. Piyasadaki ucuz 32 inçler 1366x768 çözünürlüğünde. TV izlerken bu sorun olmasa da PC kullanımında berbat bir kullanım deneyimi sunuyor. 32 inçlerin fullhd olanlarına bakabilirsin, onlarda aradığını bulabilİrsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdmGdk

Ucuz 32 inç i unut. Piyasadaki ucuz 32 inçler 1366x768 çözünürlüğünde. TV izlerken bu sorun olmasa da PC kullanımında berbat bir kullanım deneyimi sunuyor. 32 inçlerin fullhd olanlarına bakabilirsin, onlarda aradığını bulabilİrsin.

mesajımda belirttiğim gibi ps3 için kullanıcam pc için değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.