Şimdi Ara

Yoklama Kaçağı durumu.? Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar benim durumum biraz Karışık 21 yaşındayım aol okuyorum bi dönem kayıt yeniletmedigim icin tecilim kabul edilmedi ve bu durumdan ne ailemin haberi yok zaten babamda yurtdışında duysa cok kötü olur simdi asker Kaçağı olarak gözüküyorum askerlik Şubesi'ni Aradım memur ne zaman biticek okulun dedi sene sonuna doğru dedim oda Temmuz Ağustosa kadar polislere dikkat et dedi kaçak olarak okulunu bitirmeye çalış sonra tecil yapabilirsin dedi 1 haftadır kaçağım sanırım hic bi işlem yaptırmadım subeye gidip simdi sorum..
    1. Bana kağıt gelir mi kaçak olduğuma dair ve ne zaman gelir?
    2.gbt cikar mi?
    3. Boyuma gore cok zayıfım boy 170 kilo 54-55 boyle muayene olsam alırlar mi
    Kısacası ne yapmalıyım bu sene değilde seneye alsalar kosa kosa gidicem lütfen bi yardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardımcı olucak ?

• Up

• 1- artık kağıt gelmiyor
    2-çıkmaz
  • zorla askere alınma diye birşey yok rahat ol. polise felan yakalanman cok zor %5 ihtimal. oda kavgata karısırsın yada cok şansız bi durumda polis kimlik sorgular orada cıkar alır subeye götürür sende cıkar gidersin subeden. ama 2.yakalaşnında götürürler

öyle eskidendi kolundan tutup askere götürmek o yüzden rahat ol bence. okulunu bitir kısa dönem yapmaya bak kolay gelsin
  • Tesekkur ederim her ikinizde cevaplarınız icin

• zaten yakalansan bile en erken ağustosta gidersin
  • Artik kolundan tutup askere almiyorlar tamam da kacak kaldigin surec para cezasi yersin

• Tesekkur ederim cevaplarınız icin

• Bakaya durumuna düşersen eğer gbt de çıkar. Tatile lüx otellere gitme çünkü bu tarz olaylar çevremde oldu. Tc nin sisteme girdikleri anda polisi otelde görürsün :) .

Ayrıca çok fazla kaçak kalma 1 seneyi geçirme cezası yüksek oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.