Şimdi Ara

SATILIK SUBARU impreza 2008 1,5 AWD otomatik - BENZİN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-bolgenin-goz-bebegi-4-ceker-otomatik-vites-sifira-yakin-205050514/detay/

Not olarak, satın aldığım kişinin lastikleri sıfır olarak bana verdiğini eklememişim, ek olarak batan çivi yüzünden bugün 400 TL'ye arka 2 teker için GOODRIDE marka 18 mm performans lastiği siparişini de verdim ve araç için indirim de yaptım.

Bu fiyata SICAK FIRSAT değil de ne... İMKÂNI OLANLAR KAÇIRMAYIN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 26 Nisan 2015; 11:16:17 >

• MİY1988 M kullanıcısına yanıt
    İkinci eli yok iste hocam bekliycen kismet isi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Aslında var ama ben satmadım dün meselâ. Sıfır bir 2015 Punto takası söz konusuydu ama SUBARU kasası ve içi donanımı ile Punto 2015 asla kıyaslanamaz bile. Bu açıdan vazgeçtim.

Para olarak satılık şu an. Ciddi alıcılara 1000 TL'ye kadar indirim yapılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

quote:

Aslında var ama ben satmadım dün meselâ. Sıfır bir 2015 Punto takası söz konusuydu ama SUBARU kasası ve içi donanımı ile Punto 2015 asla kıyaslanamaz bile. Bu açıdan vazgeçtim.

Para olarak satılık şu an. Ciddi alıcılara 1000 TL'ye kadar indirim yapılacaktır.

Bulunduğun ilide düşürsek istanbul ankara falan olsa olurda bu paralara satmanız imkansız bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

quote:

Bulunduğun ilide düşürsek istanbul ankara falan olsa olurda bu paralara satmanız imkansız bence

Buralar zengin bölgeler, sıkıntı olmayacaktır inşallah. En kötü ihtimalle elimde para olur, takasa sokarım arabayı.

• Satmayı neden düşünüyorsunuz..

• Hayırlı olsun..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.