Şimdi Ara

Xiaomi Piston 2 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu kulaklıktan alıcam fakat orjinalini nereden alabilirim bilmiyorum(hepsi burada dışında) önceden alan varsa tavsiye verebilirmi

• Vril kullanıcısına yanıt
    penonaudio.com sitesinden alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

penonaudio.com sitesinden alabilirsiniz.

sitede kargo ücretsizmi ve süresi ne kadar nerden bakabiliyoruz ? birde burdan alırsam yaklaşık 74 tl gibi bi fiyata geliyor fakat n11 veya sanalpazarda semers adlı kullanıcı 63 tl'ye satıyor onun hakkında bi fikriniz varmı ?
  • Şu an gearbest'te satılıyor. Piston 2.0 orjinaldir şüpheniz olmasın bu site güvenilir çok alışveriş yaptım.

16.99$ ürün. İsterseniz + 1.99$ takip kodu ücreti var.

http://www.gearbest.com/cables-adapter/pp_153836.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Lich King

Şu an gearbest'te satılıyor. Piston 2.0 orjinaldir şüpheniz olmasın bu site güvenilir çok alışveriş yaptım.

16.99$ ürün. İsterseniz + 1.99$ takip kodu ücreti var.

http://www.gearbest.com/cables-adapter/pp_153836.html

Site bizim hepsiburada tarzı direk kendisimi satıyor yoksa n11 gibi üye olan satıcılar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kendisi satıyor hocam. Kullanıcılar ürün vs. satmıyor
  • quote:

Kendisi satıyor hocam. Kullanıcılar ürün vs. satmıyor

Dealextremede 50 tl hocam dx ile bu sitenin çalışma mantağı bu siteyle aynımı bu site pek yaygın değil galiba o rewiew and comment var

Hocam evet gearbest daha az bilinen bir site özellikle şu Mi Band olayından sonra baya bir kullanıcısı oldu. Dealextreme den 1-2 kere alışveriş yaptım çalışma mantığı nasıl bilmiyorum ama DX ten gelen ürünler 60-65 günde elime ulaştı e-bay üzerinden vs. de birçok Çinden alışverişlerim olmuştu ama hiçbiri 2 ayı geçmedi max 20 güne gelirdi. Ben o yüzden çok mecbur kalmadıkça DX ten alışveriş yapmıyorum.

Bu siteyi tavsiye ettim çünkü site iyi attığınız ticketlarla vs. hemen ilgileniyorlar support hızlı canlı chat öyle pek pekletmiyor genelde(yoğunluk bakımından) soru sorduğunuzda da bir sorunun cevabını 10dk da almıyorsunuz. Genelde az çok konuya hakim adamlar oluyor karşınızda muhattap olarak. Aldığınız ürünler max 1 gün sonra kargolanıyor. Mailinize herzaman aldığınız ürünün fotoğrafıyla(paketlenmiş şekilde üzerinizede isminiz adresiniz takip kodu vs. yazılı olan) beraber takip kodu geliyor. Genelde Netherland Post ile gönderiyorlar.

• quote:

Hocam evet gearbest daha az bilinen bir site özellikle şu Mi Band olayından sonra baya bir kullanıcısı oldu. Dealextreme den 1-2 kere alışveriş yaptım çalışma mantığı nasıl bilmiyorum ama DX ten gelen ürünler 60-65 günde elime ulaştı e-bay üzerinden vs. de birçok Çinden alışverişlerim olmuştu ama hiçbiri 2 ayı geçmedi max 20 güne gelirdi. Ben o yüzden çok mecbur kalmadıkça DX ten alışveriş yapmıyorum.

