Şimdi Ara

Hp P1102 yazıcıları olanlar baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bugün p1102 yazıcı aldım düzgünce kurdum falan en son driver işine geldı kurmaya basladım pc baglayın dedı bende ılk baglantı kablosuyla bagladım ama gormedı sonra gıttım yenı baglantı kablosu aldım gene gormuyor neden acaba driver işinden anlayanlar bakabilirse iyi olur

driver yuklerken 2 saat burda kalıyor :

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUREX7

merhaba arkadaşlar bugün p1102 yazıcı aldım düzgünce kurdum falan en son driver işine geldı kurmaya basladım pc baglayın dedı bende ılk baglantı kablosuyla bagladım ama gormedı sonra gıttım yenı baglantı kablosu aldım gene gormuyor neden acaba driver işinden anlayanlar bakabilirse iyi olur

driver yuklerken 2 saat burda kalıyor :

kardeşim makina kapalı konumda driver kurmaya başlayacaksın bilgisayar gösterdiğin ekrana geldiğinde makinayı çalıştıracaksın sorun bu kolay gelsin :) zaten windows 7 8 kullanıyorsan otomatik kurar bunun dışında bi sorun var ise usb noktasını değiştir

• aynı hata bendede var. ben normal şekilde çıktı alabiliyorum ama wifi kurulumu yapmak için cdyi taktığımda usb kablosunda sıkıntı var diye yazıyo neyaptımsa olmadı
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.