Şimdi Ara

Asus ZENFONE 6 Nereden Alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus Zenfone 6 almak istiyorum teknosaya baktım bulamadım. mağazalarda var ama internet satışı yok. denizlide yaşıyorum. bu makinayı görerek nereden alabilirim?

• vatan filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickneyimex

Asus Zenfone 6 almak istiyorum teknosaya baktım bulamadım. mağazalarda var ama internet satışı yok. denizlide yaşıyorum. bu makinayı görerek nereden alabilirim?

ürünü şuan oralarda bir tek telefoncularda bulursun nazilliye gelirsen burdaki telefoncularda var mesela kapalı kutu olarak ama teknoloji marketleri stok ve tedarik konusunda ASUS türkiye'nin anlaşılmaz abuk sabuk tavrı yüzünden telefona ulaşamıyor e haliylede telefona yoğun bir ilgi mevcut. fakat bu ilgiliye karşılayamıyorlar
  • teşekkürler cevap için
  • konu yeni fazla uzaklaşmış olamazsınız ben adanada vatana gittiğimde ön sipariş alıp gönderdiklerini söylediler en iyisi internetten getirtmek
  • asus türkiyeden yanıt geldi. ürün stoklara 3 hafta içinde girecek dedi. teknosa vatan ve kliksa stoklarına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış Gültekin

konu yeni fazla uzaklaşmış olamazsınız ben adanada vatana gittiğimde ön sipariş alıp gönderdiklerini söylediler en iyisi internetten getirtmek

asus türkiyeden yanıt geldi. ürün stoklara 3 hafta içinde girecek dedi. teknosa vatan ve kliksa stoklarına
  • stoklar gene bitmiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.