Şimdi Ara

İlk Borderlands Oyunu da PS4 ve Xbox One'a Gelebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Yeni nesil konsolların çıkış döneminde gelen Borderlands: The Pre-Sequel'in PS4 ve Xbox One sürümleri için oyunculardan gelecek ilgiyi bekleyen Gearbox, aynı taktiği ilk Borderlands oyunu için de uyarlayacak gibi. Yaptığı açıklamalarda firmanın başındaki isim Borderlands'ın PS4 ve Xbox One sürümü için açık kapı bıraktı.

Konuyla ilgili konuşan Randy Pitchford, "Eğer Borderlands: The Handsome Collection yeni nesilde başarılı satış yakalarsa ilk Borderlands oyununu yeni nesil konsollara getirme fikrini düşünebiliriz. Umarım başarılı bir sonuç yakalanır zira Borderlands serisinin bütün oyunlarını yeni nesilde görmeyi ben de istiyorum." sözlerine yer verdi.

• remastered incoming

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • son üç nesli şöyle bir düşündüm de sanırım en kötü nesil bu nesil resmen remaster nesli

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ilk yorum ortalık karışır remaster haberi xD
  • Vaybe kim tahmin ederdi yeni neslin böyle birşey olduğunu.Onca oyun açıkla,en mükemmel neslin geldiğini vurgula sonra konsollardaki oyun çoğunluğunun ana kısmı remastared oyunlar olsun.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Remastered generation.
  • yeni oyun yapmaya ne gerek var nasıl olsa eski oyunları ısıtıp koysanda alıyor bunlar.
  • 500 tane bilmem ne collection çıkarıyorsun.Zaten DLC lerden bunaldık kaç senelik oyundan para kazanma derdindeler. Evet Borderlands favori oyunlarımdan biri ama bırak bu işleri Gearbox. Firmalar oyun yapmaya bile üşeniyor artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.