Şimdi Ara

Oppo'nun ince ekran çerçeveli akıllı telefonu internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oppo'nun ince ekran çerçeveli akıllı telefonu internete sızdırıldı

Amiral gemi modellerinden ziyade son dönemde incelik rekoru kırmaya aday akıllı telefonlar geliştirmeye başlayan Oppo, bu kez de ekran çerçevesi açısından iddialı yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor.

İnternete sızan görsellerde firmanın çok ince ekran çerçevesine sahip akıllı telefonu görülüyor. 5.5 inçlik ekran boyutuna sahip olduğu düşünülen model ile ilgili herhangi bir bilgi yok. Ancak Oppo'nun daha önce ekran çerçevesi konusunda aldığı bir patent bu cihazda kullanılıyor olabilir.

Patente göre Oppo, ekran kenarlarında özel bir teknoloji kullanarak ışığın kırılmasını sağlıyor ve kullanıcılara çerçevesiz bir ekran görünümü yansıtılıyor. Oppo'nun bu teknolojiyi gerçekten kullanıp kullanmayacağı şimdiye kadar bilinmiyordu.

Cihazla ilgili bilinenler şimdilik bu kadar. Ancak görseldeki cihazın artık satışa çıkmaya hazır bir ürün haline geldiği görülüyor. Bu bakımdan Oppo'nun oldukça yakın bir tarihte cihazı lanse edeceği söylenebilir.

• Alırım bi dal,gerçekten güzel yapmışlar helal olsun Türkiyeye gelirse alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerçeve yok ki ince olsun:) Bu telefonun kırılmaması için koruyucu bir kılıf lazım.

• Köşeli tasarım ve kapasitif tuş ile gayet güzel olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke bizim memlekete de gelse.
  • Çerçeve bildiğin yok
  • "Çerçevesiz ekran" fantazisi üzerinden ortaya çıkmış, çirkin ve kullanışsız bir telefon. Ayrıca soruyorum, sayın bir telefonu satın alır almaz daha çalıştırmadan kılıfına geçiren milletimiz, bu telefona nasıl kılıf takacağız?

• Görmek lazım tabiki. Ancak az da olsa çerçeve olmalı. O telefon yere düşünce ne olacak? Direk ekran nakavt. Ayrıca silikon kılıfı nasıl takacaz buna :d

• bu telefonu Türkiye'de satacaklar sanki de, millet kılıfı nasıl takarız derdine düşmüş.

• Kılıf kullananlar düşünsün...
  • Çok hassas bir telefon. Bir yere düşmede işi biter. Hem ince hemde çerçevesiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s6 edge çerçevesiz ekran tasarımı konusunda tam olarak nerede duruyor. sharpın bir telefonu vardı ters garip bir aletti. rekor onda mı yoksa başka bir telefonda mı. merak ettim doğrusu

• Tasarım hoş olmuş ama fazla dayanıksız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok Klass duruyor...

• Şu yemekteyiz programlarında kendi yemeklerinden başka yemeklere çok güzel olsa dahi beğenmemiş havasıyla yaklaşan insanlardan farksız olmuş şu forumlar bu nedir bir şeyi beğenin yada beğenmeyin bu gayet normal bir duygu ama beğenmediklerinizi yerin 7 kat altına indirip beğendiklerinizi göğün 7 kat üstüne çıkarma huyunuzdan vazgeçin artık.(istisnalar hariç)

• Çerçevesiz diye haber yapılmadığı için bravo.
  • 1- Ben S3 böyle gelecek diye umut etmiştim, çok güzel görünüyor...
    2- Kılıf için edişelenenlere gelsin,https://www.youtube.com/watch?v=YJQNcxtaFaA

• Telefon bu uzun zamanır böyle bir tasarım bekliyordum birha ki telefonum kesinlikle bu olacak

• Oppo yu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Donanımsal olarak iyi görünsede sonrasında yazılımsal olarak firma sattığı ürünün arkasında durmuyor. halen find5 için 1 yıldır color os jelly nin üzerine güncelleme yapmadı ve son çıkardığı güncellemeyide (1 yıl önce) beta aşamasında bıraktı ve tamamen sorunlu bir rom. oppo telefonumda daha stabil olan miui rom kullanmak zorunda kaldım. Eğer ben güncel kullancam diyosanız mecburen diğer romlara yöneliyorsunuz haberiniz ola.

• Oppo yazılımsal anlamda sıkıntılı bir firma. Çercevesiz denmemiş bu iyi olmuş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.