Şimdi Ara

Windows Tablet Fiyatları Piyasası - Satıcıları Kırdırmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
15
Favori
6.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet gezintilerini, flash içerikli siteleri, her türlü media dosylalarının üstesinden gelebilen Intel BayTrail İşlemcili Windows Tabletleri kendim için araştırırken piyasayı da kızıştırmak, forumdaki arkadaşlara da yardımcı olmak adın bu başlığı açtım. Donanımları birbirine çok yakın bu tabletlerde f/p oranı yüksek olan tabletleri deşifre ederek fiyatları düşme eğiliminde olduğundan iyilerini yakalıcaz. Kullananlarında fikirlerini alarak tabletleri almak isteyenlere yol gösterici bir başlık olur umarım. Aşağıda listede bulunan tabletlerden sadece Reeder w7ic modelini HDMI ile TV 'ye bağlayarak halen keyifle kullanıyorum. Model yükseltmeye değer bir sistemi ucuza yüksletme peşindeyim.

Firmalar da gerekli indirim kararlarını bu başlığı takip ederek belirlesinler.

Not: Listedeki herhangi modelin fabrikasyon hatası, kronik arızası olabilir. Liste bu durumlardan bağımsızdır.

Sizde fiyatı düşenlerin bilgisini verirseniz listeyi güncellerim.

Hometech Pro TAB 7 - Reeder W7İC - Hometech W835 - Reeder A8İQ - Casper Via T8W / klavye - Nextbook NXW8QC16G - Hometech Pro TAB 8.1 - PolyPad İ8 Pro 4 - Hometech Ultra Tab 8W - Reeder A8İS - Hometech Ultra Tab 8W+ - Ainol İNOVO W8 - Casper Via T9W - Toshiba Encore WT8-A - Acer W4-820 - Lenovo İDEATAB MIIX2 - Hometech PREMIUM TAB 10 - Nextbook NXW10QC32G - Reeder W100İ 64GB - Reeder W100İ 32GB - Casper Nirvana N200 - Asus T100TAF-DK001B - PolyPad İ10-W - Casper Nirvana N210 - Acer Aspire Switch 10 - HP PAVILION x2 10 - Codegen W10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 3 Temmuz 2015; 14:09:33 >

• An itibarıyla ilk indirim casper T8W 'den. Epeydir 349 TL den 299TL 'ye düşürdü. HDMI bağlantısı olmadığından benim tercihim değil ama ilgilenenler için ... Liste güncellenecek.

1GB/32GB ram/rom ile reeder A8İQ 'yu arka plana attı.

http://www.vatanbilgisayar.com/casper-via-t8w-intel-atom-z3735g-183ghz-1gb-32gb-hdd-8-cam-bt-w81.html?utm_source=epey.com&utm_medium=fiyat&utm_content=ucretsiz_link&utm_campaign=genel

Edit : Casper tekrar indirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 27 Mart 2015; 17:49:52 >

• Bir indirim de ainol 8w 'den. 549'dan piyasaya çıkmıştı şu an 499TL. Şarjının uzun gitmediğini duydum detaylarını bilmiyorum ama 2/32GB ram/rom alanıyla ve nispeten yeni olan intel işlemcisi Z3735D ile takipte. Aynı özellik aralığında rakibi Toshiba encore WT8-A 'dan da atak bekliyoruz.

http://www.hizlial.com/ainol-inovo-w8-8-32gb-beyaz/10525272?utm_source=epey.com&utm_medium=fiyat&utm_content=ucretsiz_link&utm_campaign=genel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 21 Mart 2015; 15:26:38 >

• sürekli güncel kalacaksa takip eline sağlık
  • Boks maçı gibi olmuş konu.
    Casper n210 ggden 550 civarına getirilerek alınabiliyor fakat ekranı camur gibi

Bu arada reeder w100 lerin arasındaki fark ne? Sadece hafıza mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elnino19 kullanıcısına yanıt
    Benim acelem yok. Hepsini alabilecek durumdayım ama özel ilgim olduğu için gereğinden fazla para vermicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende iş yerinde kullanmak için alacağım mobil olacağım için 8 inç bakıyorum ekran önemli 2 gb ram önemli uygun birşey yakalarsam alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

Boks maçı gibi olmuş konu.
    Casper n210 ggden 550 civarına getirilerek alınabiliyor fakat ekranı camur gibi

Bu arada reeder w100 lerin arasındaki fark ne? Sadece hafıza mı?

