Şimdi Ara

Crytek Bir Firmayla Önemli Bir Lisans Anlaşması Yaptı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•        Oyun dünyasının en bilinen firmalarından olan Crytek, görünüşe bakılırsa yakın zamanda büyük bir duyuru yapacak. Firmanın ortaklarından Faruk Yerli, Develop Online'a verdiği bir röportajda Crytek'in büyük bir lisans anlaşması yaptığını açıkladı.

Yerli şu sözlere yer verdi: "Bir lisans anlaşması yaptık. Önemli bir anlaşmaydı. Büyük ihtimalle yaptıklarımız arasında en büyüğüydü. Daha fazla detay veremem ama umarım yakında ortağımızla birlikte anlaşmayı duyuracağız." 

Bahsedilen anlaşma duyurulduğunda sizlere aktaracağız.

• crysis 4?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yok ya Crysis 4 değildir. Vallaha 4'ü çıkarırsa batmayacağı varsada batacak güzelim firma.

• yenı bır ıp gelır bunun sonucunda
  • crysis 1 - crytekin batma oranı %25
    crysis 2 - crytekin batma oranı %50
    crysis 3 - crytekin batma oranı %75

hadi crysis 4 ü çıkarın bakalım. :d

• quote:

Orijinalden alıntı: ikipac

crysis 1 - crytekin batma oranı %25<br>crysis 2 - crytekin batma oranı %50<br>crysis 3 - crytekin batma oranı %75<br><br>hadi crysis 4 ü çıkarın bakalım. :d

crysis 1 firmayı kanatlandıran oyundur hangi kafayla yazdın bu mesajı anlamadım

• Muhtemelen bir filmin oyunudur ama hangi film?
  • Crytek adam akıllı Crysis 1 ve Crysis Warhead gibi oyunlar çıkarır uygun fiyattan ve DLCsiz oyun çıkarırsa tüm oyuncuların gönlünü kazanır hemde satış rakamları rahat 10 milyona ulaşır. PC PS4 ve XBOX One toplam satışı olarak.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Umarım adam akıllı yeni bir IP çıkartırlar umarım CRYSİS de yaptıkları gibi güzelim konudan bu denli kötü bir seri yaratmazlar .

Crysis 1 in dışındakiler bana göre güzel değildi .

• Bazilari crysis 4 demis ama crysis 4 cikacagi zaman buyuk ihtimal yeni oyun motoruyla birlikte cikar yani cryengine 4 cikacak demektir.
  • Hadi hayırlısı merak ettim neymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 19 Mart 2015; 11:12:30 >
  • Şu robotik şeyleri bırakım şu oyun motoruyla modern savaş içeren bir şey yapsınlar. Codun oyun motoruna nazaran çok daha iyi iş yapar.

• Sony Exclusive
  • 007 ?
  • Adam Develop anlaşması demiş.Kendileri oyun yapmayacak, yapan firmaya motor u kullanması için anlaşmaya varmışlar. Elinde kendi motoru olmayan bir firmadır kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: WystRoupzt

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: ikipac<br><br>crysis 1 - crytekin batma oranı %25<br>crysis 2 - crytekin batma oranı %50<br>crysis 3 - crytekin batma oranı %75<br><br>hadi crysis 4 ü çıkarın bakalım. :d</blockquote><br><br>crysis 1 firmayı kanatlandıran oyundur hangi kafayla yazdın bu mesajı anlamadım

Bak benim cahil kardeşim. inceleme puanlarıyla satış rakamları farklı şeylerdir. Oyunun güzelliğinden-kalitesinden çok satış rakamlarına odaklan. Sadece PCye çıkan bir oyun ve sadece TRDUBLAJ maliyeti 75bin dolar olan oyun tüm dünyada 1milyon adet bile satamadı. Sen neyin firmayı kanatlandırmasından bahsediyorsun. Satış bazında diyorum bak.

Bak Bioshock infinite 10 üzerinden 9 luk oyun etti adamlar o kadar övüldü sonra noldu satışlarda başarı olmadığı için Irrational games kapatıldı. Eee sen mantığına göre firmanın kanatlanması lazımdı :D

• bence xbox exclusive
  • Sanal gerçeklik gözlüğü uyumlu Crysis 4 dermişim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • crytek facebooktan bir dinazor resmi yayınladı biraz önce. aklıma gelen ilkşey oyunun jurasic park oyunu olduğu ikinci ihtimal olarakda turok geliyor aklıma

• quote:

Orijinalden alıntı: ikipac

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: WystRoupzt<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: ikipac<br><br>crysis 1 - crytekin batma oranı %25<br>crysis 2 - crytekin batma oranı %50<br>crysis 3 - crytekin batma oranı %75<br><br>hadi crysis 4 ü çıkarın bakalım. :d</blockquote><br><br>crysis 1 firmayı kanatlandıran oyundur hangi kafayla yazdın bu mesajı anlamadım</blockquote><br><br>Bak benim cahil kardeşim. inceleme puanlarıyla satış rakamları farklı şeylerdir. Oyunun güzelliğinden-kalitesinden çok satış rakamlarına odaklan. Sadece PCye çıkan bir oyun ve sadece TRDUBLAJ maliyeti 75bin dolar olan oyun tüm dünyada 1milyon adet bile satamadı. Sen neyin firmayı kanatlandırmasından bahsediyorsun. Satış bazında diyorum bak. <br><br>Bak Bioshock infinite 10 üzerinden 9 luk oyun etti adamlar o kadar övüldü sonra noldu satışlarda başarı olmadığı için Irrational games kapatıldı. Eee sen mantığına göre firmanın kanatlanması lazımdı :D

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_PC_games

3 milyon satmış :D
    Senin mantığına göre şirket kurulduğu günden beri zarar ediyor demek ki
    Ya da ilk Farcry oyunundan 1 milyar dolar kazandılar inatla crysis serisi yapıyorlar sanıyorsun. Farcry 2,5 milyon satmış en başarılı oyunları crysis :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.