Şimdi Ara

Samsung tabletlere de Microsoft uygulamaları geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung tabletlere de Microsoft uygulamaları geliyor

Microsoft ile yaptığı ortaklık neticesinde Galaxy S6 serisinde bazı Microsoft uygulamalarını ön yüklü olarak sunmaya başlayan Samsung, ortaklık kapsamını daha da genişleteceğe benziyor.

Firmadan yapılan açıklamada bu yıl bazı tablet modellerinde de Microsoft Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive ve Skype uygulamaları önyüklü olarak gelecek. Böylece Microsoft'un ulaşabildiği kullanıcı sayısı da artmış olacak.

Samsung'un hangi tabletlerinde bu pakete yer vereceği bilinmiyor. Zira üst seviyede herhangi bir model tanıtılmış değil. Ancak Rusya'da görücüye çıkan Galaxy Tab A serisi, tanıtılması muhtemel Galaxy Note 10.1 2015 modeli ve geçen yılın Pro tablet serisi şimdilik adaylar arasında görünüyor. Bunun haricinde Samsung'un yeni akıllı telefonlarında da bu uygulama paketini göreceğimiz kesin gibi. Ancak bu uygulamaların silinip silinemeyeceği merak edilen konular arasında.

• Şu cortana da Türkçe desteği olsa onuda ön yüklü sunsa fena olmaz.
  • Cortana dediğin hatun daha ingilizceyi bile doğru dürüst anlamıyor.

Hayırlı olsun Samsung'un abuk sabuk programlarından sonra birde microsoft programları ile artık 32GB tablet satıp, 5GB boş alan var derler.
  • Aslında benim düşüncem tabletten çok telefon idi.

Nokia here uygulaması gelse diye yazacaktım apk sini aradığımı hatırladım.(galaxy mini telefon)

Bir tane assistant vardı sonra o da ücretli oldu sanırım tırtladı.

Siri kadar olmasa da siri ye benzer bir uygulama güzel olur.
  • Windows 10 gelse daha iyi olur ,SM-P602 var, alalı bir kere güncelleme geldi oda nisan 2014 build

• microsoft is modelinde ciddi degisikliklere gidiyor, belli. onceki senelerde daha cok applein in modelini uygulamaya calisiyordu. daha kapali sistemde cihaz satisina yoneliyordu. nokiayi almasida bu sebebdendi. ama yakin zamandaki hamleleri daha google tarzi. googlein is modelini benimsemeye basliyor gibi. yazilimlarini uygulamalarini para ile satmak yerine bu uygulamalarin kullanimi uzerinden gelir elde etmeye yonelik. dune kadar windows phone u telefon ureticilerine 50$dan satmayi planliyordu. bugun 200$alti laptoplara, tapletlere windows 8 i bedave lisansli vermeye baslamis. ama lisans sarti arama motoru bing yuklu olacak, microsoft uygulamalari kurulu olacak. kullanici isterse bunlari sonradan degistirebiliyor ama uretici bu sekilde sunmak zorunda.

• Neden hep insanlara bir şeyleri dayatıyorlar anlamıyorum, markette olsun biz indirip kurarız ihtiyacımız olursa.

• ulan samsung lisans ücretlerini bizim üstümüzden mi çözdün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.