Kredi kartı puanları veya günlük indirimleri takip etmek mümkün değil. Almak isteyenler takip etmeli bence. Ben mağazalı veya büyük satıcılara göre fiyatları yazıyorum.

w100i 'lerin fark özelliklerini tabloda ayırmak mümkün. İşlemci ve bellek kapasitelerinde fark var.
  • bu windows tabletlere masaüstünde çalışan programları kurabiliriz değilmi?
  • Karar veremiyorum e7ic mi yoksa t8w mi 110 tl fark var arada birini alicam geceye kadar siz hangisini alirdiniz birinde hdmi var birinde 32 gb hafiza deger mi degmez mi aradaki farka e7ic kullanan da cok fazla bi sorun oldugunda driver bulmam gerektiginde daha kolay bulurum gibi geliyor. Bu arada casperin batarya ne kadar bulamadim biyerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: muti9696

Karar veremiyorum e7ic mi yoksa t8w mi 110 tl fark var arada birini alicam geceye kadar siz hangisini alirdiniz birinde hdmi var birinde 32 gb hafiza deger mi degmez mi aradaki farka e7ic kullanan da cok fazla bi sorun oldugunda driver bulmam gerektiginde daha kolay bulurum gibi geliyor. Bu arada casperin batarya ne kadar bulamadim biyerde.

Mobil kullanacaksan t8w nin daha fazla avantajı var. Mobil kullanım için w7ic 'i pek tavsiye etmem ama HDMI ile monitöre bağlayınca çehresi mütiş değişiyor. Tercih senin.
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Bildiğin masaüstü windows var bu tabletlerde.
  • güzel konu takip
  • takip. teşekkürler
  • Arkadaşlar anolog tv için harici usb kart takılabilior mu bunlara?
  • Faydalı bir konu açmışsınız.
    Takipteyiz.
  • Bende exper easytab e2d-130 var 11,6 inc memnunum, bir tane daha alıcam ama 8 inc istiyorum taşıma mobilite açısından.

Fiyatta önemli benim için sanırım w7ic uygun, hdmi önemli değil 32 gb olayıda mühim değil neticede sd kart kullanıcam.

Kör etmeyecek ekran, küçük tasarım ince klavye, dokunmatiği sağlam olsun yeterli.

Hangisini alsak?

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Bende exper easytab e2d-130 var 11,6 inc memnunum, bir tane daha alıcam ama 8 inc istiyorum taşıma mobilite açısından.

Fiyatta önemli benim için sanırım w7ic uygun, hdmi önemli değil 32 gb olayıda mühim değil neticede sd kart kullanıcam.

Kör etmeyecek ekran, küçük tasarım ince klavye, dokunmatiği sağlam olsun yeterli.

Hangisini alsak?

Şahsen mobilite için w7ic 'yi önermem. Şarjı 2 saat anca götürüyor.

HDMI önemli değil diyorsan hazırda fiyatı düşmüş klavyeli casper t8w uygun derim ama şarjı nekadar gider bilmiyorum, konusunu okuman gerekir.

• mantık güzel ama bu konuyu okuyup satıcıların fiyat kıracağını hiç sanmam ki konu ürün tercih ve seçim konusuna dönmüş çoktan...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, windows tabletlere mesale Casper Via T8W ye Matlab kurulumu yapabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcekener -- 21 Mart 2015; 10:51:18 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.