Şimdi Ara

Knight Online En Kolay Para Kasma 2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
21.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar. Knight online'de Hala para kasmak için çeşitli yollar bakanlar var Her konuya Girdiğimizde sürekli +8 kasma ts magic hammer gem alıp satmakdan bahsediyorlar Bence Bunlardan daha kolay bir yöntem var.

Bu Maradonda silah satan adamlarda vardı aklıma gelmedi ismi şimdi adamın ama silahın adı weapon breaker ihtiyacınız olan 9.5m 7 adet +1 alıyoruz
    üstümüze 35 adet middle class alıyoruz ve up gradeye başlıyoruz hepsi +3 olunca sonra teker teker +4 +5 +6 +7 ye geçiriyoruz +7 yediye en kötü 1 tane geçer Bazen hiçte geçmiye bilir Gaia Serverinde +7 wb hiç birşey basmanıza gerek yok 18m buy 12m buya satarsanız karınız az olur.9.5m 12m den buy giderse 2.5m iyi bir para değil ama 17 18 m den pazar kurup beklerseniz 7 8m arası rahat karınız olur bu itemi alanlar daha çok + basan kişiler o yüzden bir çekmeye 7 8 tane çekende oluyor.Ben 2 saatte 96m kastım Bu işi sürekli dewam ettirirseniz Sizin De sermayeniz Yavaş Yavaş Çoğalır Tek Şey Sabır Bu up grade işi Europa üstü bütün svlerde gordion epheus athena felan zarar yaptırır size tavsiyem asgard veya orion'da yapmanızdır. Tek Şey Biraz sabır Bazen 2 3 saatede satamiya bilirsiniz yani ne zaman + basarsalar o zaman en ucuzdan alıcaklardır o yüzden bekleyin ama size tavsiyem Erken satılması için 15mlik itemi 14m ye koymayın 14.999 yapın birisi 14 e mi koydu siz dewam edin onunki gidince sizinkide satılır o yüzden Ne kadar düşük fiyat olursa sizin için daha az karlıdır Bu işlemi en çok orionda yapın tavsiyem budur. + basanlar çok olduğu için daha çok satılır. Hepinize Kolay Gelsin.

• Bunun garantisi yok. En güzeli +70 bi mage kasıp krowazda tp olup ptlere girip küp,cuff,giga kasmaktır. 3-4 saatte 11gb filan kasıyordum.
  • Bunu zamanında cleaver ile yapardım.Paso cleaver görevine girerdim banka 3-5 sayfa +5 cleaver dolardı hepsini +7 yapar satardım +8 denemezdim o zamanlar böyle +9 +10 lar yoktu tabi.Diğer en kolay para kasma yöntemide ticaret ucuza al pahalıya sat ama sermayen olması gerekiyor.Yüksek seviye karakterin varsa gemdir yeni gelen etkinliklerdir para kasabiliyorsun.
  • Ben Bunu 1 Aydır Yapıyorum ve 10dk önce 21 adet 18m den sattım 378m para geldi Buda Bu İşin Net karı bu konuyu yazmadan öncede 96 m lik satmıştım 470 475 m arası 7 saatte Aslında Yorulmadan En Basit yöntem Budur Sadece relog atmanız lazım + basma hakkınız kalmayınca . Orionda Deneyin Daha iyi bir karla gb satmaya başlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Bunun garantisi yok. En güzeli +70 bi mage kasıp krowazda tp olup ptlere girip küp,cuff,giga kasmaktır. 3-4 saatte 11gb filan kasıyordum.

Ondanda Güzel Kazanç Yapabilirsin Ama Şimdi İtemin Yoksa PT de yok Yada Clanın yoksa Ptde yok artık böyle eskiden herkez kafadan pt kurardı en azından ezik fln 1 pt kurar giderdik şimdi öyle değil
  • quote:

Bunun garantisi yok. En güzeli +70 bi mage kasıp krowazda tp olup ptlere girip küp,cuff,giga kasmaktır. 3-4 saatte 11gb filan kasıyordum.

kardeşim nasılsın ne var ne yok oyunda durumlar nasıl aynı serverda mısın diğer arkadaşa selam söyle tanırsa beni adı barandı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

quote:

kardeşim nasılsın ne var ne yok oyunda durumlar nasıl aynı serverda mısın diğer arkadaşa selam söyle tanırsa beni adı barandı sanırım

Sattım ben charı dün,bıraktım oyunu. Baran da bıraktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

quote:

Sattım ben charı dün,bıraktım oyunu. Baran da bıraktı

en iyisini yapmışınız bi ara muhabbet edelim pm atacam size kardeşim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.