Bu siteyi tavsiye ettim çünkü site iyi attığınız ticketlarla vs. hemen ilgileniyorlar support hızlı canlı chat öyle pek pekletmiyor genelde(yoğunluk bakımından) soru sorduğunuzda da bir sorunun cevabını 10dk da almıyorsunuz. Genelde az çok konuya hakim adamlar oluyor karşınızda muhattap olarak. Aldığınız ürünler max 1 gün sonra kargolanıyor. Mailinize herzaman aldığınız ürünün fotoğrafıyla(paketlenmiş şekilde üzerinizede isminiz adresiniz takip kodu vs. yazılı olan) beraber takip kodu geliyor. Genelde Netherland Post ile gönderiyorlar.

Anladım hocam dx de piston 2 için free shipping to TURKEY in 24 hours yazıyo yandada uçak sembolü var sizce kaç gün olur bu.

Rewiewsleri şu açıdan sordum ürünü alan birinin yorumunu görmek orjinal vs. Diye rahatlatırdı siz burdan aldınızmı bu ürünü

Site güzele benziyor evet büyük ihtimal ya burdan yada dx den alıcam ama

Hocam benim DX ten gelen ürünler 60-65 günü bulduğundan tam olarak birşey diyemem belkide benim şansıma o kadar uzun sürede geldi sizinki belki max 20 günde gelir belli olmaz yani çok fazla alışveriş yapmadığımdam kesin bir bilgi söyleyemiyorum ne zaman gelir ne zaman gider diye sadece "bana" 60-65 günde geldi diyebilirim.

Shipping to turkey in 24 hours olayını tam olarak bilmiyorum eğer satın alırsanız 24 saat içinde türkiye'ye mi teslim ediliyor yoksa max. 2 gün içinde kargoya verilir manasındamı yazmış emin olamadım.

Reviewlar bu site için önemsiz(review yapanlarda zaten ürünün resmini vs nasıl iyimi kötümü vs. onu koyuyorlar illa orada %100 orjinal damgası görmeyi isteyenler içinde orjinaldir yazıyorlar akılda soru işareti olmasın diye) çünkü şöyle mesela site bir e-bay, ali express hatta amazon olsa evet gerekli olurdu çünkü kullanıcılarda kendi dükkanlarını oluşturup ürün satabildiğinden çakma ürün satabiliyorlar. Burda size çakma ürün gelse bile direk site ile muhattap olucaksınız. e-bay aliexpress de falan site sorumluluk kabul etmiyor satanla git muhattap ol diyor. Tabikide ürünü geri gönderip para iadesi yapma vs. durumuda oluyor ama uğraş dur.

Bakın benim bu siteden çok alışverişim oldu daha çakma ürün vs. göndermediler sadece 3-4 tane Mi Band aldım hepside orjinal bir sorunu kusuru yok.

İçiniz rahatlaması için soruyorsanızda bakın bu site orijinal ürün gönderir bunlarda yamuk olmaz rahat 10+ yaptığım alışverişlerimden bunu söyleyebilirim.

Siz genede hangisinden istiyorsanız onu alın ama aklınızda soru işareti olmasın gearbest.com çakma ürün göndermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W O M B A T -- 21 Mart 2015; 14:46:07 >

• hespiburada'dan 2.1 ini aldım sağ taraftan ses az geliyordu sol tarafta daha yoğun ses vardı. başka ses kartı pc telefonlarda da denedim çok rahatsız etti biraz önce geri kargoladım.
  • quote:

Hocam benim DX ten gelen ürünler 60-65 günü bulduğundan tam olarak birşey diyemem belkide benim şansıma o kadar uzun sürede geldi sizinki belki max 20 günde gelir belli olmaz yani çok fazla alışveriş yapmadığımdam kesin bir bilgi söyleyemiyorum ne zaman gelir ne zaman gider diye sadece "bana" 60-65 günde geldi diyebilirim.

Shipping to turkey in 24 hours olayını tam olarak bilmiyorum eğer satın alırsanız 24 saat içinde türkiye'ye mi teslim ediliyor yoksa max. 2 gün içinde kargoya verilir manasındamı yazmış emin olamadım.

