Şimdi Ara

FENERBAHÇEYE GELECEK VE LEBLEBİ GİBİ GOL ATACAK FORVET TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tek forvet oynatıcam emenike sow ikisi de kanser etti

• Bütçe?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucas boye bir bak derim ozellikleri ilk sezonunda dusuk ama iyi gelisiyor besiktastaki kariyerimde her macta ya golu ya da asisti vardi

• Luka Jovic
  • Forvet değil ama pavel savistsky var. Ilk sezonda bedavaya geliyo. Adam kanatta ucuyo resmen. Geldiği 2.sezondan itibaren 9 sezon boyunca ligde asist krali oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThEagles

Bütçe?

bütçe önemli değil türkiyeye gelmesi yeterli.
  • Divock origi, zivkovic ajaxtaki biraz pahali ama ikiside Gs kariyerime gelmisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: kvothe6

quote:

Orijinalden alıntı: ThEagles

Bütçe?

bütçe önemli değil türkiyeye gelmesi yeterli.

Ze Luis. Braga B takımında olması lazım. Bende yaklaşık 9 sezon oynadı, 8 sezon boyunca yedek oynadı bir kere bile laf etmedi. Son sezon ilk 11 çıkardım gayet yararlıydı.

Cape Verde doğumlu. Şiddetle tavsiye ederim,her sezon en az 14 golü vardı. İstersen müsait olduğumda istatistik atarım

• vincent aboubakar..

ben hiç almadım ama oyunda rakiplerim hep alıyo her maçta da 3 er tane sallıyor bana..

92 doğumlu

bir de atletico mineiro da carlos var ona bak derim.bjk kiraladı oyunda
  • Carlos Fierro
    2017 gibi dünyanın en sağlam forvetlerinden birisi oluyor.
    Jhon cordoba
    Hervin ongenda

Bruma'yı al sahte forvet olarak oynat gör bak neler yapıyor.

• Nadir Çiftçi'yede bak hem yerli hemde ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Craus47

Nadir Çiftçi'yede bak hem yerli hemde ucuz.

yabancı sınırını kaldırdım hocam gerçekte olduğu gibi.
  • Tek isim: Carlos Fierro. 2.sezona başlarken bedelsiz al ve 9 10 sene forvet düşünme.
  • Barbosa derim.2018 deyim gayet iyi carlos fierro veya carlos iyi.ben yardımcı forvet destek oynatiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 23 Mart 2015; 16:37:02 >
  • Leandro Barbosa, Connor Wickham (leblebi gibi atmasa bile çok iyi forvet)
  • Malcom,lucas boye,luka jovic,donis avdijaj,munir,anthony martial,benzia yassine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsikalgo Okoronkwo

Malcom,lucas boye,luka jovic,donis avdijaj,munir,anthony martial,benzia yassine

avdijaj ı alayım dedim schalke 30 milyon çekti ben de o parayı ona vereceğime wilfried i alırım dedim onu aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvothe6

quote:

Malcom,lucas boye,luka jovic,donis avdijaj,munir,anthony martial,benzia yassine

avdijaj ı alayım dedim schalke 30 milyon çekti ben de o parayı ona vereceğime wilfried i alırım dedim onu aldım.

Ben bi keresinde oyun baslar baslamaz aldim 20 istedi pazarlikla 12ye aldim

• Bak bide benim söyle bi taktigim var. Genclerin sozlesmesi az kaldiysa iki sene falan. 2 sene kiraliyorum. Bende kiralikken transfer konusunda ilgilendigimi açıklıyorum falan kiralama bitince ben sozlesme imzaliyorum. Bi cok transferi oyle yaptim. Eger ben ilgilenmeme ragmen takimiyla sozlesme imzalarsa 2 senelik kiralamayi yeniliyorum U19 takimina atip degerini dusuruyorum utgun fiyata aliyorum :-D

• quote:

Bak bide benim söyle bi taktigim var. Genclerin sozlesmesi az kaldiysa iki sene falan. 2 sene kiraliyorum. Bende kiralikken transfer konusunda ilgilendigimi açıklıyorum falan kiralama bitince ben sozlesme imzaliyorum. Bi cok transferi oyle yaptim. Eger ben ilgilenmeme ragmen takimiyla sozlesme imzalarsa 2 senelik kiralamayi yeniliyorum U19 takimina atip degerini dusuruyorum utgun fiyata aliyorum :-D

aynen benim de kullandığım bi taktik bu. hatta oyuncu bende kiralıkken baya sevdiriyorum kendimi takımı falan. iyi oynadığında övüyorum bireysel konuşmalarda veriyorum gazı falan :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.