Şimdi Ara

Samsung Galaxy Grand Prime Ekrandaki Bu sorun nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Samsung Galaxy Grand Prime cihazimin ekranın alt kisminda ekran kapalıyken çok belli oluyor açıkken çok az düz bir kara şerit gözüküyor ne olduğunu anlayamadım sorun ne acaba nasıl duzeltebiliriz yollasam ne kadar ücret alirlar
    Resimler;
    http://hizliresim.com/lk5yGX
    http://hizliresim.com/M6Ay3g
     Samsung Galaxy Grand Prime Ekrandaki Bu sorun nedir? Samsung Galaxy Grand Prime Ekrandaki Bu sorun nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Servise gönder ekran panelinde sıkıntı olabilir. Ve sıkıntı varsa değişim yaparlar.
  • Üzerine turkcelin taktiği 20 liralık koruyucu mu yapıyor acaba sokmeyede kiyamiyorum böyle bir hata mevcut mu adı varmı sıkıntı ner de olabilir ki acaba @le_vlo

• quote:

Orijinalden alıntı: cCcbozkurt14

Üzerine turkcelin taktiği 20 liralık koruyucu mu yapıyor acaba sokmeyede kiyamiyorum böyle bir hata mevcut mu adı varmı sıkıntı ner de olabilir ki acaba @le_vlo

Olabilir o yüzden o koruyucu çekip kontrol etmen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: le_vlo

quote:

Üzerine turkcelin taktiği 20 liralık koruyucu mu yapıyor acaba sokmeyede kiyamiyorum böyle bir hata mevcut mu adı varmı sıkıntı ner de olabilir ki acaba @le_vlo

Gecen gun jelatini kaldirmadim turkcelle gittim sorun ekrandadir jelatinde olsa sabahta görünür getir servise gonderelim dediler o günün akşamı jelatini kaldırdım ama sorun jelatinde çıktı bosu bosuna servise gidrcekti birde gittim jlatini zor da olsa mirin kırın ettiler yenisini taktirdim sağolasin @le_vlo

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: le_vlo

quote:

Gecen gun jelatini kaldirmadim turkcelle gittim sorun ekrandadir jelatinde olsa sabahta görünür getir servise gonderelim dediler o günün akşamı jelatini kaldırdım ama sorun jelatinde çıktı bosu bosuna servise gidrcekti birde gittim jlatini zor da olsa mirin kırın ettiler yenisini taktirdim sağolasin @le_vlo

Sizin adınıza sevindim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.