Reviewlar bu site için önemsiz(review yapanlarda zaten ürünün resmini vs nasıl iyimi kötümü vs. onu koyuyorlar illa orada %100 orjinal damgası görmeyi isteyenler içinde orjinaldir yazıyorlar akılda soru işareti olmasın diye) çünkü şöyle mesela site bir e-bay, ali express hatta amazon olsa evet gerekli olurdu çünkü kullanıcılarda kendi dükkanlarını oluşturup ürün satabildiğinden çakma ürün satabiliyorlar. Burda size çakma ürün gelse bile direk site ile muhattap olucaksınız. e-bay aliexpress de falan site sorumluluk kabul etmiyor satanla git muhattap ol diyor. Tabikide ürünü geri gönderip para iadesi yapma vs. durumuda oluyor ama uğraş dur.

Bakın benim bu siteden çok alışverişim oldu daha çakma ürün vs. göndermediler sadece 3-4 tane Mi Band aldım hepside orjinal bir sorunu kusuru yok.

İçiniz rahatlaması için soruyorsanızda bakın bu site orijinal ürün gönderir bunlarda yamuk olmaz rahat 10+ yaptığım alışverişlerimden bunu söyleyebilirim.

Siz genede hangisinden istiyorsanız onu alın ama aklınızda soru işareti olmasın gearbest.com çakma ürün göndermez.

siteyi baya savundunuz hocam fiyatıda uygun sanırım burdan alcam sizce kaç günde gelir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: HolyPenguen

hespiburada'dan 2.1 ini aldım sağ taraftan ses az geliyordu sol tarafta daha yoğun ses vardı. başka ses kartı pc telefonlarda da denedim çok rahatsız etti biraz önce geri kargoladım.

hepsiburadanın fiyatı çok yüksek zaten ordan almayı düşünmüyorum
    Yani hocam bende farkettim savunmak gibi oldu ama isini hakkiyla yapan adamida savunurum fiyatta duzgun oluncada isin bali sekeri oluyor

Hocam ben dun siparis verdim max 1 ay icinde geliyor. Genelde 15-20 gun arasi geliyor. Ama aman diyeyim 1.99$ a takip kodu secenegi var kaybolma durumu vs olmasin diyorsaniz kesinlikle onuda dahil etmenizi oneririm.

• quote:

Yani hocam bende farkettim savunmak gibi oldu ama isini hakkiyla yapan adamida savunurum fiyatta duzgun oluncada isin bali sekeri oluyor

Hocam ben dun siparis verdim max 1 ay icinde geliyor. Genelde 15-20 gun arasi geliyor. Ama aman diyeyim 1.99$ a takip kodu secenegi var kaybolma durumu vs olmasin diyorsaniz kesinlikle onuda dahil etmenizi oneririm.

pandawill'de 20 dolarmış aynı ürün fiyatı ordada takip kodu 2 dolar çok fazla site seçeneği çıkınca insanın aklı karışıyor hepsini google'da araştırmaya başladım
    ama burası fiyat olarak cezbetti burdan alıcam sanırım

Simdiden hayirli olsun hocam iyi gunlerde kullanin.

• ben bu kulaklıktan tekrar almak istiyorum hoşuma gitti ama güvenemiyorum yine aynı sıkıntı olur diye. Kullanan biri varsa söyleyebilir mi gold ya da silver hangisini kullanıyor ve sağ taraftan ses sıkıntısı yaşamış mı.
  • quote:

Simdiden hayirli olsun hocam iyi gunlerde kullanin.

teşekkür ederim pandawill hakkında fikrini varmı ?
    @HolyPenguen ben elime geçince söylerim ama biraz uzun sürcek sanırım minimum 20 gün
    pandawill de iyi sitedir ordanda alışveriş yaptım herhangi bir sıkıntı olmadı daha
  • quote:

pandawill de iyi sitedir ordanda alışveriş yaptım herhangi bir sıkıntı olmadı daha

tamamdır hocam tekrardan teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.