Şimdi Ara

Razer kulak içi kulaklık..... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
15
Favori
15.180
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chronotide

quote:

Orijinalden alıntı: Seered

Ürünü aldık 1 gün sonra indirim geldi bu nasıl iş?Mesaj attım satıcıya olmaz böyle şey.

Sonucu mesaj atarsan sevinirim

Adam fiyatı aliexpress belirliyor yapabileceğim birşey yok dedi.Doğru söylüyor olması muhtemel ama genede 8 dolar zarar ettik

Kulaklığın sesinden memnun olan sayısı çok fazla.Ürünün sahte olma ihtimali %99 zaten ancak malzeme ve ses kalitesinden çok fazla kişi memnun kalmış.Bassların çok iyi olduğunu ve tizlerin oldukça temiz geldiğini söylüyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• "i buy this version and i also have the original version. Yes this are not original, but its a good copy, for the outside they are 90% equal you cant just tell the diference (its on finishing detalis). Now when i listening music ( and i hear a lot every day while work), i cold tell the diference, the hi and low frequences of sound are not mixed so good has the original. An complexe note of an guitar or an expressive voice of a singer become more "simplist" os this. So if you are casual hearing and/or want to "poser" razer products, this here are the perfect choice, but if you are a demanding listener and/or already have expensive earphones, you will fell the sound quality diference."

adamın biri bunu yazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaChAkAl

"i buy this version and i also have the original version. Yes this are not original, but its a good copy, for the outside they are 90% equal you cant just tell the diference (its on finishing detalis). Now when i listening music ( and i hear a lot every day while work), i cold tell the diference, the hi and low frequences of sound are not mixed so good has the original. An complexe note of an guitar or an expressive voice of a singer become more "simplist" os this. So if you are casual hearing and/or want to "poser" razer products, this here are the perfect choice, but if you are a demanding listener and/or already have expensive earphones, you will fell the sound quality diference."

adamın biri bunu yazmış

Yani ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

quote:

Orijinalden alıntı: NaChAkAl

"i buy this version and i also have the original version. Yes this are not original, but its a good copy, for the outside they are 90% equal you cant just tell the diference (its on finishing detalis). Now when i listening music ( and i hear a lot every day while work), i cold tell the diference, the hi and low frequences of sound are not mixed so good has the original. An complexe note of an guitar or an expressive voice of a singer become more "simplist" os this. So if you are casual hearing and/or want to "poser" razer products, this here are the perfect choice, but if you are a demanding listener and/or already have expensive earphones, you will fell the sound quality diference."

adamın biri bunu yazmış

Yani ?

Elemanda bu kulaklığın hem orjinali hem çakması varmış. Eğer daha önce orjinalini kullanmadıysanız farkı farketmezseniz ama pahalı kaliteli bir kulaklık kullandıysanız farkı hissedersiniz demiş özetle

• Ürünü gelen varmı?

• Şunu sadece benmi rezalet diye okuyorum ya

• Tam da orjinali alicaktim.

• 14 dolara almanın yolu yorda mi nedir arkadaş biri anlatsa ya...

• sayaras kullanıcısına yanıt
    Sitenin kendisi indirim yapmıştı 16 dolar olarak. Mobil uygulamadan satın alınca 2 dolar indirim olup 14 dolara geliyordu ürün.

• Geçmiş zaman konuştuğuna gore kalmamış indirim, teşekkürler...

• sayaras kullanıcısına yanıt
    Evet kalmadı maalesef. Rica ederim.
    Edit:Ürün şu an 17.85 dolar indirime girmiş tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak993 -- 3 Nisan 2015; 2:38:34 >
  • Şuan bana 2 dolar indirim gelmiş alıp almama konusunda hala tereddütteyim. Acaba piston 2 ile kıyaslanırsa ne durumda olur?
  • piston 3 le bunun arasında kaldım napsam ki. bu kulaklık biraz büyük gibi yatarken kulağımızı acıtır mı ?
  • bu fiyata orjinal olması imkansız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar piston 3 le kıyaslayınca hangisi makul olur ?

• Beyler ben de bundan almak istiyorum fakat ürün orijinal mi merak ediyorum orijinal değilse de fiziki olarak orijinalden farkı var mı? Kulaklığı sipariş edip eline geçen varsa yardımcı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hlkbkmzc

Beyler ben de bundan almak istiyorum fakat ürün orijinal mi merak ediyorum orijinal değilse de fiziki olarak orijinalden farkı var mı? Kulaklığı sipariş edip eline geçen varsa yardımcı olabilir mi?

Razerin taklit edilemeyecek bisey yapabilecegini sanmiyorum. Orjinalse de sahteyse de fiyat performans iyidir derim

• Peki bu mu iyidir piston 3 mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 350 Tl verip aldığım kulaklık arızalanınca tekrardan böyle bir meblağ ödemek istemiyorum. Bir seferde replika kullanmak istiyorum. Hala kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi? Kablolarda temassızlık , kopma kırılma vs olaylar var mı? Veya daha değişik sorunla karşılaşanlar?
  • Ben bu kulaklığı alıp almama konusunda çok tereddüt ettim kesinlikle replika ama artık kulaklıklarımın bozulmasından bende cebimde bıktı 1 ay geziyorum 5 ay sonra bozuluyor (cx200 street II,CX300 II,Brainwavz M2,Apple Earpods) bende hem orjinal hemde ucuz bir kulaklık ararken şuna rastladım indirimi görüncede söyledim 60 liraya geldi.

http://www.aliexpress.com/store/product/Brand-Moxpad-X6-sport-Earphones-with-Mic-for-MP3-player-MP5-MP4-Mobile-Phones-in-ear/639551_32228909247.html

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.