Şimdi Ara

digitürke isyan ediyoruz kampanyası ve forumdonanım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • burdan öncelikle yönetim ekibine teşekür edip konuya giricem arkadaşlar.
    admin kardeş site iyidir hoştur adama göre değişir ama kimseyi hakarete varmadıktan sonra sansürlemeğin eleştiriye açık olduğun için teşekür ederim şahsım adına.

arkadaşlar sitenin ismini vermek istemiyorum ama özellikle digitürkle ilgili tekliflerin tavan yaptığı bir forum var.

yine kullanıcı adı belirtmicem anlayan anlamıştır zaten.

arkadaşlar çoğumuz senede 700-800 tl para ödüyoruz bu platforma,
    üstelik bazılarımız digiplayede üye, derbi maçta 30ar tl ödeyip yayın kesildiğini, ama ne hikmetse bağzı insanların maçı bedava izlediği gibi rezilliklere şahit olduk.
    şimdi bu arkadaşlar ayran gibi görüntüyü harika ya diye savunuyor,
    alınan aylık fahiş tekliflere süper diyip insanları kandırıyorlar,
    birisi beni ayda 80 tl iyi teklif diye ikna etti şimdi pişmanım ve bir ay yayın için150 tl tazminat ödicem.
    sizi zorlamı digitürke üye yaptılar diyor sanki süperlig maçlarını başka yayınlayan platform var gibi üstelik yasal izlemeyincede suç işlemiş oluyoruz.
    bu arkadaşlarsan birinin aldığı teklifi yazıyorum bakın görün sizi ne yerine koyduklarını. ve ben bunları yazdığım için engellendim ve silindi yazdıklarım.

siz sadece ligtv+giriş paketi+ sporextra+ belgesele 90 tl öderken,
    onlar;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naruto dayı -- 22 Mart 2015; 2:50:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• buyrun arkadaşlar bana 80 tl iyi teklif diyen, ikna eden arkadaşlar bunu alıyor işte üstelik engelli felan değil.

biri 320 öderken aramızda bu pakete 1200 tl ödeyen insanlar var!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naruto dayı -- 22 Mart 2015; 2:43:03 >
  • 800K görüntüye kaliteli diyen arkadaş gördüm bu forumda..Daha ne beklersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: naruto dayı

buyrun arkadaşlar bana 80 tl iyi teklif diyen, ikna eden arkadaşlar bunu alıyor işte üstelik engelli felan değil.

biri 320 öderken aramızda bu pakete 1200 tl ödeyen insanlar var!

ben hiç inanmıyorum bu fiyata 6 ay ücretsiz 6 ay 310 tl maç izetecek herşeyi hediye vereceklerini

• arkadaşım inanmak zorunda değilsin adam paket görselini bile paylaştı. yolsuzluğa inanmıyorum gibi bir şey senin ki.

birazdan 6 ay bedava kullananları açıklıcam belgesiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naruto dayı -- 22 Mart 2015; 14:36:46 >
  • Ben isyan etmiyorum, elbette fiyatlar ederinden çok çok yüksek, elbette aynı hizmete/ürüne farklı farklı fiyatlar mevcut.
    Bunu yapmayan ISS, GSM Operatör, Dijital Platform var mı? Cevap: Yok.

Ben, fiyat işime gelirse abone olurum,taahhüt veririm,işime gelmezse iptal ederim. Taahhüt verip sonra başkası benden ucuza izliyor,bedava izliyor diye sızlanmam.
    Kusura bakmayın, bir hata varsa o da sizin.

• quote:

arkadaşım inanmak zorunda değilsin adam paket görselini bile paylaştı. yolsuzluğa inanmıyorum gibi bir şey senin ki.

o paket görselini görmek istiyorum eklersen senivirim

şaşkınım bu fiyata nasıl bu kadar hediyeleri ücretsiz vermişler şaşırdım

bu fiyata digitürk ortakları yada hissesi olanlar izlemesin diye düşündüm bi ara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 22 Mart 2015; 15:12:40 >
  • yalnizca kullanıcısına yanıt
    halla halla baksen, uyanıklar bizi şu yok bu yok diye kandırırken ve bize 720 tl hesap çıkartırken kendi 300-400 ödüyor üstelik daha fazla pakete sahip oluyor sonra ağlama sızlama, hakketen enteresan bir milletiz. böyle insanlar aç işten çıkartılan adama da ağlama sızlama devletimizin aş evi var demesini bekliyorum.

adam bide beni suçlamış ya :P iptal bedelini öder kurtulurum kimse enayi değil. uyanık da olamaz herkez.
    hadi bakalım toplu iptaller olsun da yapabiliyorlar mı böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naruto dayı -- 24 Mart 2015; 10:13:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

arkadaşım inanmak zorunda değilsin adam paket görselini bile paylaştı. yolsuzluğa inanmıyorum gibi bir şey senin ki.

o paket görselini görmek istiyorum eklersen senivirim

şaşkınım bu fiyata nasıl bu kadar hediyeleri ücretsiz vermişler şaşırdım

bu fiyata digitürk ortakları yada hissesi olanlar izlemesin diye düşündüm bi ara

hocam hızlıresim linkleri silinebiliyor nedense, keşke telefonuma kaydetseydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naruto dayı -- 22 Mart 2015; 15:34:01 >

• yalnizca kullanıcısına yanıt
    ya kardeşim bilmeden konuşuyorsun resmen, bu adam en az on kere iptal faxı çekip almış bu paketi. kusura bakma ama enayi değiliz. sen 6 ay bedava kesinlikle yok paket fiyatlarında indirim yok diyip bir başkasına tersini sunuyorsan kusura bakma ama dürüst bir şirket değilsin.

• adamlar zeki yahu
    150 tl tazminatı ödeyin 18 tlya türksattan sporextraya devam edin
    yada sporextrayı çıkarın faturanız 71 tlya düşsün.
    bu kadar dahiyane çözüm beklemiyordum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naruto dayı -- 24 Mart 2015; 10:13:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.