Şimdi Ara

[Öneri]Cam Filmi Beylikdüzü-Büyükçekmece

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba beylikdüzü-büyükçekmece civarında kaliteli ve uygun fiyatlı cam filmi yaptırabileceğim yer önerisi yapabilirmisiniz? Kaliteli ama ucuz olmayan ama taksit yapan yerlerde olabilir.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• beylikdüZü haramidere sanayi sitesi toriumun karşısındaki mitsubishinin altındaki 2. sokakta

llumar yetkili bayii hars otomotiv özelikle süleyman usta ile çalışmak istediğinizi belirtin

ben yaptırdıktan sonra kayın birader ve iki arkadşım daha orsa yaptırdı herkes çok memnun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the gift

beylikdüZü haramidere sanayi sitesi toriumun karşısındaki mitsubishinin altındaki 2. sokakta

llumar yetkili bayii hars otomotiv özelikle süleyman usta ile çalışmak istediğinizi belirtin

ben yaptırdıktan sonra kayın birader ve iki arkadşım daha orsa yaptırdı herkes çok memnun.

Hocam teşekkür ederim. Ne kadara mal oldu. Ödeme seçenekleri nelerdir?
  • Firuzkky Ekil oto cam.

Borusana yapiyor cam filmi , kaput koruma , siyah folyo kaplama vs.Ben 2 kez ve cevremde ki cogu kisi ordan yaptirdi forumdanda baya bi kisi istedo adresini bende verdim ama gittiler mi bilmiyorum.

Ben cok memnunum yine olsa yine giderim.On(silecek) cam dahil 380 tl yaptirdim 10 yil garantili, ki cidden cok kaliteli filmleri ama Markasini unuttum.Google a yazin iletisimi cikiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Firuzkky Ekil oto cam.

Borusana yapiyor cam filmi , kaput koruma , siyah folyo kaplama vs.Ben 2 kez ve cevremde ki cogu kisi ordan yaptirdi forumdanda baya bi kisi istedo adresini bende verdim ama gittiler mi bilmiyorum.

Ben cok memnunum yine olsa yine giderim.On(silecek) cam dahil 380 tl yaptirdim 10 yil garantili, ki cidden cok kaliteli filmleri ama Markasini unuttum.Google a yazin iletisimi cikiyor.

Hocam çok teşekkür ederim cevabınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

quote:

beylikdüZü haramidere sanayi sitesi toriumun karşısındaki mitsubishinin altındaki 2. sokakta

kimseyi kötülemek istemem ekil otoyada borusana iş yapıyor diyerek gittim ancak solarguarda lumarından fazla fiyat verince bende hars otomotive gittim iikide gitmişim fiyat bence gidin görüşün naktitte çok yardımcı oluyorlar ben inanamamıdım hatta.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

quote:

kimseyi kötülemek istemem ekil otoyada borusana iş yapıyor diyerek gittim ancak solarguarda lumarından fazla fiyat verince bende hars otomotive gittim iikide gitmişim fiyat bence gidin görüşün naktitte çok yardımcı oluyorlar ben inanamamıdım hatta.

E ozaman burayı da listeye aldım. Ay sonuna kadar halletmek istiyorum bu işi. Araç Fiat 500L arabanın camları kocaman çok güneş alıyor. Havalar sıcakken çok sıkıntı yaşıyorum.

• Büyükçekmece tarafında oturuyorsanız cam filmine polis sıkıntı çıkarıyor bilmenizi isterim. İmzamdaki aracın arka kapı perdelerine bile laf eden oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RONNIE

Büyükçekmece tarafında oturuyorsanız cam filmine polis sıkıntı çıkarıyor bilmenizi isterim. İmzamdaki aracın arka kapı perdelerine bile laf eden oldu.

Hocam biliyorum ama ben zaten ş.içinde pek işim yok sadece haftasonu çıkarıyorum arabayı. Ben uzun yol için istiyorum filmi.
  • quote:

Dün aracımı (Peugeot 3008) bıraktım cam filmi için. Ön cam (llumar air80), on yan camlar ve tavan kaplayacaklar. Aracı yarın alıyorum. İnşaallah işçilik dediğimiz gibi iyidir. Bu arada yerleri taşınmış. Torium'un yanındaki Autoport'talar.

• bu arada işçilik eminim iyi olur ama süleyman usta işten ayrılmış.
    iyi günlerde kullanın

• Aman hars otodan uzak durun. Buradaki yorumları da okuyarak 2 araç gittik ama başımıza gelmeyen kalmadı. Süleyman denen arkadaş pahalı bir araca kaplama yapıyor diye araçlarımızı çocukların ellerine vermişler. Sen usta mısın diyorum. Evet diyor. Onların işçiliği yüzünden resistanslarım bozuldu. Arka camı değiştirmek zorunda kaldım. Taktıkları yeni arka cam hem orjinal değil, hem defolu çıktı. Montaj esnasında bagaj kapağının içindeki tırnakları kırmışlar. Diğer arkadaşın da arka camdaki stop lambasını kırdılar. Aracınızı seviyorsanız uzak durun. Ha şu an resitanslar çalışmıyor. Arkadan gelen araçlar arka camdan yamuk yumuk görünüyor ve dıştan güzel görünse gam yemeyeceğim. Dıştan da dalgalı kötü bir görüntü var. Kaskom yenilenince başka yerde bu dandik camı değiştireceğim.
  • Yine ayni yerde ziebart var garantili ve en onemlisi kapikari acmadan yapiyorlar. Tuh keske birkac cevap bekleseydiniz yapmadan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben burada ki yönlendirmeye bağlı olarak orada yaptırdım. Herhangi bir sıkıntı olmadı. İşçilik çok iyiydi. Hatta aracım 500L'nin ön ve arka kelebek cam kısımları cam olmadığı halde hiç bir atma vs. olmadı. Herhalde ben o süleyman usta varken yaptırmısım sıkıntı çıkmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.