Şimdi Ara

Yeni Moto 360 önemli bir değişiklikle gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yeni Moto 360 önemli bir değişiklikle gelebilir

Motorola'nın Lenovo'ya satılmadan önce başladığı Moto 360 akıllı saat projesi oldukça beğenildi ve pazardaki önemli örneklerden birisi haline geldi. Lenovo'nun Moto 360 devam modeli üzerinde çalıştığı bir süredir biliniyor. Firmanın patronu yeni model ile ilgili bazı ipuçları paylaştı.

Aslında yanlışlıkla paylaştı desek daha doğru olur çünkü sosyal ağ hesabındaki gönderiyi yayınladıktan hemen sonra sildi. Gönderide Moto 360 modelinin özgürlük getirdiğine dair bazı fikirlerini paylaşırken bir de görsele yer verdi.

Görselde bir akıllı saat ve bu saate ait kadran, kayış, çerçeve gibi bileşenler görünüyor. Moto 360 modelinin yuvarlak tasarımını devam ettirdiği görülen bu prototipin pimli kayış bağlantıları dikkat çekiyor.

Hatırlanacağı üzere Moto 360 modeli altındaki kayışa oturtulmak suretiyle kullanılıyordu. Görseldeki prototip ise yeni nesil Moto 360 akıllı saatinin pimli kayış tasarımına sahip olacağının işaretlerini veriyor. Bu da saate daha klasik bir görünüm katacaktır.

Ayrıca diğer bir nokta da saat gövdesinin farklı boyutlarda olduğu. Bu da aynı Apple Watch gibi yeni Moto 360 modelinin farklı boyut seçenekleri ile gelebileceğini gösteriyor. Elbette bunlar şimdilik varsayımdan ibaret. Yeni Moto 360 modelinin ne zaman tanıtılacağı konusunda bir bilgi yok.

• Android platformunda ses getirebilecek bir üründü ama ne yazık ki ölü doğdu. Yanlış stratejinin kurbanı oldu 2 yıldır adı geçiyor ama ürünün kendisi yok ortada sonu google glass gibi olacak.

• Güzel ollur ama o içindeki 5 senelik işlemciyi çıkardıkları sürece ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de hala yok dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehlika

Android platformunda ses getirebilecek bir üründü ama ne yazık ki ölü doğdu. Yanlış stratejinin kurbanı oldu 2 yıldır adı geçiyor ama ürünün kendisi yok ortada sonu google glass gibi olacak.

Değerli kardeşim ben yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum Moto 360 saati, ürünün olmadığını nerden çıkardınız??? Eylül 2014 te piyasaya çıktı, 2.versiyonu ne zaman satışa çıkacak onu tartışan bir konunun altında ölü doğdu, google glass gibi olacak vs.. demeniz ilginç olmuş kusura bakmayın..

@Ehlika
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincolnn

Türkiye'de hala yok dimi?

Türkiye'de satışa çıkmadı, Gitti Gidiyor'da ve N11 de görmüştüm satanlar var. Ancak yurt dışından çok daha uyguna getirtme şansınız olabilir. İsterseniz 2.versiyonu bekleyin ancak ben aldığıma hiç pişman olmadım. Yurt dışından getirten birinden burda donanım haberde elden aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

quote:

Orijinalden alıntı: Lincolnn

Türkiye'de hala yok dimi?

Türkiye'de satışa çıkmadı, Gitti Gidiyor'da ve N11 de görmüştüm satanlar var. Ancak yurt dışından çok daha uyguna getirtme şansınız olabilir. İsterseniz 2.versiyonu bekleyin ancak ben aldığıma hiç pişman olmadım. Yurt dışından getirten birinden burda donanım haberde elden aldım.

Cevabı bu mesajda kendin vermişsin. Ben hiç bir teknoloji markette ve markaların distrübütör garantili ürünlerini satan e-ticaret sitelerinde 360'ı görmedim. Ayrıca zaten bu ülkede yaşadığım için kastım Türkiye pazarı idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiye'ye her zamanki gibi gelmeyecek.

• Kesin "yanlışlıkla" paylaşmıştır.
  • Samsung bunlardan önce tam yuvarlak saat çıkartırsa , bunların hiçbir şansı kalmaz.
  • Ben bu saatlerin kısa vadede çok büyük ilgi göreceğini sanmıyorum açıkçası,iWatch da dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Samsung bunlardan önce tam yuvarlak saat çıkartırsa , bunların hiçbir şansı kalmaz.

LG G Watch R tam yuvarlak bir ekrana sahip ancak en çok satışı Moto 360 yaptı. Çünkü Moto 360 daha şık, ilk yuvarlak tasarıma sahip saat, ve Moto 360 daha şık. LG kendi saatinde Moto 360 ın ekranındaki alt kısmındaki siyah bölgeyi çerçeveyle kapatarak saatin ekranını küçülttü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.