Şimdi Ara

Degisen parcalar hangileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2848 tl tutarindaki kaza icin degisen parcalar icin asagidaki bilgIler geldi. KapI ve camurluk disinda diger parcalar neRelere aittir.
    plakali araca ait eksper rapor bilgileri: Hasar Tarihi:11.07.2014 KAPI ARKA SAG(1 adet, Orijinal) ARKA CAMURLUK SAG(1 adet, Orijinal) KAPLAMA,ORTA SAG(1 adet, Orijinal) KAPLAMA,DIREK A(1 adet, Orijinal) YUVA,CAMURLUK VIDA UNO/TPSX(5 adet, Orijinal) KLIPS(8 adet, Orijinal) PERCIM(5 adet, Orijinal) KLIPS,KAPI DOSEME DKS/TPSX(2 adet, Orijinal) EK BILGI: Araca ait detay bilgileri (plakasi degismis mi, son sahiplik suresi, vs) ogrenmek icin DETAY bosluk PLAKA yazip bu mesaji cevaplayabilirsiniz. Ornek: DETAY 34XYZ34. Sorgulama ucreti 4 TL'dir. Sorulariniz icinhttp://goo.gl/JmGroF YASAL UYARI: Mesaj icerigi, Sigorta Bilgi ve Gozetim Merkezi'ne iletilen kayitlardan ibarettir ve sadece bilgi amaclidir. Resmi belge olarak kullanilamaz. Detayli bilgi icinhttp://goo.gl/dPUvHw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracın değişeni çok fazla ve önemli yerler. Anladığım kadarı ile sağ tarafın A sütunu, sağ arka kapı, sağ arka çamurluk ve ön kapıda da işlem yapılmış. Ben olsam hiç mi hiç bulaşmazdım. Ama yine de aracın durumuna göre değerlendirilebilir. Eğer işlemler sağlam bir usta elinde orijinal parçalar kullanılarak yapıldı ise sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum. Ama Türkiye şartlarında buna emin olmak biraz zor tabii.
  • Tramere bak sen! Bunlardamı cıkıyor artık? Umarım eksik ya da yanlış bilgi vermezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Aracın değişeni çok fazla ve önemli yerler. Anladığım kadarı ile sağ tarafın A sütunu, sağ arka kapı, sağ arka çamurluk ve ön kapıda da işlem yapılmış. Ben olsam hiç mi hiç bulaşmazdım. Ama yine de aracın durumuna göre değerlendirilebilir. Eğer işlemler sağlam bir usta elinde orijinal parçalar kullanılarak yapıldı ise sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum. Ama Türkiye şartlarında buna emin olmak biraz zor tabii.

Araci daha onceden Almistim. araci almadan once sadece hasar tutarini gosteren mesaj gelmisti.Bugun nerden aklima geldiyse mesaj atiyim dedim ve bunlar cikti.
    Araci sanayiye goturdugum zaman sadece arka kapinin degistigi soylenmisti sol arka camurluktan haberim yoktu. Mesajdaki diger parcalari zaten anlamadim. On sag kapidaki islem hangi parcadan kaynaklaniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_yilmaz

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Aracın değişeni çok fazla ve önemli yerler. Anladığım kadarı ile sağ tarafın A sütunu, sağ arka kapı, sağ arka çamurluk ve ön kapıda da işlem yapılmış. Ben olsam hiç mi hiç bulaşmazdım. Ama yine de aracın durumuna göre değerlendirilebilir. Eğer işlemler sağlam bir usta elinde orijinal parçalar kullanılarak yapıldı ise sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum. Ama Türkiye şartlarında buna emin olmak biraz zor tabii.

Araci daha onceden Almistim. araci almadan once sadece hasar tutarini gosteren mesaj gelmisti.Bugun nerden aklima geldiyse mesaj atiyim dedim ve bunlar cikti.
    Araci sanayiye goturdugum zaman sadece arka kapinin degistigi soylenmisti sol arka camurluktan haberim yoktu. Mesajdaki diger parcalari zaten anlamadim. On sag kapidaki islem hangi parcadan kaynaklaniyor.

Çok özür dilerim, ön sağ kapı gözükmüyor hasar bilgisinde. Önceki mesajda neden yazmışım, anlayamadım. Dalgınlığıma geldi sanırım.

• Tremer kaydına nasıl bakılıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.