Şimdi Ara

Nintendo: 'Mobil Oyunları Kendimiz Geliştireceğiz'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Bildiğiniz gibi Nintendo, DeNA adlı geliştirici ile işbirliğine gittiğini ve mobil platformlar için oyun geliştirileceğini açıklamıştı. Daha önce de mobil oyunlarıyla tanıdığımız DeNA'nın bu oyunları geliştireceğini düşünürken Nintendo'dan farklı bir açıklama daha geldi.

Nintendo başkanı Satoru Iwata, akıllı cihazlar-mobil platformlar için geliştirilecek oyunların çoğunun bizzat Nintendo tarafından geliştirileceğini açıkladı. Yine de nasıl, ne tür oyunlar geliştirileceği gibi konular DeNA ile görüşülüp bir plan çıkarılıyormuş.

Bu arada Satoru Iwata her ne kadar mobil oyunlar geliştirecek olsalar da firmanın asıl odak noktasının konsollar olacağını tekrar vurguladı. Gerçi Iwata daha önce batsak da mobil oyunlar geliştirmeyeceğiz demişti. Bakalım zaman ne gösterecek.

• O zaman is baska belki mario party yada wario ware tarzinda oyunlar gelebilir

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bak o zaman iş değişir

• Asla asla deme:)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Nintendo prestijini nasıl düşürürüm diye uğraşıyor.

İsterse trilyoner olsun ama prestiji yerlerde olur...

• direnemedi (Küfür yazdım sayın) mobil platformuna , ulan ne oynuonuz dandik dokunmatik ekranlarda anlamıyorumki

• lostrock L kullanıcısına yanıt
    Öyle deme bazı oyunlar cidden güzel :D ama tuşlu oyunlar her zaman ön plandadır benim için.
  • eğyüyğğiiyyğğ BUn NEEEEEEEE ? NINTENDOOOOO ? kendi konsolu dışında kaç kez oyun üretmiş böyle bir şey yapmamalılar nintendo geleneğine aykır ıı ı ı ı
    şu akıllı telefonlar çıkalı ne oluyor da oyunlar oraya çıkıyor anlamıyorum bir kere tuşu hissetmek ayrı bir şeydir dokunmatik ekranda oyun mu oynanaır
  • warioware tarzı bişeyler lazım aslında. çok nefis gider mobil platformda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.