Şimdi Ara

LG'den orta seviye akıllı telefon L90'a Lollipop takviyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  LG'den orta seviye akıllı telefon L90'a Lollipop takviyesi

Akıllı telefon devleri artık sadece cihazları ile değil cihazlara verdikleri destek ile de büyük bir yarışa girerken özellikle Samsung ve HTC'nin güncelleme desteğini orta segmente doğru kaydırdığını görüyoruz. Ancak bu yarışa dahil olmak isteyen bir diğer üretici LG ise L90 modeline Lollipop güncellemesi vermeye başladı.

4.7 inç ekran, Snapdragon 400 çipset, 8 MP kamera gibi özelliklere sahip telefon bu açılardan LG G2 Mini modeli ile oldukça benzeşiyor. Ülkemizdeki teknoloji mağazalarında 699 TL gibi fiyatlarla bulunabilen L90 güncelleme ile bu fiyatta Lollipop güncellemesine sahip ilk akıllı telefonlardan birisi olma özelliğini kazanıyor.

Güncelleme bildirimi alan telefonlarda yaklaşık 780MB'lik bir yükleme gerektiği görülüyor. Ayrıca ekran görüntüsüne bakılırsa güncelleme L90'ın çift hatlı versiyonu için yayınlanmış durumda. Umuyoruz LG'nin güncelleme desteği benzer donanıma sahip LG G2 Mini ve diğer orta seviye telefonlar için de yayınlanır.

LG'den orta seviye akıllı telefon L90'a Lollipop takviyesi 

• g2 bekliyor hala
  • Bu lg iyice sacmaliyor. G2 gibi bir telefona vermesi gerekirken sacma sapan telefonlara veriyor. G2 alirken alma guncelleme adam akilli yok diyenlerin sözünü dinlemek gerekmis .

• apokhan kullanıcısına yanıt
    daha saçma bir olay var l90 5.0.2 iken şuan lg g3 5.0
  • G2 ye güncelleme gelmemesinin sebebi lolipop ile cihaz çok hızlandığı için g3 kime almaz diye güncelleme verilmiyor, şeklinde haberler okuyorum bir çok yerde ve xda da geliştirilen romlardan anlaşılan söylentilerin gerçeklik payı olabilir, cihaz gerçekten çok hızlanıyor lolipop ile

• G2???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No-FéAR

G2 ye güncelleme gelmemesinin sebebi lolipop ile cihaz çok hızlandığı için g3 kime almaz diye güncelleme verilmiyor, şeklinde haberler okuyorum bir çok yerde ve xda da geliştirilen romlardan anlaşılan söylentilerin gerçeklik payı olabilir, cihaz gerçekten çok hızlanıyor lolipop ile

CyanogenMOD kullanıyorum. Cihaz 5.0.2'de, hem şarjı muhteşem hem cihaz eskisinden kat kat hızlı, saygılar...
  • Satış politikası, şimdi tekno marketlerde uygun fiyatlı lolipoplu telefon olarak pazarlanacak. G2'ye Mayıs'ta gelecek resmi sürümü de sızdırıldı, sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktivist-X -- 19 Mart 2015; 16:53:29 >
  • Lolipop u bukadar gec vermesi sacmalik. Kitkat varken de bu kadar gec vermisti. O zaman tek g2 vardi .g3 ile ne alakasi olsun!

• quote:

Orijinalden alıntı: No-FéAR

G2 ye güncelleme gelmemesinin sebebi lolipop ile cihaz çok hızlandığı için g3 kime almaz diye güncelleme verilmiyor, şeklinde haberler okuyorum bir çok yerde ve xda da geliştirilen romlardan anlaşılan söylentilerin gerçeklik payı olabilir, cihaz gerçekten çok hızlanıyor lolipop ile

eğer durum samsung'da da böyleyse note 4 için beklemeyelim biz
  • Taş gibi telefon olan LG Optimus G ' nin başı kel mi ?

Bizde istiyoruz o zaman. Hadi LG bastır.

Yap bi güzellik be hacı :)

• 1gb ram'li cihaza android 5.0 gelmesi ilginç,o zaman g3 beat'e falanda verirler gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

1gb ram'li cihaza android 5.0 gelmesi ilginç,o zaman g3 beat'e falanda verirler gibi

MotoG aldıysa bunlar neden almasın :)
  • G2 korede almıştı. Bi sıkıntısi var ki global olarak verilmedi. Suan 5.0.2 vietnam romu sizdi. D802 icin... Global olarak yakindir cikmasi.

Alt modellere destek vermesi sevindirici..

• Nasil yuklenildigi niye yazilmadi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: unique5555

Nasil yuklenildigi niye yazilmadi ?

Merhaba, güncelleme ota üzerinden verilecek ancak şimdilik sadece çift sim kartlı modelde görülmüş. Kısa süre içerisinde ayarlar kısmından telefon guncellemesini kontrol ederseniz güncelleme telefonunuz için hazır olduğunda indirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot_abi_

Taş gibi telefon olan LG Optimus G ' nin başı kel mi ?

Bizde istiyoruz o zaman. Hadi LG bastır.

Yap bi güzellik be hacı :)

Vermez bize. KitKat bile kısıtlı geldi. Bir umut bekliyoruz bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir çok kez ki buna apple cihazları da dahil güncelleme sorunu yaşayan biri olarak güncellemenin geç gelmesi sorun değil, sağlam gelsin sıkıntısız gelsin. Samsung bir güncelleme veriyor sıkıntılı sonra hoba bekle 2 ay, aynı şekilde htc'de yapıyor bunu özellikle TR sürümleri için konuşuyorum. O çok övülen apple bile bir güncelleme veriyor hababam sorunlar baş gösteriyor yine diğer firmalara göre hızlı davranıyor ve patch sürümlerle kararlılığı sağlamaya çalışıyor

Şuan için cihazımda herhangi bir sorun yok o yüzden sanırım yeni gelecek güncellemeyi öyle dört gözle beklemiyorum. Cihaz L ile ciddi derecede hızlanacak onu biliyorum ancak olağanüstü şeyler beklemeyin derim. Arayüz güncellemesi vs olacakmış ama benim gibi custom rom kullananlar için bu yenilik sayılmaz ama ortak bir launcher'a geçilmesi güzel olacak diye düşünüyorum.

• Sızıntı Vietnam kullanıyoruz.Böylesi de güzel.

• Geri iphone alacağım bıktım g2 için güncelleme beklemekten.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.