Şimdi Ara

TOSHİBA MİCRO SD KART 16 GB CLASS 10 , 19,95 TL A101'DE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
6.825
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  TOSHİBA MİCRO SD KART 16 GB CLASS 10   ,   19,95 TL   A101'DE

26 mart perşembe günü

• Hafıza kartı ve Flash bellek sıcak duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

Hafıza kartı ve Flash bellek sıcak duruyor.

Usb 2.0 ve sıcak değil
    Usb 3.0 ve sıcak...http://m.kliksa.com/Urun/lexar-16-gb-usb-30-mavi-usb-belllek-ljds23-16gabeu/901909344
  • quote:

Hafıza kartı ve Flash bellek sıcak duruyor.
    usb bellek sıcak degil 3.0 15tl zatenhttp://www.kliksa.com/urun/lexar-16-gb-usb-30-mavi-usb-belllek-ljds23-16gabeu/901909344
  • turkeytv kullanıcısına yanıt
    Ona dikkat etmemişim
  • quote:

Ona dikkat etmemişim
    http://www.hizlial.com/toshiba-16gb-uhs-1-class-10-profesyonel-micro-sd-hafiza-karti/10161666 - 18.90 TL - Class 10
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunpa

http://www.hizlial.com/toshiba-16gb-uhs-1-class-10-profesyonel-micro-sd-hafiza-karti/10161666 - 18.90 TL - Class 10

Kargo dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 46petro

quote:

Orijinalden alıntı: sunpa

Kargo dahil mi?

Alıntıları Göster
    1Lira için bekleme A101e gir al çık yani

• Zate HızlıAl'da ki üründe tükenmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeMRez

1Lira için bekleme A101e gir al çık yani

biraz zor alıp çıkarsın. teyzeler bunu bile bırakmaz.
  • 2 tane aldim a101 den
  • quote:

Orijinalden alıntı: 46petro

2 tane aldim a101 den
    ilk çıktığı gün sd kart aldım mx playerde listede donma olunca bugün test ettim veeee 10mb yazma 10mb okuma çıktı çakma kartlar sanırım!

a101 den toshiba 16gb class 10 SD kart alan arkadaşlar kartlarınızı test yazılımlarıyla kontrol edin 40mb olması gerekirken bende yazma okuma 10 mb !
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

ilk çıktığı gün sd kart aldım mx playerde listede donma olunca bugün test ettim veeee 10mb yazma 10mb okuma çıktı çakma kartlar sanırım!

a101 den toshiba 16gb class 10 SD kart alan arkadaşlar kartlarınızı test yazılımlarıyla kontrol edin 40mb olması gerekirken bende yazma okuma 10 mb !

Alıntıları Göster
    A101'den 1 yıldır defalarca bu sd kartlardan aldım. İhtiyaç olduğunda bir şubede yoksa bir diğerinden buluyorum.

Usb disk olarak lexar usb 3.0 1 yıldır kullanıyorum ve önermiyorum. USB girişi plastik ve kolayca kırılıyor. Bu tip ucuz belleklerde USB 2.0, 3.0 farkı da öyle dramatik değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

A101'den 1 yıldır defalarca bu sd kartlardan aldım. İhtiyaç olduğunda bir şubede yoksa bir diğerinden buluyorum.

Usb disk olarak lexar usb 3.0 1 yıldır kullanıyorum ve önermiyorum. USB girişi plastik ve kolayca kırılıyor. Bu tip ucuz belleklerde USB 2.0, 3.0 farkı da öyle dramatik değil.

Alıntıları Göster
    8 gb'lık olanı lazımdı, 2 nisan kampanyasını kaçırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bien

8 gb'lık olanı lazımdı, 2 nisan kampanyasını kaçırdım.

Alıntıları Göster
    A101'den alalım mı arkadaşlar bu SD kartı? Çakma denilmiş ama ;telefonumda kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForzAras

A101'den alalım mı arkadaşlar bu SD kartı? Çakma denilmiş ama ;telefonumda kullanacağım.

Alıntıları Göster
    çakma falan değildir . gayet normal aldığınız değerler. 10mb/sn 'e kadar yazma ve 30 mb/sn.'e kadar okuma hızı var. kadar diyor, yani bunlar alabileceğiniz maximum hızlar ama genelde bu hızların altında seyrediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

çakma falan değildir . gayet normal aldığınız değerler. 10mb/sn 'e kadar yazma ve 30 mb/sn.'e kadar okuma hızı var. kadar diyor, yani bunlar alabileceğiniz maximum hızlar ama genelde bu hızların altında seyrediyor

aynı kartın bende 8liği var 16lığa fark atıyor telefonumdanmı diyeceğim ama Samsung Note S n7000 64gb a kadar sd destekliyor sendeki kartı bir test edermisin?
  • quote:

quote:

aynı kartın bende 8liği var 16lığa fark atıyor telefonumdanmı diyeceğim ama Samsung Note S n7000 64gb a kadar sd destekliyor sendeki kartı bir test edermisin?

bende bu kart değil, toshiba'nın farklı bir modeli var. o da arıza yaptığı için servise gönderdim.. telefondan telefona aldığınız değerler fark edebilir. ayrıca androidte speed test gibi programlar ile test ediyorsanız, onların test sonuçları pek doğru çıkmıyor.

• quote:

quote:

quote:

bende bu kart değil, toshiba'nın farklı bir modeli var. o da arıza yaptığı için servise gönderdim.. telefondan telefona aldığınız değerler fark edebilir. ayrıca androidte speed test gibi programlar ile test ediyorsanız, onların test sonuçları pek doğru çıkmıyor.

Alıntıları Göster
    hala devam ediyor mu bu.

• quote:

quote:

quote:

yok hocam yukarda yazmıştım mx player hafıza kartını yavaş okumaya başladıktan sonra şüphelenmiştim ondan 3 program denedim 40mb çıkması gereken 10mb çıkıyor, bence bu kart class 10 değilde 2 olabilir çünkü class 2 gibi çalışıyor 10mb nedir ya.

Sınıf anlamını bilmeyenler :
    Class 2: 16 Mbit/s (2 MB/s)
    Class 4: 32 Mbit/s (4 MB/s)
    Class 6: 48 Mbit/s (6 MB/s)
    Class 10: 80 Mbit/s (10 MB/s)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 8 Nisan 2015; 22:20:59 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.