Şimdi Ara

İKİNCİ EL SUBWOOFER YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Elimde 5+1 ev sinema sisteminden kalan 5 tane uydu hoparlör var ama amfi ve subwoofer yok.Bunları değerlendirmek için bende ikinci el ucuz işime yarıyacak bi aktif subwoofer almaya karar verdim.Sahibinden de bi tane buldum ama fiyatı uygunmu o paraya almaya değermi die sizlerden fikir almak istedim.

Ürün özellikleri :

Vestel’in ürün gamında sadece tek bir model home theatre ses sistemi bulunuyor ki onun da modeli SR-6800. 6 band amplikatörü ile kuvvetlendirilmiş; ön hoparlörler (2x20W), arka hoparlörler (2x20W), merkez hoparlör (20W) ve subwoofer (50W), ses sistemi dolby prologic ve dolby dijital 5.1 DVD’ler için en uygun seçim. CD veya VCD kullanıldığında da 3D (3 boyutlu ses etkisi veriyor, subwoofer, front, surround, master level gibi değişik volume kontrol olanakları, duvara bağlantı olanağı, çok fonksiyonlu uzaktan kumanda, güç düğmesi, çift renkli göstergesi, 450mm.x 245mmx 520mm. (yükseklik, genişlik, derinlik) ve 19 kg ağırlığında.

Ürün linki aşağıda.Fiyat en son 110 tl (sadece subwoofer fiyatı uyduları ve kumandası yok) . Ürün kumandalı ama kumandası yok.Kargosuda ptt kargoyla tahminen 20-30 tl civari.(diger kargolarda 60-70 tl civarı)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-yok-boyle-bass-ses-guc-206059815/detay

Fikir verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ünigfb_1907 -- 24 Mart 2015; 17:53:41 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.