Şimdi Ara

MEIZU MX4 PRO MU ONEPLUS ONE Mİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben tam iPhone 6 almaya karar vermiştim ki forumda o kadar fazla para vermeden daha iyi telefonlar alınabileceğini öğrendim. Fakat halen iki telefon arasında gidip geliyorum. Sizce Meizu MX4 PRO mu yoksa OnePlus One mi ? Ve bu telefonları nasıl satın alabileceğim konusunda da bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 1+1 alırdım, son derece dengeli ve nexus lar kadar 3.taraf geliştirici desteğine sahip...
  • Up

• Arkadaşın dediği gibi rom filan kurucam diyorsan one Plus one mantıklı ama sistemi ellemeyeceksen mx4 Pro alman daha iyi olur

• bence 1+1 tabiki android direk ilk geliştirme alacağı telefon nexuslar gibi güncelleme herşeydir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResistibiLiTy -- 24 Mart 2015; 19:06:56 >
  • İphone 6 ile söylediğin telefonlar farklı telefonlar özellikle One plus one. Bence ilk olarak nasıl bir telefon istiyorsun ne istiyorsun buna karar ver bence. Ben bu iki telefon arasında kalsam One plus One alırım baktığımızda biraz daha dengeli bir telefon

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    Dengeden kastınız nedir hocam ?

• merata kullanıcısına yanıt
    Mesela geliştirici desteği daha fazla birde donanım / ekran çözünürlüğü olarak baktığımızda da One Plus daha mantıklı bir tercih olur gibi geliyor
  • Up

• Up

• Bence OnePlus One mantikli duruyor. Turkiye'de alinabiliyor mu ki bu telefon? Aliniyorsa 64GB kac para? Bi ara bana davetiye gelmisti ama babam izin vermedi Turkiye'de satilmadigi icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Ben de bu aralar bu iki telefon arasında gidip geliyorum. Hatta artı olarak zenfone 2'yi de düşünmekteyim. Ancak 3 telefon da türkiye'de yok:D
    Yorumları bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Crowley -- 25 Mart 2015; 19:13:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.