Şimdi Ara

Sigara İçiyormusunuz? (Değerlendirme) [Anket Eklendi] (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.106
Cevap
6
Favori
19.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
153 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki

Sigara İçiyormusunuz? (Değerlendirme) [Anket Eklendi]

(En Son Oy Tarihi: 4.2.2019)
Giriş
  • Ne demiş Müslüm Baba sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun.
    Yaş 19 içiyorum.
    Sadece sıkıldığım için içiyorum iyi geliyor.
    Bırakamıyorum ama illeti.
  • %63 içmiyormuş hiç inandırıcı değil
  • hadi içen biri deseki içmeyin kardeşim şöyle zararlı böyle kötü geberir gidersiniz vs. Adamın biri geliyor alakası yok öngörüsüzsün şöyle zeki! sin böylesin bide eleman atıp tutma diyor ne demişimki atıp tutan sensin senin gibi müthiş öngörülü kendi gibi düşünmeyen herkese saldıran insanları görmekde benim alternetif hazzım ilkini biliyorsun zaten bilmesende muhtemelen o zekanla tahmin
    edersin hadi kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 yaşındayım cumartesi günü bıraktım yarın bir hafta olacak ölüyorum sigarasızlıktan bi tane içsem var ya ne rahatlayacağım ama... Maddi durumumdan dolayı bıraktım
  • 18 Yaşından Küçüğüm İçmiyorum
    Ve içmeyide planlamıyorum.
  • radar_ kullanıcısına yanıt
    Siz kimsiniz cok merak ediyorum? Bi acıkla bakalım merak eden cogu kişi vardır illa ki.
  • Eshkıya kullanıcısına yanıt
    Hiç bir derdine deva değil hiçbir yönden katkısıda yok insana. Pes edenlerin kendini kandırma yöntemi. Akıllarını kullanmayıp korkup kaçanların aldıkları boş zevk. Anladığınızda iş işten geçmemiş olur umarım. Sanki benim için içmeyin diyorum.. Üzücek ve üzülücek olan sizsiniz. Boşuna tartışmayacağım bu da son yorumumdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

quote:

Orijinalden alıntı: vozer

20 Ekim 2015'de son sigaramı içtim. Temmuz'da 38 yaşında olacağım ömrüm yeterse.

EDIT: 2014 olacak tabiki. Hatalı yazmışım. 😊

Aynı gün ayı tarihte bende sigarayı bıraktım desem inanırmısın Koptum valla.Bu kadar olur

İnanırım. Hayatımda böyle ilginç tesadüfler var. Mesela annemin halası ve yengem ile doğum tarihlerimiz aynı. Sadece yıllar farklı. 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kent Switch...
    Sigara içmeyin, öldürür. Başlarsanız gidiyormuş ben bunu anladım. Başlamayın!
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

Siz kimsiniz cok merak ediyorum? Bi acıkla bakalım merak eden cogu kişi vardır illa ki.

Kardeş her yerde var bunlardan ulan olay sigaradan nereye geliyor Sanki yasaya koyan kendi yoksa KOYUN mu demeliydim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eshkıya -- 27 Mart 2015; 19:32:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

görürsün vakti gelince

• sigara sevmem ama nargile deli gibi içiyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.PAŞALI

22 yaşındayım ve kullanmıyorum he sağlığa zararlıdır falan diye değil parayı harcayacak daha güzel yerler olduğu için... Bu bağımlılık olayınada inanmıyorum neden? 1 ay sigara içtim sırf etrafındaki insanların bağımlılık bırakılmıyor dediği için bir ay sonunda aklıma sigara bile gelmedi kendinizi kandırmayın bırakan ertesi günü bırakır. Sağlığınız için değil cebiniz için bırakın herkes sonunda 5 yıl geç 5 yıl erken ölecek bari sigaraya harcadığınız parayı kaliteli bir hayat yaşamak için harcayın. He para b*K diyorsanız fakirlik etmeyin puro falan için :)

Sigara bağımlılığının 1 ayda oluştuğunumu düşündün cidden? En az 5-6 ay sonra başlar fizyolojik bağımlılık

• İçmiyorum . hic icmedim evet tek bir dal bile.
    Yolda yürürken onumdekinin dumanindan rahatsız olurum, yeni icmis ağzı leş kokanlardan rahatsız okurum, hakkimi helal etmem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Evet arkadaşlar gerçekten merak ediyorum. Çoluk çocuk herkesin elinde sigara.
    Yaşınız kaç? Sigara kullaniyormusunuz? Neden?

Konuyu gören herkes yazarsa iyi olur bakalım en çok hangi yaş ortalamasında içiliyor?

Yaş 22 içmiyorum. Çünkü gerçekten gereksiz ve iğrenç. Sigara içen kızlar da çok itici.

Edit: Anket eklenmiştir.

Harfi harfine katılıyorum
  • radar_ kullanıcısına yanıt
    yav he heee.
  • 26 yaşındayım ve hiç içmedim.Kokusundan bile nefret ediyorum.İçenlerden gelen koku beni içenlerden soğutuyor.Ailemde içen yok belkide bu yüzden hiç sevmedim.Sevmek içinde çaba göstermedim.
  • 18 Yaş Veya Üstündeyim İçiyorum

bende eksileri alaım bari :)
  • sigara içmek kul hakkına girer mi acaba? Genelde sigara içenlere sorduğumda klasik cevap verirler..Ona gelene kadar ne kul hakları var diye ..Onu bunu geçin kul hakkına girermi girmez mi .Sonuçta kimse ağzımın içinde içmiyor ama kimsede gidip yerin dibinde içmiyor

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.