Şimdi Ara

Geçmek İçin Sebep

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün süperonlinedan aradılar ve bir paket hakkında bilgi verdiler. Yalnız şu anda kullandığım paket ile bana önerdiği paket arasında neredeyse fark yok. Sadece hizmet için ISS değiştirmeye değer mi? Çünkü ttnetten nefret eden birisiyim.

Şu anda 16 mbps internet kullanıyorum. 50 gb AKK kotası mevcut. 2 yıllık taahhüt ile 49 lira aylık. 4-5 ay oldu geçeli.

Benim için önemli olan hız ve PING. ttnet ile ping konusunda saatlerce konuşmama rağmen, pingin ne olduğunu bilen bir kişi ile bile karşılaşmadım. Santraldeki elemanlarda dahil. Şimdi sorularım şunlar:

1- Superonline taahhütü karşılıyor diye biliyorum? Ama beni arayan arkadaş taahhütü duyunca direk olmaz o zaman dedi. Taahhüt'ü karşılıyor mu?
    2- ISS değiştirmenin pinge bir faydası olur mu? Bildiğim kadarı ile ttnetle aynı altyapıyı kullanacak. Bu yüzden değişen bir şey olmaz diye düşünüyorum?

Kısacası faturadaki isim değişikliğinden başka, evime gelen internette bir değişiklik olur mu?

• Değişiklik olmaz, Ttnet'te kalın.
  • igorparker İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. Taahhüt bitince geçerim artık.
  • fiber optik hemen geç... adsl ise kampanya şartlarına göre seç... bence her koşulda superonline...
  • Geçmeni öneririm. En azından devlet dairesi çalışanı modunda takılan ttnet müşteri hizmetlerinden kurtulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstinfirstout

Geçmeni öneririm. En azından devlet dairesi çalışanı modunda takılan ttnet müşteri hizmetlerinden kurtulursun.

Ayrıca TTNET gibi devlet kurumundan internet çekmektense arkasında Turkcell gibi bir firma olan Superonline'dan interneti çekmek her anlamda daha mantıklı.
  • westsider12 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle dostum...
  • Fiber ise hemen geç. Adsl ise değiştirme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline fiberde bir numara hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanıyorum ama ADSL ne olur bilemem.
  • Ben superonline kullanıcısıyım 2014 te taahütüm bitti.Yeni taahhüt yapalım dediler yapmadım kaldı öyle.şimdi ttnette 16gb 16mbit 29lira kampanyasına geçeyim dedim kapatmamak için türlü türlü uğraş işine girdiler en son baktı olmuyor size verilen modemi geri yollayın dedi.Hani hediye vermiştiniz dedim anlaşmanın 6.04 maddesini iyi okuyun dedi.Anlıcanız modemi geri yollamazsam 150 tl daha kitliceler.For ever ttnet bundan sonra hadi eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanunsuz5 K kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan bayi sizi kandırmış. Superonline ne fiberde ne de adsl'de hediye modem veriyor. İmzaladığınız taahhütnamede mülkiyetin onlara ait olduğu, abonelik sonunda teslim edilmediği takdirde 150 lira olarak fatura edileceği yazıyor. Bayiler müşteri kapmak için her türlü yalanı söyler, bu nedenle imzaladığınız belgeleri baştan sona okumak gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.