Şimdi Ara

Hoşlandığımı söylediğim kız ile

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş olmaya devam etmeye karar verdik. Bilmiyorum benim için pek bi sıkıntı yok gibi. Zaten başkasını seviyor ve asla kavuşamıcaklar gibi bende düşündüm saçma sapan hisler uğruna bidaha konuşmucanızmı diye. Bakalım önümüzdeki günler neyi göstercek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlısı be hocam.

• valla hocam eskisi gibi arkadaşlık bekleme yaşadım biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: baran b

valla hocam eskisi gibi arkadaşlık bekleme yaşadım biliyorum

Bizim eski arkadaşlıkta karman çorman bişeydi zaten ben küstürürdüm onu ertesi günü hiçbir şey olmamış gibi konuşurduk sonra o atar yapardı bende geri adım atmazdım ama ertesi günü gene konuşurduk kısacası saçma bişey ama özel şeyler konusunda baya şeyler anlatmışlığımız var birbirimize ben bunların kesilmiceğine eminim nerdeyse hatta artıcak içimden bi ses öyle diyo

Dipnot: dün mesela bidaha asla konuşmama kararı almıştık çok ilginç ya nolcağı belli olmaz

• eskisi gibi seninle konuşmayacak senin bulunduğun ortamlara fazla gelmeyecek senle sohbetini kısa kesicek hazırla kendini bunlara yaşadım biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedBuLL008

eskisi gibi seninle konuşmayacak senin bulunduğun ortamlara fazla gelmeyecek senle sohbetini kısa kesicek hazırla kendini bunlara yaşadım biliyorum

Bu konuyu açtığım günden beri mesajlaşmamıştık. Konuşmamalar da vardı dediğiniz gibi. Ben en son böyle olacaksa olmasın dedim.. Durum çok karmaşık bazen çok sinirim bozuluyor..

• Dostlar benimde şuan başımdan geçen böyle bir olay var. Dertleşmek isteyen arkadaşları pm beklerim. Anlatasım geliyo herkese :D

• Şimdi sevinir gibi bir halin var ama ilerde pişman olacaksın. Zamanla muhabbetiniz git gide azalacak. Tecrübeyle sabit. Hatta öyle azalacak ki 2.5 ay sonra yazacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackkan

quote:

Orijinalden alıntı: RedBuLL008

eskisi gibi seninle konuşmayacak senin bulunduğun ortamlara fazla gelmeyecek senle sohbetini kısa kesicek hazırla kendini bunlara yaşadım biliyorum

Bu konuyu açtığım günden beri mesajlaşmamıştık. Konuşmamalar da vardı dediğiniz gibi. Ben en son böyle olacaksa olmasın dedim.. Durum çok karmaşık bazen çok sinirim bozuluyor..

Karmaşa kafa karışıklığı belirsizlik zaten insanı bitiriyor.. Boş ver konuşmayın.. muhabbeti kes, işine gücüne hayatına devam et kafandan sil...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Şimdi sevinir gibi bir halin var ama ilerde pişman olacaksın. Zamanla muhabbetiniz git gide azalacak. Tecrübeyle sabit. Hatta öyle azalacak ki 2.5 ay sonra yazacak.

Hocam ben onunla mesajlaşmaya alışmışım.. Artık bildirim gelsin diye çıldırıyorum. Okulda birbirimizi görmeme takmama durumları çoktan oldu. Aynı şekilde bu konuyu açtığım günden beri mesajlaşmamıştık. Ben sertçe yazdım böyle olmaz diye.. Gene onu sevdiğimi falan tartıştık. Ve gene bir orta yol bulmadan konuşmamız kesildi.. Aslında bu durumda olmaktan hoşlanıyorum. Arkadaşken her şey 0 a inmişti ama şimdi en azından fazla dayanmadan mesaj atıcağına eminim ve bende dayanamazsam mesaj atarım. Allah her şeyi kahretsin..

• Başlık çok dikkat çekici

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.