Şimdi Ara

Facebook Messenger büyük bir platform haline geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Facebook Messenger büyük bir platform haline geliyor

Mobil dünyada mesajlaşma uygulamalarının sosyal ağları geride bırakacak kadar kullanıcı sayısına sahip olması Facebook'u da harekete geçirdi. Bünyesindeki Messenger sistemini ayrı bir uygulamaya çeviren firma, mobil iç sohbeti de buraya aktararak bir anda 500 milyon kullanıcı sayısı elde etti.

Ancak kullanıcıların Facebook arkadaşları haricinde Messenger ile etkileşime girmemesi ve rakip mesajlaşma uygulamalarının farklı yenilikler sunması Facebook'un yeni bir strateji belirlemesine neden oldu. Gelen bilgilere göre Messenger uygulaması büyük bir platform haline gelecek.

İlk etapta üçüncü taraf geliştiricilerin içeriklerini ve bilgilerini Messenger üzerinden kullanıcılara aktarabilmesi planlanıyor. Denemelerin ardından daha fazla geliştiricinin ve içeriğin platforma eklenmesi muhtemel.

WeChat, Line gibi uygulamalardan hatırlayacağımız üzere ünlülerin ve firmaların anasayfaları, içerik paylaşımları, özel sohbet odaları kullanıcılardan ilgi görüyor. Ayrıca etiket satışları da bulunuyor. Facebook'un da buna yakın bir sistem istediği konuşuluyor. Böylece kullanıcıların daha fazla etkileşime girmesi sağlanacak. Yeniliklerin önümüzdeki hafta lanse edilmesi bekleniyor.

• Zaten kullandığı ram yetmiyo bide yetmezmiş gibi arttiriyolar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de hem WhatsApp hem messenger ikiside aynı işi yapıyor diyordum. Meğer boşuna değilmiş :p

• he bu haliyle artık telefonda işletim sistemi yerine bunu çalıştırırız... Ram & Pil Düşmanı.

• Uygulamayı WhatsApp ile birleştirmesinlerde naparlarsa yapsınlar

• Facebook uygulamasını kullanmıyorum sadece messenger yüklü. İsteyen bu şekilde kullanabilmesi lazım zorla facebook uygulamasını dayatmazlar umarım.
  • çok fazla ram yemese messenger iyi aslında
  • Mesajlaşmanın ayrı olması bana göre kullanışsız ve depolama israfı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 20 Mart 2015; 22:12:53 >
  • Güzel düşünce. İnsanların ilk tercihi olabilir. Şuan için malumunuz whatsapp isi götürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jun.Misugi -- 20 Mart 2015; 22:49:13 >
  • Ram şikayeti olanlar wp alsın rahatlasın.

• Kesinlikle çok saçma bir durum ilk çıktığı zaman çok güzeldi facebook çok bozuldu.
  • facebook tan soğuttu kurmayacağım .

• Facebook Messenger'ı aktif olarak kullanan olduğunu zannetmiyorum. Yani bir WhatsApp kadar çok kullanılmıyor. Elinde WhatsApp varken Messenger'a yatırım yapmak çok mantıklı değil. Ancak bir yandan insan bırak yapsınlar, WhatsApp'a bulaşmasınlar diyor.

• bu facebook ne istiyor yav bizim ramlerden..kendisi yetmiyormus gibi usutune facebook messenger oda yetmez dedi biraz da ucuncu tarf geliştirciler telefonun içine yapsın diyor...:D

• RAM ve batarya sıkıntısı yaşayanlar, ROOT+GREENİFY süper ikilisini düşünebilir Şahsen ben öyle yapıyorum kullanmadığım sürece neredeyse hiç şarj gitmiyor.
  • watsaptan sonra zaten çok kullanılmamaya başladı
  • Facebook şu telefonları bir rahat bırak be
  • bosuna yer kaplamasın diye facebookun eski sürümünü yükledim messenger gerektirmeyen :)

• Whatsapp tarihe karışıyor desenize, facebook whatsapp ı satın almasıyla büyük bir rakibini ortadan kaldırmış oldu zaten... Bunu bi kenara yazın

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Hocam facebook surumunu yazar misiniz messenger gerektirmeyen.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.