Şimdi Ara

LG G2 Lollipop güncellemesine yılın ikinci çeyreğinde kavuşacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
2.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G2 Lollipop güncellemesine yılın ikinci çeyreğinde kavuşacak 

Çıktığı dönemde oldukça konuşulan ve yüksek satış rakamlarına ulaşan LG G2 modeli günümüzde de hala popüler bir telefon olarak satılmaya devam ediyor. Ancak cihaz sahipleri de telefona yeni bir soluk getirebilecek Lollipop güncellemesini merakla bekliyorlar.

LG Hindistan ise güncelleme için yılın 2. çeyreğini hedef olarak gösterdi. Eğer büyük bir problem yaşanmazsa 1 Nisan - 30 Haziran tarihleri arasında G2 kullanıcıları materyal tasarım ile yenilenmiş Lollipop güncellemesine kavuşacaklar. Açıklama LG Hindistan adına yapılmış olsa da ülkemiz için de benzer tarihlerden söz edebiliriz. 

LG'nin önümüzdeki ay içerisinde G4 modelini tanıtması beklenirken şirket kısa bir süre önce de L90 kullanıcıları için Lollipop güncellemesini yayınlayarak kullanıcıların takdirini kazanmıştı.

• Hayırlı olsun Mayıs son haftası alır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bakalım en çok G3 arayüzü için istiyorum güncellemeyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haytham Kenway

Hadi bakalım en çok G3 arayüzü için istiyorum güncellemeyi.

Bende sadece şu sanal tuşları kaldırabilmek için sırf istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

quote:

Eeee. Sanal tuşları kaldırdın.

Geriye gitme, ana menüye dönme için falan hangi tuşa basacaksın o zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

quote:

Eeee. Sanal tuşları kaldırdın.

Geriye gitme, ana menüye dönme için falan hangi tuşa basacaksın o zaman?

Saka yapiyorsun degil mi

• beklediğimiz resmi açıklama sonunda geldi
  • Vermeseler daha iyiymiş. L90 a bile verdiler!!!

• Şu g2 de sanal tuş hiç olmasaydı keşke. Alttaki lg yazan yerde kapasitif tuşla efsane olurdu.

• bu ayıp lg.ye yeter sözde amiral gemisiyiz :) bu arada lollipop düşkünü değiliz kitkatta kamera iyileştirmesi, lg3 arayüzü ve ısınma problemini halletse yeter, lollipop size kalsın bonibon bize yeter

• Valla ben şu an kullanıyorum stockl lolilop bir vietnamlı arkadaş vodafone nün romunu sizdirdi telefon uçak oldu uçak bence bu kadar gecikmesinin nedeni g3 e göre çok hızlı olmasından dolayı g3 un satışlarını baltalamamak yoksa şu an hicbir sorun yok cihazda stabil

• Diğerleri çoktan aldı, geç kaldılar

• android işletim sistemli telefonlara cok para vermeye karsıyım...:D
    cunku cok kısa sırada fiyat dusuyor..ve guncelleme alması cok sıkıntılı...
    Bundan sonra alacagım telefon buyuk ihtimal nexus serisi olur..

• lg g2 çıktığı tarihten bu yana 3 yada 4 güncelleme aldı 4.2.2 ile çıktı 4.4 yükselttiler öyle hatırlıyorum aynı zamanda çıkan sony z1 ise 15 tane almıştır. bence güncellemede üst modellerde sony xperia yı örnek alması lazım

• LG Android 5.1 ile verirse yadırganmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bu ayıp lg.ye yeter sözde amiral gemisiyiz :) bu arada lollipop düşkünü değiliz kitkatta kamera iyileştirmesi, lg3 arayüzü ve ısınma problemini halletse yeter, lollipop size kalsın bonibon bize yeter

Lgnin G3den önceki amiral gemisi g2ydi.Şuan amiral gemisi değil g2 yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtsf

lg g2 çıktığı tarihten bu yana 3 yada 4 güncelleme aldı 4.2.2 ile çıktı 4.4 yükselttiler öyle hatırlıyorum aynı zamanda çıkan sony z1 ise 15 tane almıştır. bence güncellemede üst modellerde sony xperia yı örnek alması lazım

15 tane güncelleme android için değil z1'i adam edebilmek için aldı . Android o kadar güncelleme almadı ki zaten

• 4.4.2 yi hala yüklemedim ,pil ömrünün azaldığını duymuştum,yükleyenler cevap verebilir mi acaba son durum nedir?

• şubatta beklerken mart bitti. bi iş var bu işte ama bakalım. keşke mayısta haziranda verseler 5.1 verseler.
    ama daha güzeli 5.0.2 gelirse haziran gibi g4 ve yeni arayüz tanıtılır. g4 5.1 ile çıkacağından lolipop olarak g2 ye portanır xda da falan bizde kullanırız rahatça. şuan piyasadaki en iyi fp telefonu g2 hala bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eufloria -- 22 Mart 2015; 18:17:33 >
  • mtsf M kullanıcısına yanıt
    cok guncelleme = cok sorun cok sıkıntı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.