Şimdi Ara

Ezilmekten son anda kurtuldum.!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yine yanlış yere mi açtım emin olmadığım bir konu. Buyrun..
    Henüz bu akşam başıma gelen bir olayı paylaşmak istedim. Hem de fikir verecek olan varsa lütfen yorumsuz geçmesin. Edirnekapı-Şehitlik durağına yaklaşıyordum. Sağ şeritte otobüsler durmuştu, ben de soldan yavaş yavaş giderim dedim. (Bu arada katlanır bisiklet) Otobüslerden biri aniden, hiçbir sinyal vermeden sol şeridi kapattı. Milimlerle otobüs ve kaldırımın arasından sıkışmaktan kurtuldum. Şoför camına gittim, açtırdım. Orta yaşlarda bir adam. Yine saygısızlık olmasın diye amcacım, güzel dayım laflarıyla dikkat etmediğini, sinyal bile vermediğini, bisikletlilerin kaportasının kendi vücudu olduğunu söyledim. Karşılığında camdan uzanan bir kol ve haykırış : 'Sol şeritte araç mı olurmuş!?! Ben sola bakmam. Madem kaportan kendin, senin orada ne işin var?!? Git şikayet et!' Baktım olacak gibi değil, zaten canım burnumda saatlerdir pedal çevirmekten. Dayı dedim adını soyadını lütfet adamsın madem, ben yapacağımı bilirim. Fakat 'haadi ordan' demesinin hemen ardından bastı gitti. Çileden çıktım. Trafiğe, ışıklara falan yakalanırsa yetişirim diye yüklendim pedallara ama nafile. Büyükşehir belediyesinin beyaz masa numarasını aradım ama birşey çıkar mı bilmiyorum. O hat evimin bir altındaki caddeden her gün defalarca geçiyor. Şimdi ben gidip bu adamı kendim mi bulup cezasını vereyim? yoksa bekleyim mi? Bu konuda ne yapılabilir soruyorum.

• Keske plakasini alsaydiniz iett yi arayinca su saatlerde su plakali otobus soforunu sikayet ediyorum diyebilirdiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şikayetin olmazsa git lastiklerini patlat camlarını falan kir bulabilirsen zevkine notda birakabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.